Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 11:31 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zgubione papiery kupna ogara 200
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 3:36 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 18, 2007 9:02 pm
Posty: 541
Miejscowość: żyraków
witam jakies poltora roku temu kupilem ogara 200 z papierami umowe spisalem lecz dokument kupna zgubilem a nie mialem juz kontaktu z gosciem ktory mi go sprzedal i tak sobie teraz przypomnialem o nim poniewaz stoi u kolegi place za niego ubezpieczenie ktore przychodzi na mnie i teraz co zrobic zeby go przerejstrowac czy da sie po takim czasie to zrobic ? jak tak to czy jakas kara mnie czeka? na umowie cena byla wpisana za jaka go kupilem czyli 50zl ogar stoi na zielonych tablicach pomocy!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zgubione papiery kupna ogara 200
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 12:38 pm 
Offline

Rejestracja: Pią Lip 16, 2010 9:06 pm
Posty: 2
Pojazd: wsk
Podejrzewam, że kara na pewno jakaś będzie. Problem leży w tym ,że nawet jeśli pamiętasz imię i nazwisko typa, od którego kupiłeś ogara, to na pewno nie pamiętasz numeru jego dowodu osobistego. W innym przypadku mógłbyś sobie napisać nowy egzemplarz umowy, bo ten który ma sprzedający jest mu do niczego potrzebny, więc nigdzie go nie okazywał. Do skarbówki też nie musisz iść, bo tego typu motocykl są zwolnione z podatku (tym bardziej kupione za taką kwotę). Podpis też jest mniejszym problemem. Ja kupiłem WSK za 300 zł - poszedłem do skarbówki i nie płaciłem podatku. Jednak nie dopatrzyłem , że sprzedający nie podpisał się na mojej umowie. Zauważyła to babka przy okienku w rejestracji i 2 godziny czekania na nić-odesłała mnie z kwitkiem. Gdybym zauważył wcześniej, zanim podszedłem do okienka, podpisał bym typa i po problemie.Najlepiej byłoby za wszelką cenę dotrzeć do poprzedniego właściciela i spisać umowy. w innym wypadku kiepsko to widzę.

--------- Pon Sie 02, 2010 2:09 pm Połączono ---------

A TAK Z INNEJ BECZKI. Mógłbyś pomóc mi w zrobieniu instalacji 12V do WSK 125???? Pomogłeś XABINGO w tym temacie na poście elektryka-f28/wsk-125-robi-instalacj-na-akumulator-12v-t13736.html Niestety zdjęcia do których są tam linki już nie istnieją. Interesuje mnie to przez które styki w stacyjce ma przechodzić przewód wychodzący ze styku 49 Elby?? (tak jak to naszkicowałeś tu http://obrazki.elektroda.net/42_1205274495.gif ) I JAK DALEJ PODPIĄĆ ŚWIATŁA?? OD + AKU DO "16" W STACYJCE?? CZY TO NORMALNE, ŻE PO PODŁĄCZENIU CEWEK SZEREGOWO, ZASTOSOWANIU MOSTAKA I KONDENSTAORA OTRZYMUJĘ NAPIĘCIE OKOŁO 20-22??


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów papiery z ogara 205 do 200

marajan1991

7

3143

Śro Cze 13, 2007 9:04 am

apollan Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Papiery do ogara

Szakal

1

1638

Śro Lip 11, 2007 10:00 am

=XawiD= Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Kupię papiery i ramę do ogara 200

Maciek210

0

1722

Nie Paź 21, 2007 2:31 pm

Maciek210 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Zgubione dokumenty

Cino

4

2431

Pią Maj 09, 2008 11:20 am

Hostek Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Umowa kupna.

JacekPL1

1

2154

Śro Mar 02, 2011 2:01 pm

Piter95 Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.045s | 20 Queries | GZIP : Off ]