Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pon Kwi 29, 2024 6:28 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: AG-MOT - podzielcie się swoimi odczuciami
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:58 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Paź 07, 2005 12:51 pm
Posty: 53
Miejscowość: Lublin
Witam. Podejrzewam że wielu z was przynajmniej raz zamawiało części w tym sklepie, bo są naprawdę tanie, jedank chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie. Ja osobiście uważam że obsługa klienta od pewnego czasu uległa sporemu pogorszeniu. Rok temu jak zamawiałem części to zawsze i wszystko było. Od pewnego czasu nie mogę dostać niczego co by mnie przedewszystkim interesowało. (mniej więcej od sierpnia). Ciekawe dlaczego coś takiego się stało że sporej ilości produktów przez długi czas brakuje na stronie? Uważam że jeżeli nie chcą trzymać części w magazynie to powinni wprowadzić "zamówienia na zamówienie" (zamawiamy a oni sprowadzają nam części). Marketing leży i wiele przez to tracą.


Ostatnio edytowany przez maciek-info, Pon Kwi 30, 2007 6:52 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 11:15 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 19, 2006 8:18 pm
Posty: 2043
Miejscowość: TBG
Pojazd: MZ ETZ 250 83r
VFR 800Fi
maciek-info ja już kilka razy zamawiałem i można powiedzieć że do końca nie byłem zadowolony. Nie wiem jak wy ale ja u nich brałem części za ponad 400zł.
Kupiłem pokrowiec siedzenia do ETZ 150 a mi przysłali do ETZ 250 (całkiem inne), chciałem zaślepke dekla do 150tki to przysłaki jakieś gówno co było za małe. Zabezpieczenia kosza tak samo jakieś brdziewie nawet zagiąć tego się nie dało. Zamówiłem takie literki na bak to dostałem inny kolor. W feriach wybieram się osobiście do AG-MOT(około 75km) więc zobacze co i jak teraz się tam dzieje. Planuje zakupu na jakieś 200-300zł

_________________
emsi napisał(a):
Adamie co za ostre słowa płyną przez twój modem od neostrady :o


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 1:44 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 04, 2006 10:40 pm
Posty: 2668
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Ogar 200
Audi A3 8L 1.9 TDI
Audi A3 8P 3.2 VR6
ja poluje na części w sumie :P nie było łańcucha napędowego, zestawu do naprawy gaźnika. dzwoniłem pytałem mówili że będzie (2 miechy temu). ostatnio się wkurzyłem zjechałem ich przez maila i napisałem co chcę. za 10 minut przyszedl mail że wszystko będzie. parę dni później patrzę a tu rzeczywiście jest. tylko nie mają jeszcze łańcucha sprzęgła ale poczekam jak coś to na giełdzie się kupi. drożej ale cóż...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:44 pm 
Offline
Junior Admin
Junior Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 20, 2006 2:39 pm
Posty: 4082
Miejscowość: Poznań
Pojazd: Yamaha TDM 900 '03
Yamaha TRX 850 '98
Fiat Seicento 1.2 16v Abarth 6speed '98
Seat Ibiza 1.4 16v '07
Był:
Romet Pony 50 M2 `81 (x2)
Romet Ogar 200 Cafe Racer `85
Honda NTV 650 '96
Honda FMX 650 '08
Fiat Punto II 1.9 JTD '00
Fiat Stilo 1.9 JTD '05
Fiat Grande Punto 1.4 16v '06
Ja do Agmotu ogólnie nic nie mam. Zamawiałem chyba 7 paczek i tylko z jednej nie byłem zadowolony ponieważ przysłali mi sworzeń i zapezpieczenie sworznia od Rometa z polskim silnikiem, a chciałem do Jawki. Wysłałem im meila i odpisali że kazda część ma swój kod i do tego był przydzielony taki kod i musie sie zgadzać. Nie dyskutowałem z nimi bo niebęde sie srał o 2 zł. Jeżeli czegoś nie mieli na magazynie to przy telefonicznym potwierdzaniu wysyłki mówili że czegoś nie ma.

_________________
Yamaha TRX 850 '98 + Yamaha TDM 900 '03

http://www.bikepics.com/members/magnum200


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 8:28 am 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Paź 07, 2005 12:51 pm
Posty: 53
Miejscowość: Lublin
Ja do tej pory zamówiłem 4 przesyłki. Pierwsza za 250 zł - złe uszczelki i brak osłony teleskopu, druga 320 zł brakowało 3 artykułów, przy trzeciej było mistrzostwo tzn. brakowało 10/21 i z 400 zł zobiło się 200 z hakiem, czwarta za 110 i wszystko było(zaraz po aktualizacji na stronie). Magnum200 teraz oni robią coś takiego żę ty dzwonisz, potwierdzasz, oni sprawdzają co jest na magazynie i ile to będzie ważyć i na koniec wysyłają maila z informacją ile trzeba zapłacić. Jak zamówiłem części za 160 zł, a oni przysyłają maila że mogą mi sprzedać za jedyne 58,35 to wybaczcie ale się wkurzyłem. Poprostu teraz sprowadzają tylko to co im szybko schodzi.
Olo ciekaw jestem jak ich zjechałeś, też chętnie bym to zrobił bo napisałem 2 łagodne maile tego typu, ale widać za łagodne, a nie chcę żeby mi IP zablokwali i nie będę mógł wejść do ich sklepu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 12:24 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 04, 2006 10:40 pm
Posty: 2668
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Ogar 200
Audi A3 8L 1.9 TDI
Audi A3 8P 3.2 VR6
maciek-info napisał(a):
Olo ciekaw jestem jak ich zjechałeś


Napisałem że robią ludzi w bambuko i są niezorganizowani. Okłamują klienta i że mają bajzel jakich mało i ze jezli nie chcą zarobić to niech robia tak dalej. I tylko ten z wielu moich maili podziałał i zamówili pomimo że prosiłem, dzwoniłem a oni odwlekali i zwodzili. Ogólny wniosek taki że z ag-motem trza ostro :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 1:04 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 2:33 pm
Posty: 2390
Miejscowość: Bytom/Lubliniec
Pojazd: VW Golf Mk3 1.9td '92,
3xMr01 Ryś'58,'59,'60 :]
Były ;( :
Romet Ogar 200'86 (223 70ccm),
Yamaha RD 350 YPVS '90
Maciek-Info poczytaj o proxy, jeśli chcesz być anonimowy.

Ja tam kiedys zamawiałem i nie było problemów, dobry kontakt, szybka paczka, części wszystkie. Od roku nic nie zamawiałem więc nie wiem jak jest teraz.

_________________
There are two kinds of motorbikes: two strokes, and four jokes. taak

Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej pić wódkę. takk


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 1:18 pm 
Offline
Junior Admin
Junior Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 20, 2006 2:39 pm
Posty: 4082
Miejscowość: Poznań
Pojazd: Yamaha TDM 900 '03
Yamaha TRX 850 '98
Fiat Seicento 1.2 16v Abarth 6speed '98
Seat Ibiza 1.4 16v '07
Był:
Romet Pony 50 M2 `81 (x2)
Romet Ogar 200 Cafe Racer `85
Honda NTV 650 '96
Honda FMX 650 '08
Fiat Punto II 1.9 JTD '00
Fiat Stilo 1.9 JTD '05
Fiat Grande Punto 1.4 16v '06
Wiem jakie sa teraz zasady wysyłki bo kumpel kupował niedawno (zero problemu) i ja szykuje sie do zamówienia paczki.

_________________
Yamaha TRX 850 '98 + Yamaha TDM 900 '03

http://www.bikepics.com/members/magnum200


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 5:08 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 04, 2006 10:40 pm
Posty: 2668
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Ogar 200
Audi A3 8L 1.9 TDI
Audi A3 8P 3.2 VR6
kuzyn 1,5 roku temu zamawiał cześci do 205 i też nie było problemów. ale czasy się zmieniają...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 6:09 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 24, 2007 5:34 pm
Posty: 24
Miejscowość: Bogatynia
No cóż, sklep tani aczkolwiek teraz podnieśli cene za przesyłke i minimum towar za 50zł ;(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 7:32 pm 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 16, 2005 3:53 pm
Posty: 1092
Miejscowość: Konin
czesci tam sa o wiele tansze i tylko to sklania do kupowania od nich. Czasami jest to 100% przebicie ceny w jakims miejscowym sklepie. Ja kupowalem 3 paczki, ale w sumie zamowilem 4. Czwartej nei odebralem bo nie wkurzyli :/ zamowilem na wakacjach paczke i wyslali ja dopiero po 2 tyg. :/ to mowie pier*** nie odbiore bo mi te czesci tak srednio byly potrzebne... a takto to nic nie mam tylko czasami jest bajzel bo sie za chu** do nich dodzwonic nie mozna. A z tym że oni w ogole czesci maja coraz mniej to juz smiech na sali normalnie, nic tam nie ma... ostatnio patrzylem cylinder wzmocniony kpl, patrze na drugi dzien juz nie ma :D

_________________
http://www.bikepics.com/members/garry1

Kompleksowe remonty motocykli!! Kontakt na mail: garry1@wp.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 8:29 am 
simson_s51 napisał(a):
W feriach wybieram się osobiście do AG-MOT


Ja też mam taki zamiar (też mam ok 75 km) :D .
A co do AG-MOT'u to je nie mam nic. Miałem raz kupować ale nie kupiłem. Taki znajomy raz kupował i nie było żadnych problemów :).


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 11:06 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 19, 2006 8:18 pm
Posty: 2043
Miejscowość: TBG
Pojazd: MZ ETZ 250 83r
VFR 800Fi
Dziś odwiedziełem AG-MOT osobiście, myslałem że będzie to większy sklep. Okazał się dość niewielki ale trafiłem. Z tego co rozmawiałem z kolegami z Rzeszowa to często brakuje im części i twierdzą może bedzie jutro tak też było z tłumikiem do mojej 150tki. Był tylko do TS ale on jest inny a jak wiadomo ja nie jestem z Rzeszowa i specjalnie udałem się do innego sklepu. Może mają duży asortyment ale jak czegoś nie mają to mówią ludzią "Może będzie jutro". Ale czasami mają na stanie :/ Z ciekawości wypatrzyłem tłumik do jawki ale o innym kształcie niz oryginalny, takie cygaro :D Może mają tanio ale jakość części nie jet najlepsza tak jak zresztą wszędzie.....

_________________
emsi napisał(a):
Adamie co za ostre słowa płyną przez twój modem od neostrady :o


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 11:26 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Paź 07, 2005 12:51 pm
Posty: 53
Miejscowość: Lublin
Ja napisałem delikatnego maila i dostałem 2 odp. Jedna że gość czytał ten temat i że każdy kij ma 2 końce (nie do końca go rozumiem), a druga z proźbą o przesłanie kodów części których potrzebuję. W odp na kody dostałem maila podobengo do maila z porzedniego miesiąca, tu cytuję "Witam czekamy na wszystko" (12.02.2007). W poprzednim miesiącu na maila z proźbą o części dostałem następującą odp: również cytat "Witam tak juz zamawiamy i uzupełniamy czesci" (12.01.2007). Jak można im wierzyć i rozmawiać jak z poważnymi ludźmi??????????????


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 14, 2007 8:53 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 2:33 pm
Posty: 2390
Miejscowość: Bytom/Lubliniec
Pojazd: VW Golf Mk3 1.9td '92,
3xMr01 Ryś'58,'59,'60 :]
Były ;( :
Romet Ogar 200'86 (223 70ccm),
Yamaha RD 350 YPVS '90
Jeśli czytali ten temat, to mogą coś zmienić, ja na przykład od wczoraj rana czekam na emaila, po potwierdzeniu telefonicznym. Oczywiście najważniejszej czesi nie mieli.

_________________
There are two kinds of motorbikes: two strokes, and four jokes. taak

Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej pić wódkę. takk


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.062s | 21 Queries | GZIP : Off ]