Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 2:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 10:16 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Kwi 30, 2006 11:59 am
Posty: 302
Miejscowość: Łańcut
Pojazd: 306 1.6
Taki z Ciebie kozak bo mieszkasz daleko. Jakbyś mieszkał bliżej to bym się mógł ścigać. Jak jest ktoś z Rzeszowa i chce sie ścigać to niech pisze.

_________________
He said my story was cool then he called me Bro.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 11:57 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Paź 07, 2006 4:05 pm
Posty: 287
Miejscowość: Kielce
Pojazd: Ogar 900 '08
doosio zachowujesz się jak kompletny dzieciak. Co z tego, że wygrałbyś wyścig? Dla mnie i tak Ogar czy Simson zawsze będzie lepszy i to, że będę wolniejszy od kibla moich pogląd,ów nie zmieni. V-max ma gówno do rzeczy.

Cytuj:
1. Ja jeżdze 80-100km/h na kołach 130/70-12 i jakoś się nie boje. Trzeba byc niezłą boidu*ą żeby sie bać.
Zresztą skuter jest i tak bardziej stabilny niż Romet, nie mówiąc o hamulcach, zawieszeniu.


Heh... widać miałeś szczęście na razie. Mój kolega ma kibelek na kołach 12" i wjechał z prędkością 40 km/h na kamyczek po którym motorki z kołami 17" po prostu przepływają, ale on niestety tak sie wyj***ł, że do dziś jeździ połową skutera, bo plastiku Ci nie sprzedadzą w sklepie z częściami.


Cytuj:
3. Hahahahaha
Nie wiem czy wiesz, ale chyba nie, bo skuter przy szlifie nie rozpada sie w dobny mak. Może jest porysowany jak coś, ale na pewno sięnie rozpada.


Tutaj też widać twoją niewiedzę. Tak się składa, że mój ojciec w mieście miał "wypadek" ze skuterem. (On w samochodzie). Hamował a kibel walnął mu w tył. Skuterek się rozleciał, trochę gościu miał do zbierania.

Cytuj:
nie będzie psuć co tydzień.


Uważasz, że Ogary psują się co tydzień? Widzisz... jak się dba tak się ma. Ja tylko leję paliwo i jeżdżę do woli jakoś nigdy mnie Ogar jeszcze nie zawiódł. Ale dobrze pewnie wiesz, że jak ktoś nie umie dbać o motor i bez przerwy go katuje to doprowadzi i najlepszy skuter do takiego stanu, że będzie się psuł co tydzień. Więc to twoje stwierdzenie jest bez sensu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 12:23 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 17, 2006 12:23 pm
Posty: 82
Miejscowość: Żory {woj. slaskie}
skutery powstały dla kobitek, wiec skoro jeździsz kiblem stringi też na sobie wozisz <rotfl>
jadąc skuterem siedzi się jak na kiblu {moze fajnie ale tylko te 10minut jak sie zrobi swoje} a wchodząc w zakręty masz uczucie jeżdżenia na hulajnodze ;) tak, tak hulajnoga to je to :D
praktycznie żadnego zakrętu sensownie nie weźmiesz. a jadąc rometem to już bajka, 1, 2 3 i w las, co z tego że skuter pomyka po odblokowaniu te 80km/h jak pierdzi cały czas jednostajnie a i tak na zakręcie weźmi go jakiś motor? dla mie vmaks nie ma sensu w tych kosiarkach. wszyscy je tuninguja żeby odrobić stracone sekundy na zakrętach i żeby ich takie romety nie wyprzedzily ;] skutery to porazka kompletna, no chyba że jedzie na nich jakaś fajna laska to wtedy przynajmiej można się popatrzeć na nią, a gdy widzę "ogrodnika/skuterzystę" to najczęściej wołam "zmien bieg" "wysraleś się?" itp. <faja> i on wtedy wie że popełnił błąd. i nie mowię tylko że romety sa najlepsze ale na pewno są lepsze od skuterów, poczekam pare lat i będe porowywal hajabusę z romecikiem :D i na 100% nie będę żałoal tego ze ujeżdżałem starego rometa. zresztą mój motór chyba je naladniejszy w moim mieście w którym 70% to te szpetne kible ;/
doosio jesteś kobiętą że tak twardo stapasz na swoim? umowimy się :D

"Cyl Malossi 70ccm, tłok 47mm, gaźnik malossi 19mm. 95km/h realne, 100 licznikowe, z górki 120 licznikowe- budzik zamknięty" badziew chiński sie jeszcze nierozleciał? ;] ;] ;]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 1:39 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Kwi 30, 2006 11:59 am
Posty: 302
Miejscowość: Łańcut
Pojazd: 306 1.6
adik93, nie wiem jak ci to powiedzieć, ale Gilera nie jest chińska; umawiaj sie z innym gejem takim jak ty; i przestańcie leczyć swoje chore libido poj*banymi teoriami na temat skuterów, bo myślisz że sobie zrobisz zdjęcie na tle pandy to jesteś zajeb*sty i masz zajeb*sty motor bo sobie go pomalowałeś. Jak dla mnie możesz dalej zapierdalać na ponad dwudziestoletnim motorku 50km/h ale odpierdol sie od skuterów jak sie nie znasz. Czy ty nie widzisz że teraz to już jest wstyd jeździć na Romecie?

Adrians napisał(a):
walnął mu w tył

Szlif według ciebie to walnięcie w tył?

Adrians napisał(a):
doosio zachowujesz się jak kompletny dzieciak. Co z tego, że wygrałbyś wyścig?

Ja tylko odpowiedziałem na rzucone wyzwanie.

Warn za przeklinanie i za wyzywanie użytkowników forum / Dawideq

_________________
He said my story was cool then he called me Bro.


Ostatnio edytowany przez doosio, Pon Sie 06, 2007 2:00 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 1:52 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Paź 07, 2006 4:05 pm
Posty: 287
Miejscowość: Kielce
Pojazd: Ogar 900 '08
Cytuj:
Szlif według ciebie to walnięcie w tył?


Kontynuowałem to co napisałem wcześniej. Szlif... fajne określenie na drift plastikiem.
Prosiłbym adminów o ostrzeżenie dla doosio gdyż chyba trochę przesadził z ubliżaniem innych użytkowników.

Cytuj:
bo myślisz że sobie zrobisz zdjęcie na tle pandy to jesteś zajeb*sty

To się raczej tyczy Ciebie.


Cytuj:
Czy ty nie widzisz że teraz to już jest wstyd jeździć na Romecie?

Może dla Ciebie, bo nie masz swojego zdania i jesteś zależny od innych osób, wstydzisz się, że się z Ciebie wyśmieją tacy co nie mają nawet roweru. Jakoś nie widzę, żeby któryś z wielu użytkowników tego forum wstydził się swojego motorka.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 3:14 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 26, 2006 6:31 pm
Posty: 4554
Miejscowość: Czarnków
Pojazd: Peugeot XP6 '03, Simson sr50ddr.
[b]Adrians, otrzymałeś warna... Na 1 stronie dowiesz się za co. [/b]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 3:31 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Cze 21, 2007 4:27 pm
Posty: 60
Miejscowość: Ciechanów
Nie wiem po co ten typ wchodzi na te forum. Jeżeli kupił skuter i teraz żałuje i teraz chce podreperować swoje ego wyzywaniem osób które mają 'gorsze' moto, to źle trafił.

Typowe dziecko neo. I skuter na 100% sie nawet przy szlifie rozpadnie, ba mojemu koledze spadło piwo z ręki na tą podłogę na dole i prawa strona odleciała. A był to ZIPP ...

Więc jeżeli masz problemy emocjonalne i zaburzenia to źle trafiłeś. Z tym to do Bravo a nie tutaj.

Pozdro & elo & poćwicz.

_________________
Ogar 205 - prawie ideal :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 3:35 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 17, 2006 12:23 pm
Posty: 82
Miejscowość: Żory {woj. slaskie}
a ty dosiu jesteś blokerowy cwaniak co zauważył że sąsiadka jeździ skuterem i dala ci się przejechać i już wszystko wiesz?
chińczyk nie chińczyk jedno g.
na dzien dzisiejszy nie mam ladniejszego zdjęcia na avatar bo lubie jeździć w terenie i tylko jedno takie czyste zdjęcie mam ;) jak chcesz to mogę zrobic dla ciebie zdjęcie mojego motorka na tle volvo fh12 i to cię też podnieci?
moderator daj mi ostrzeżenie z wyprzedzeniem do przodu o 2 bo tego tematu dosiowi nie odpuszcze, oj niee...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 4:22 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 19, 2007 4:57 pm
Posty: 167
Miejscowość: się biorą dzieci ?
Pojazd: M06B3
No i po co te kłotnie ? :P
Jedni lubia jezdzic dla frajdy, i dlubac i widziec efekty swojej pracy, a drugim 'sprzęt' sluzy tylko do przemieszczania się ;)
Ja nie lubie skuterów, ze wzgledu na brzmienie, wyglad i automat. I nie ukrywam lubie grzebac w motocyklach i dlatego tez nie lubie skuterow, nie ma to jak porządne upapranie sie w smarze raz na jakiś czas, dla mnie bynajmniej sama przyjemnosc ;)
Malo kto wstydzi sie swojego sprzetu, pozatym robi go tak zeby jemu sie podobal a nie innym, skutery są przepraszam ale brzydkie jak pupa węża. I na dodatek zeby sie dostac do czego kolwiek musisz zdejmowac kupe plastiku, a tu masz wszystko na wierzchu, widzisz jak pracuje, i w razie jak Ci marzną nogi mozesz je ogrzac o cylinder ;)
pzdr ;)

_________________
[Złodziej zapalniczek]
"Przelecieć się nago po Placu Czerwonym Pokazać gołą d*pe Stanom Zjednoczonym"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 6:42 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 26, 2006 6:31 pm
Posty: 4554
Miejscowość: Czarnków
Pojazd: Peugeot XP6 '03, Simson sr50ddr.
Wiecie co... Temat zamykam, bo nie chce mi się znowu warnów dawać. A dalsza kontynuacja tego tematu, doprowadziłaby do tego.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Skutery

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

Grooh

29

7745

Nie Cze 11, 2006 5:52 pm

PabloUA Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Skutery

davcio93

3

1979

Wto Sie 15, 2006 5:52 pm

mati590 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Jak są blokowane skutery??

Maka_91

5

1833

Czw Kwi 17, 2008 7:33 pm

=XawiD= Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Skutery Piaggio

Spekly12

3

1688

Pon Lip 12, 2010 9:39 am

Lukaaas Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.063s | 20 Queries | GZIP : Off ]