Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 7:20 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:39 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Maj 06, 2007 12:16 pm
Posty: 120
Miejscowość: stalowa wola
Pojazd: Romet Kadet m-780
Simson s51
prawojazdy A jakieś tam to tylko na skutery muj kolega ma tate pana policjanta i muwił że tylko łapiom skutery bo rasujom je czy coś takiego a te Jawki romety simki zostawiajom;] w spokoju

_________________
Romet Kadet m-780 Tuning na Crossa ciekawe jak to wyjdzie:P
Silnik Jest Bogiem, Prędkośc Nałogiem, Turbo Podstawą, Nitro Zabawą!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:14 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Lip 15, 2007 2:05 pm
Posty: 276
Miejscowość: Rybnik
Romety, simple, jawy niech zostawią w spokoju, bo takie skutery niedość że wywrotne to jeszcze po wypadku zostanie z nich g.wno. Skuter to przecież sam plastik, wypadek no i wszystko połamane. Romet-blacha po wypadku z prędkością 40 km/h moze sie popsuć: lampa, błotnik i takie inne pierdoły, któr można bez problemu kupic gdzie kolwiek.


Ktoś przedtem pisał że do 45 km/h można jezdzic. Po 1: myślałem że ten przepis już jest dawno zniesiony. Po 2 wiadomo że romet wyciągnie dużo więcej jak 45, bo tylko w danych katalogowych tak jest ze motorower ciągnie 45 km/h

Ciekawe co by powiedzieli na to jakbym sie przy fotoradarze rozpędził rowerem do 45 km/h bez kasku bez niczego. Ciekawe co by zrobili

_________________
Tuning kadeta | | | | | | | | | | 85%
Do kupna
-Akumulator
-Neony

Walę kupno ogarka <lol>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:24 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Cze 08, 2007 8:19 pm
Posty: 244
Miejscowość: gdansk
polskie silniki do rometow mialy specjalnie zanizana moc zeby sie dostosowac do przepisow ale my znamy sposoby na zwiekszenie tej mocy...
policjanci nie kosmici wiedza co to za sprzety za gówniarza jezdzili na tym i wiedza ze to nie jest super maszyna tylko motorek co jedzie 50-60km jak jedziesz z kaskiem to nawet jak cie zatrzymaja to sprawdza czy masz oc i karte i puszcza a moze jeszcze pogadaja o motorku ile ma lat ile go masz posmieja sie powspominaja mlodosc i puszcza wiec nie ma co sie bAC a kible beda zatrzymywac bo wiedza jak ten szajs po zdjeciu blokad a czasami po zmianie cylkow smiga...
ja jak narazie nie mam papierow do komara i karty tez 3 razy policja mnie widziala i ani razu mnie nie zatrzymali raz pare dni jak zaczelem jezdzic z daleka jechala to sie zchowalem do domu a tak to maja komary gdzies


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:33 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Lip 15, 2007 2:05 pm
Posty: 276
Miejscowość: Rybnik
Słuchajcie bo nie opisałem, ale jak sie komus chce czytac to niech przeczyta.

Jadę sobie spokojnie, nagle wyprzedza mnie radiowóz machając abym sie zatrzymał, dobra no to sie zatrzymałem, zgasiłem motor i czekałem aż do mnie podejdą. Powiedzieli ,,Dzień dobry, jak mija dzien" była 9,45 bo jechałem do dziadka do żor :). No to odpowiedziałem że wporządku. Oni mi no to pokaż papiery. Ok pokazałem, sprawdzili powiedzieli że ok. Pogadali ze mną o moim kadecie, byli bardzo mili. A potem powiedzieli ,,Dobra zbieramy sie a drugi policjant poszedł do radiowozu i przyniósł mi taki breloczek z napisem ,,Jeżdżę bezpiecznie". xD a ja już sobie myślałem że popełniłem jakieś wykroczenie :)

_________________
Tuning kadeta | | | | | | | | | | 85%
Do kupna
-Akumulator
-Neony

Walę kupno ogarka <lol>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 4:04 pm 
Travis, oby było więcej takich policjantów :D .


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 4:18 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Lip 15, 2007 2:05 pm
Posty: 276
Miejscowość: Rybnik
Dawideq napisał(a):
Travis, oby było więcej takich policjantów :D .
też tak myśle, ale niektórzy policjanci to karają za byle co

_________________
Tuning kadeta | | | | | | | | | | 85%
Do kupna
-Akumulator
-Neony

Walę kupno ogarka <lol>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 10:42 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 18, 2007 3:30 pm
Posty: 842
Miejscowość: Nakło
Pojazd: GOLF III TDI , Polonez Caro 1.4GLI,
Simson SR50, WSK 125, Chart, CZ Cross 250
Ale mi nie pasuje jedna rzecz... Przecież ani sqty, ani romety nie mają z przodu rejestracji. To jak niby ten fotoradar ma zrobić zdjęcie? Chyba, że robią też od tyłu??

_________________
Simson SR50 PolskaJazda.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 18, 2007 8:17 am 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Lis 17, 2006 3:37 pm
Posty: 174
Miejscowość: Szynwałd
Te radary są tak ustawione aby robiły zdjęcie z różnej perspektywy

_________________
Motórzyści! Jednoczmy się!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 18, 2007 8:20 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Lip 15, 2007 2:05 pm
Posty: 276
Miejscowość: Rybnik
mikolaj211 napisał(a):
Przecież ani sqty, ani romety nie mają z przodu rejestracji.
no tego by jeszcze brakowało, musiałbym płacic za 2 rejestracje

_________________
Tuning kadeta | | | | | | | | | | 85%
Do kupna
-Akumulator
-Neony

Walę kupno ogarka <lol>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 18, 2007 9:21 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Cze 08, 2007 8:19 pm
Posty: 244
Miejscowość: gdansk
hehe zapamietac tablice panowie smerfy tez potrafia :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 2:54 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Lip 11, 2007 9:27 pm
Posty: 1914
Miejscowość: Oświęcim
Pojazd: Audi A4 B8 1.8 TFSI (217KM) 08'
Suzuki GSX-R 1000 K1
simson_s51 napisał(a):
Cytuj:
Na drogach robi sie niebezpiecznie...


Z tym się zgadzam !!!! Rodzice kupują 125ccm3 rejestrowane na 50cc3 jako pierwszy motor. Niby niewielki ale wystarczy zobaczyć dane techniczne i Vmax. Takie dziecko mające 13lat nie myśli jak osoba mająca 18 i więcej lat i gdzie tylko może to zamyka szafe...


Też się z tym zgadzam. Ale jak sie zaczyna od malutkich motorków np. motorynka co według mnie jest najlepszym rozwiązaniem to np. ja mając od 9 roku życia do czasu kiedy kupiłem charta czyli 2 miesiące temu zrobiłem pare głupot na tej motorynce. Wiele mnie to nauczyło i jak ty to opisałeś dziecko mające 13 lat nie myśli jak osoba mająca 18 lat to masz racje ale w przypadkach zazwyczaj takich jak napisałeś "Rodzice kupują 125ccm3 rejestrowane na 50cc3 jako pierwszy motor. Niby niewielki ale wystarczy zobaczyć dane techniczne i Vmax". Ale jeżeli zaczynasz od młodszych lat od jakiejś motorynki i zrobisz wiele głupot to potem myślisz inaczej jak masz większy motor. No tak jest akurat w moim przypadku, ale nie zawsze tak jest. Np. mój kolega też miał motorynke w takim wieku jak ja i nic go to nie nauczyło. I gdy ma 13 lat to i tak rodzice mu nic nie kupią większego bo widzą, że sie niczego nie nauczył, dalej myśli jednym. Sam mi nie raz mówił, że przepisy, krzyżówki mu wiszą, a jakby dostał ścigacza to by zapylał bo wsi ile sie da... Sam bym mu nie kupił bo strach, zabiłby sie....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 9:52 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Cze 08, 2007 8:19 pm
Posty: 244
Miejscowość: gdansk
yazimoo napisał(a):
simson_s51 napisał(a):
Cytuj:
Na drogach robi sie niebezpiecznie...


Z tym się zgadzam !!!! Rodzice kupują 125ccm3 rejestrowane na 50cc3 jako pierwszy motor. Niby niewielki ale wystarczy zobaczyć dane techniczne i Vmax. Takie dziecko mające 13lat nie myśli jak osoba mająca 18 i więcej lat i gdzie tylko może to zamyka szafe...


Też się z tym zgadzam. Ale jak sie zaczyna od malutkich motorków np. motorynka co według mnie jest najlepszym rozwiązaniem to np. ja mając od 9 roku życia do czasu kiedy kupiłem charta czyli 2 miesiące temu zrobiłem pare głupot na tej motorynce. Wiele mnie to nauczyło i jak ty to opisałeś dziecko mające 13 lat nie myśli jak osoba mająca 18 lat to masz racje ale w przypadkach zazwyczaj takich jak napisałeś "Rodzice kupują 125ccm3 rejestrowane na 50cc3 jako pierwszy motor. Niby niewielki ale wystarczy zobaczyć dane techniczne i Vmax". Ale jeżeli zaczynasz od młodszych lat od jakiejś motorynki i zrobisz wiele głupot to potem myślisz inaczej jak masz większy motor. No tak jest akurat w moim przypadku, ale nie zawsze tak jest. Np. mój kolega też miał motorynke w takim wieku jak ja i nic go to nie nauczyło. I gdy ma 13 lat to i tak rodzice mu nic nie kupią większego bo widzą, że sie niczego nie nauczył, dalej myśli jednym. Sam mi nie raz mówił, że przepisy, krzyżówki mu wiszą, a jakby dostał ścigacza to by zapylał bo wsi ile sie da... Sam bym mu nie kupił bo strach, zabiłby sie....


racje masz jak ja pojezdzilem po pijaku na komarze nawywracalem sie poobijalem sie a jak na 2 dzin dostalem opierdol od laski ktora sie bała ze sobie cos zrobie a teraz... nie side juz na motor po pijaku nawet jak rowerem jestem to nie pije...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.052s | 20 Queries | GZIP : Off ]