Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:22 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 13, 2008 7:55 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 21, 2008 2:53 pm
Posty: 109
Miejscowość: PIETRZEJOWICE
Pojazd: Honda MTX 80
Aprilia Tuareg Rally
Buggy 126P
Honda ( model nie znany )
ja nie pamiętam co było pierwsze cz skuter kumpla czy mz 150
powiem o obydwu bo dokładnie nie wiej co pierwsze :P
Ze skuterem było tak że kumpel przyjechał do mnie i pytam się czy mogę się przejechać to on mi dał ( wcześniej brat jechał i od razu miał max czyli 80km/h) ja spokojnie sobie pojechałem jakieś 70 miałem i bardzo fajnie było i strasznie mu zazdrościłem ( ponieważ kupił skutera a wcześnie w szkole go złapali jak był pod wpływem %%)
Z MZ 150 było tak przyjechał znajomy do naprawy to było jesienią no i mój tata się przejechał brat ja na końcu oczywiście wsiadłem i 1,2,3,4,5 i spód pojechałem na dłuższą trasę oczywiście bez kasku i niczego ( wszyscy myśleli że mi zgasła bo mnie chwile nie było)
przyjechałem zsiadłem z tej mz-ki i przez 15 minut miałem drgawki taki byłem wystraszony :P
a pisząc to chyba już wiem co było pierwsze chyba skuter ale nie dam sobie ręki uciąć :P tak się zaczeła moja przygoda z motocyklami potem kupiłem moją apke
ale się rozpisałem (przepraszam z góry jeżeli jest to trochę nie na temat)

_________________
http://polskajazda.pl/Motocykle/Aprilia ... y,50/13318" target="_blank" target="_blank
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Honda/MTX,80/37772" target="_blank" target="_blank
moje maszynki :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 8:03 am 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 31, 2008 5:44 pm
Posty: 128
Miejscowość: żory
Pojazd: kawasaki kmx 125, mercedes 3.2 cdi
moja pierwsza jazda to byla na komarku:D przejechalem sie, potem jezdzilem dlugi czas moją motorynka, potem bylo z 5motorynnek kilka komarow ogarow itd potem byl minsk 125 potem honda mtx 80 puzniej wska 125, potem wska 175 potem mz 150 mz 250 potem junak a na czym skonczylem?? szkoda gadac :D i na hondzie mtx i suzuki 350


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 8:32 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Wrz 25, 2007 8:31 pm
Posty: 312
Miejscowość: Wiskitki
Ja pierwszy raz jechałem na...swoim ogarku <hahaha> na początku do podnóżek nie sięgałem <hahaha> to jeździłem z wujkiem.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: moja pierwsza jazda
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 8:56 am 
Offline

Rejestracja: Czw Mar 27, 2008 5:35 pm
Posty: 2
Miejscowość: swidnik
Ja moją pierwszą jazdę na motorowerze odbyłem na simsonie s 51 mojego wujka
nawet nieźle mi szło


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 11:12 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lut 29, 2008 7:40 pm
Posty: 37
Miejscowość: Suchedniów
Pojazd: Romet Chart 210
Ja jak kupiłem motorynkę to była w fatalnym stanie... Remontowałem ją z tatą (ja sie lampiłem) przez zime. Nadeszła wiosna i nauka jazdy... Miałem chyba eeeee z 8 lat. Przy ruszaniu już postawiłem motorynke na koło <hahaha> . Dobrze ze był przy mnie tata i mnie uratował. Potem jeździłem na 1 w około domu a tata ciagle mi ja gasił zebym nauczył sie jeździć. I tak sie nauczyłem już ruszać. Przyszedł czas na jeźdżenie na 2. To była jazda! 35km/h po podwórku.
Pamiętam był taki rok co praiwe wcale nie jeździłem. nie pamętam czemu. Rok temu już troszkę jeździłem po ulicy. a w tym roku to śmigam już po osiedlach i po boisku i piachach itp.
Teraz to na wszystkim ujade. Na charcie bez problemu na quadzie 110 to nic (automat :/) i najlepsze: Na Suzuki 125S na 3 biegu <hahaha>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 7:36 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Kwi 06, 2008 3:15 pm
Posty: 64
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Zipp Quantum
Ja moją pierwszą jazdę miałem simsonem s51.
Wsiadłem no niego to od razu ciśnienie skoczyło. Za pierwszym razem mi zgasł ale jak drugi raz ruszałem to już się udało.I przy hamowaniu było tak samo zgasł, zapomniałem o sprzęgle:)

Pozdrawiam Manifacturs


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 5:24 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 20, 2007 8:20 am
Posty: 1664
Miejscowość: WARSZAWA Bielany [WD]
Pojazd: Mazda 6 2.0 KAT Sedan '03
Polonez Caro 1.8GLI 16V L-98
Polonez Caro 1.8GLI 16V L-90
Romet Chart 210 ,,Nowy" '89
Romet Chart 210 ,,Czarny" '89
Romet Chart 211 ,,211-nastka" '89
Romet Ogar 200 ,,Nowy" '89
Romet Ogar 200 '89
Romet Pegaz 710 Automatic '75
Romet Kadet M780 '88
Romet Kadet M780 '85
Romet Kadet 110 Automatic '90
WSK 125 M06B3 '83
WSK 125 M06B3 '83
WSK 125 M06B2 '76
WSK 125 M06B1 '68
WSK 125 M06B3 ,,Bąk" '75
WFM 125 M06 '59
MZ ETZ 250 '88
Ogarem 200 , troche szok byl bo motor jedzie brat krzyczy ze jakies sprzeglo dwójka :P a ja nie wiem co robic :D ale po godzinie sie nauczylem i jezdze do dzis tyle ze Chartem :] Miałem wtedy 11 lat

_________________
Pozdrawiam Maciek


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:14 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Mar 26, 2008 7:45 pm
Posty: 259
Miejscowość: Koronowo
Pojazd: Romet Ogar 200, marzę o MZ 150
Ja pierwszy raz jechałem motorynka jak miałem chyba z 7 lat, a jak kupiłem ogara to miałem chyba 11. Pamiętam jak wyjeżdżałem z podwórka na drogę to uderzyłem w słupek od bramy.

_________________
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;Ogar 200;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 8:09 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 05, 2008 5:25 pm
Posty: 56
Pojazd: Ogar 900 kiedyś ogar 205
Ja się uczyłem jeździć na wsk 125!!!! bylem w zerówce albo w pierwszej klasie. Brat siedział tylu i zmieniał begi, a ja cisnąłem gaz. Potem juz sam zmieniałem w drogiej klasie ale ruszal brat. W czwartej klasie se kupiłem komara, który był dwu biegowy. No i jak pierwszy raz wrzuciłem dwójkę jechając z góry, to jeb w drzwi od kogoś garażu. Potem jechałem z kolego po dziurach i po błocie. Kolega mówi kita. No to kita, drugi bieg i gleba.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 10:17 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Kwi 29, 2008 6:52 pm
Posty: 76
Miejscowość: Zeszuf
Pojazd: Simson s51
heh kiedys bylem u ku mpla wydarlismy jego motorynke ze strychu gdzies zawaloną kartonami styropianem welną itp. on ustawil zaplon obroty itp(ja wtedy niewiedzialem co jest co) no i orzejechal sie kilka razy i mowi "masz jedz " a ja ja nie umiem a on jedz! no to mowie ok ale jak sepsuje to mniebede mial z czego zaplacic , a kumpel spoko i tak niezapsujesz no i zaczynamy . 1 kop nic, 2 kop zapalila , sprzeglo -> 1 bieg powoli puszczam sprzeglo dodaje lekko gasu i jade pozniej 2 elegancko i 3 ( ale ma skrzynie troche zrytą i juz 2 niewchodzi) pozniej sie dowiedzialem ze jak na 1 raz to jechalem bardzo dobrze ... a wiedzialem jak sie jezdzi bo kiedys Tato mi tlumaczyl co i jak sie robi :P

_________________
Mój Simek

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S,51/64978" target="_blank

Jeszcze będzie z niego rakieta


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Jazda!!
PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 6:12 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 22, 2008 3:49 pm
Posty: 203
Miejscowość: Koszalin
Pojazd: Suzuki GS 500 '02

Był:
Yamaha XJ 600S '95
Romet Chart 210 '89 / '10
Romet Pony 301 '89
Ja pierwszy raz jeździłem na Komarze 3 u mojego wujka na wsi, ale Romet był kolegi;] Wrzucili mnie na głęboką wode, posadzili mnie samego na motorek, powiedzieli po co jest sprzęgło i .. jazda! puściłem sprzęgło właściwie bez żadnego trzymania ale ruszył^^ jadąc 25 km/h czułem jakbym jechał 100km/h!! frajda była niesamowita;] teraz umiem już jeździć Yamahą Virago 750^^ wujek siedzi z tyłu ale już jako pasażer;] oczywiście nie jeżdże po drogach grubszych tylko po asfaltach gdzie "można" :p masa 250kg to jest wrażenie;] ale byczo jest, a mam dopiero 13 lat..

_________________
"To kask za 200 złotych to mozna wybaczyć, to nie Shoei, że goli, pier...oli, krawaty wiąże i przerywa ciąże w standardzie"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 8:23 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Śro Kwi 30, 2008 1:13 pm
Posty: 14
Pojazd: simson
Ja zaczynałem na simsonie. Pierwszego dnia tylko gazu dodawałem. Drugiego już sam ruszałem. Za bardzo mi to nieszło. Po tygodniu tato powiedział albo się dzisiaj naucze albo odda simsona. I tak mnie to zmotywowało że za drugim razem sam ruszyłem.


Ostatnio edytowany przez kamil 95, Czw Lis 20, 2008 8:08 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 21, 2008 6:10 am 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 17, 2007 7:38 pm
Posty: 2231
Miejscowość: Oświecim-Gorzów
Pojazd: :
- VW Bora
- Husqvarna 125 SM
Pierwsza samodzielna jazda na moim komarze kupinym za kase z komuni :D :D
Kupilem komara od znajomego ladnie lecial 55 :D 1 jazda 1 wywrotka ok 45-50 i slizg na blocie :P Obdarta noga i opazona <faja> Pamietna jazda ktorej sie nie zapomni

_________________
https://www.bikepics.com/members/bebak/
saalutuj


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 21, 2008 9:56 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 21, 2008 9:12 pm
Posty: 43
Miejscowość: Proszowice
hehe ja jestem z Proszowic moze ktos kojarzy ale na motorze u babci raczej jezdze wiadomo cisza spokoj to wiec tak: Miałem okolo 7/8 lat poszlem do kumpla który mial motorynke taka zniszczona na kabel sie ja odpalalo jakos oczywisci byla podnietka i od tamtej pory nie jezdzilem na motorze sam az teraz mi sie zachcialo i poszukuje motorynki wybieram sie niedlugo na gielde moze cos znajde i sie pochwale ''Pzdr''

_________________
Cześć jestem Kacper Lubie Jabka!
Freestyle is Life..
Motoryna jeździ ''Sukces''


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wasza pierwsza jazda
PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 4:55 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 06, 2009 9:14 pm
Posty: 213
Miejscowość: Gdynia
Pojazd: Romet Kadet M780
Ja swoją pierwszą jazdę odbyłem na ogarze 200. Na początku miałem trochę problemu z ruszeniem bo sprzęgło za szybko puszczałem ale potem zacząłem jeździć i przełączyłem na dwójkę ale potem kawałem prostej drogi to chciałem na trójkę ale zgasł bo przy wrzucaniu biegu nie nacisnąłem sprzęgła na szczęście z motorkiem nic się nie stało.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Wkurzająca jazda

Michal200

10

4459

Pon Cze 02, 2008 10:47 pm

serwer5 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów o taka jazda :)

gwh

7

4133

Nie Cze 17, 2007 9:06 pm

Zawada1910 Zobacz ostatni post

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. jazda z odkręconym tłumikiem

sport series

2

3238

Pon Paź 22, 2007 7:14 pm

sport series Zobacz ostatni post

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. pytanie jazda na kawasaki zzr 600

gizmi7

7

15827

Nie Sty 16, 2011 6:26 pm

apollan Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.051s | 21 Queries | GZIP : Off ]