Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Kingway Coliber] Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 5:47 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Witam więc pacjent to Kingway Coliber a problem klaruje się następująco do 50 jakoś tam z bólami się rozpędza ale powyżej szarpie dławi się nie chce się wyżej kręcić na obrotach ogólnie jest tragedia nie chce więcej wyciągnąć (odblokowany) i dzieje sie to na odkręconej na full manetce natomiast gdy znajdę pewien moment 70-80%odkręconej manety skuter jakoś tam dochodzi do tych 70 lecz strasznie wolno wcześniej tego nie było do 50 rozpędzał sie jak głupi a do 70 spokojnie dochodził beż żadnych problemów A teraz kompletna załamka!!!!!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Śro Kwi 08, 2009 2:05 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Gaźnik powiadasz do regulacji a wiec która śrubka i ile obrotów w którą stronę :> ? apropo zobaczyłem po rozebraniu że na fajce są pęknięcia i luźno siedziała na świecy więc to też mogło się do tego przyczynić więc zamówiłem całą cewkę.jeszcze jedna sprawa przewody paliwowe wychodzące z kranika z baku który powinien iść do filtra PB ten co jest na dole czy ten co jest na górze???


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 4:33 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Skut już całkiem się zesrał wyczyściłem gaźnik sprężonym powietrzem wymieniłem całą cewkę zapłonową filtr paliwa linkę gazu bo mi poszła to samo linka hamulca tył następnie z 30 razy próbowałem go odpalać odpalał pochodził parę sekund i gasł jak chciałem dodać gazu żeby go podtrzymać na obrotach to jeszcze szybciej gasł ale i bez tego pochodził z 15 sekund na wolnych bez żadnego gazu i też gaśnie co to może być (czyżby świeca)?Wyjąłem wyczyściłem wypaliłem nad ogniem ale według mnie daje bardzo słabą iskrę żeby nie powiedzieć iskierkę!Tragedia reanimuje go już 3ci dzień i nic nawet rozebrałem rozrusznik wyczyściłem szczotki bendix i magnes i też żadnego efektu!

Czyżby chinol już się skończył i mam składać na następny????????? <help> <help> <help> <help> <help> <help> <help> <help> <help>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 5:03 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Sorx źle sie wyraziłem wyjąłem go rozkręciłem wszystko wypłukałem wszystko w benzynie sporym ciśnieniem ze strzykawki następnie sprężonym powietrzem wydmuchałem resztki benzyny potem suszył sie w domu i następnego dnia założyłem i nadal nic a dziś próbowałem go odpalić i tak jak już pisałem czy aby to na pewno ta nieszczęsna świeca ?????????Bo co można innego zrobić z gaźnikiem chyba już nic zresztą wizualnie nic nie było w środku czytać(paprochów czy jakiegokolwiek brudu)ale i tak benzyną płukałem więc to mam już za sobą jakieś inne koncepcje????


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:11 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Spoko jutro zrobię tak jak mówisz z tym kopaniem a co do świecy to kupię już po świętach !Apropo pojawiła się nowa dolegliwość teraz już wogule nie chce gadać (zapalać) chyba ze ta cewka którą kupiłem jest .....ja warta hmmm ale jest nowa świeca też nie stara może ze 3 tysie na niej zrobiłem 2ga sztuka ale co tam i tak kupię!Dzięki za zainteresowanie bo już mi ręce opadają :/ ;[ <zniesmaczony> czy z każdym chinolem są aż takie problemy czy jakoś ten mój model szczególnie pechowy????????????


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 12:11 am 
Offline

Rejestracja: Czw Kwi 09, 2009 10:59 pm
Posty: 7
Pojazd: Aprilia rs 50.
A może sie przyciera. U mnie w keewayu było tak jak sie przycierał...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 8:14 am 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
edg napisał(a):
A może sie przyciera. U mnie w keewayu było tak jak sie przycierał...


A więc uważasz że mogą to być początki zacierania się motoru (silnika) Jakie objawy wtedy występują co może to spowodować i najważniejsze jak to sprawdzić???????Chociaż wolał bym zeby tego nie było ale najpierw wypróbuje koncepcje ze świecą i cewką!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 4:24 pm 
Offline

Rejestracja: Czw Kwi 09, 2009 10:59 pm
Posty: 7
Pojazd: Aprilia rs 50.
To moze zaprowadz to mechanika zeby zbadał?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 5:20 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Kolego najprościej jest zaprowadzić do mechanika i potem do rodziców dajcie mi 200zł bo muszę zapłacić za mechanika!Najpierw sam próbuje ustalić co mu jest oczywiście z pomocą forum i sam to wyeliminować a jak się nie uda to wtedy będę myślał już nie raz miałem jakąś głupotę i jakoś nie leciałem od razu do fachmana tylko sam naprawiałem a ty kolego już jak coś mówisz to dokończ zadałem ci konkretne pytanie a ty nawet nie pofatygowałeś się odpowiedzieć więc skoro nie masz nic więcej do powiedzenia nie przeszkadzaj chociaż ja tu ręce załamuje a ty mi makaron na uszy nawijasz! :| ;[ ;[


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 7:30 pm 
Offline

Rejestracja: Czw Kwi 09, 2009 10:59 pm
Posty: 7
Pojazd: Aprilia rs 50.
Kolego napisałem ci wiadomość że nie wiedziałem że to 4-suw a w takim wypadku to raczej nie zatarcie...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2009 10:08 am 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Dobra to tak wymieniłem filtra paliwa (znowu) świecę cewkę zapłonową wyczyściłem gaźnik (tak jak wyżej pisałem)ustawiłem zawory bo delikatnie jeden się rozregulował zlałem paliwo z baku odkręciłem wyczyściłem (straszny syf w tym naszym paliwie a ja tankuję tylko na orlenie i bp)tyle brudu to że głowa mała ;[ ;[ ;[ zalałem czystego paliwa przelałem przez gazę i co najciekawsze na gazie też został osad i to całkiem sporo :/ przedmuchałem przewody sprężonym powietrzem paliwowe wyczyściłem filtr na kraniku przy okazji (pomalowałem całego skuta )bo strasznie na tych chinolach rdza się zbiera i o dziwo po takiej kuracji odnawiającej odpalił :P ;P <rotfl> :) Teraz ładnie się wkręca na obroty spoko pali za 3-5razem z kopa ogólnie jak na razie może być teraz tylko wymiana kilku plastików i mam nadzieje doprowadzić go do porządnego stanu <ok> <spoko> !


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2009 6:52 pm 
Offline

Rejestracja: Nie Kwi 05, 2009 1:36 pm
Posty: 9
Pojazd: Kingway Coliber
Ap ropo żeby nie zakładać następnego tematu nie działa mi rozruch przyciskiem tylko i wyłącznie skuta mogę odpalić przez kopanie natomiast ze startera nie działa tylko tak brzęczy coś co to może być i jak to naprawić???


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: [Kingway Coliber]Powyzej 50 szarpie, przerywa
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 1:36 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 08, 2008 3:22 pm
Posty: 1235
Miejscowość: Łowin
Pojazd: Romet chart 210
Golf IV 1.9 tdi AHF
slabe ako ;)

_________________
Cytuj:
23:04 apollan
bierz mnie jeszcze ogierze

lokurva


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów [Kingway Coliber] Przerywa i po chwili jedzie dalej...

kingway14

10

4711

Czw Wrz 17, 2009 10:27 pm

akon89 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów [Kingway Coliber] Przerywa a nawet strzelil raz z tlumika

gokflast

5

2771

Pią Cze 18, 2010 8:03 pm

depcio Zobacz ostatni post

Brak nowych postów [Giantc Sport Sprint 4T] Przerywa, szarpie

philip100

0

2044

Nie Paź 04, 2009 6:35 pm

philip100 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów [kingway coliber] wydech

html

4

4009

Pią Mar 25, 2011 10:38 pm

ert1209 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów problem kingway coliber

html

2

4076

Wto Lis 04, 2008 7:26 pm

html Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.053s | 22 Queries | GZIP : Off ]