Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Yamaszka tzr
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 8:43 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 28, 2006 3:16 pm
Posty: 91
Miejscowość: krotoszyn
To było jakieś 3 tygodnie temu. Byliśmy na fajnej łące ja z qmplem na vivacity przyjechaliśmy koleżanki koledze się pytam qmpla czy da sie przejechać tzr on tak nie chętnie ale się zgodził u nas tylko taka 1 w mieście tzr 2004 rok malowanie Valentino Rosii ciemno ja w dupie u murzyna światła wszystko git przejeżdżam obok ziomków szczęśliwy wciąłem trochę mu potem zwalniam na zakręcie nie cale 50 km/h a potem film mi sie urywa gościu wjechał mi w dupę jechał starą Corsą na sznurkach na początku psów nie chcieliśmy wżywać ale gościu się uparł ja nic dokumentów przy sobie nie miałem bo z kumplem jechałem jedynie kask kolega pojechał po papiery i powiedzieć im ze się rozbiłem policja po 50 min przyjechała poszedłem na badanie alkomatem on tez 0,0 tłumaczył się ze mnie nie widział ale się przyznał. Jak mi w dupę wjechał cudem mi nogi nie zmiażdżyło bo podbiło motor ja by po owiewce lewej poszedł to bym pewnie nogi nie miał ale cóż nowe spodnie i bluza podarte po obdzierany w motorze o dziwo rama się nie skrzywiła, wdzięczne Yamaszki jednie zadupek lampy kocie oczy poszły się walić owiewki połamane ale cały prawy przód rozwalony dziura się zaczynała od drzwi pasażera czyli przedni bok papa i to moja historia PS. jak bym ogarkiem jechał to pewnie tył był na silniku i to tyle pozdro.


Tyle błędów to jeszcze nie widziałem w jednym poście, stosuj się do zasad ortografii -edytował simson_s51

_________________
Stunt


Ostatnio edytowany przez bekonik, Pią Wrz 29, 2006 12:00 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 6:50 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 04, 2005 2:55 pm
Posty: 1152
Miejscowość: Poznań
Pojazd: F20 Mpack
Ładnie a qmpel na pewno nieźle wkurzony taka tzr kosztuje z 8 tys.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 8:39 am 
Offline

Rejestracja: Pią Lut 23, 2007 3:33 pm
Posty: 5
Miejscowość: GdaÃąsk
jestem ciekawy jaki koszt jest naprawy. A jaką kare dostał ten kierowca który ci wjechał w pupe?


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.045s | 20 Queries | GZIP : Off ]