Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: POMOCY Wybór skutera do do 2000zł z łódzkiego 25 km od...
PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 11:54 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 28, 2009 11:33 am
Posty: 25
Pojazd: honda ns1 75/50
Czy derbi atlantis z cylindrem 65 sportowym wariatorem i jakimś podobno dobrym wydechem opłaca się kupić za 1900zł? silnik moroni, chyba dość niezły, bo montowali go w jakiś apriliach...
http://www.allegro.pl/item973238985_der ... lossi.html


Jeszcze mam na oku coś takiego, te skutery nie są aż takie tragiczne, bo chociaż cylindry padają - można kupić za 250-300zł naraku, to wały korbowe w tych rometach spokojnie wytrzymują silniki 72cm, Więcej informacji po telefonicznej konsultacji: Skuter kupiony w marcu 2009r. Brak gwarancji z powodu nie chodzenia na przeglądy, jeżdżony tylko do pracy, ogólnie, to w miare dorosły dźwięk w słuchawce był :D
http://www.allegro.pl/item970833815_romet_737.html
- wypowiedź:
Witam.
Nie potrafię fachowo panu odpowiedzieć gdyż nie rozbierałem tego bzyka. Ma przejechane około 1500 km w zeszłym sezonie gdyż kupiłem go w marcu 2009. Nie jest zajeżdżony bo wykorzystywałem go jedynie jako środek transportu do i z pracy. Jazda tylko w jedną osobę. Niestety nie posiada gwarancji gdyż nie jeździłem na przeglądy. Co do osiągów według wskazań szybkościomierza rozpędza się do ok. 60 km/h. czasami więcej, pali ok. 2,5 do 3 litrów. Wizualnie prezentuje się dobrze, jedyna usterka to lekko uszkodzona lewa dźwignia hamulca. Cena jest taka ponieważ potrzebuje gotówki. Jedyny kontakt telefoniczny to 783941998.Obejrzeć można na miejscu na Retkinii ul.Napierskiego.


Albo coś takiego jeszcze, z tym, że wiem, malagutti to super skuterki, tylko r97 do mnie słabo przemawia, i przebieg 26 tys. :/
http://www.allegro.pl/item964260517_mal ... _lodz.html


Do nie dawna dopuszczałem myśl o kupnie chinola z tesco, ale jak usłysałem od sprzedawcy że połowa wraca ze sprzedanych na serwis z rozwalonym gaźnikiem , popsutym bendixem albo instalacją, to raczej przeszła mi ochota... te skutery z marketó są o wiele tańsze, bo importerzy najprawdopodobniej sprzedają częściowo najgorsze sztuki po okazyjnej cenie...

co polecacie z tego i do jakiej ceny mogę się targować? ( jestem zainteresowany jeszcze innymi propozycjami skuterów firmowych do 2000zł z województwa łódzkiego nie dalej niż 15 km od łodzi, gdyż nie mam oc... Wpadne napewno z mechanikiem na oglądanie.
jak coś to podaje swoje gg 21212271


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Wybór skutera

martin043

9

16912

Czw Sty 20, 2011 11:39 pm

crzano Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wybór

buli1995

0

1500

Nie Maj 30, 2010 5:03 pm

buli1995 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Waga skutera

Tobi

3

2443

Śro Lip 14, 2010 2:45 pm

Czekoladus Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wybranie skutera

jawas_681

10

3849

Nie Paź 24, 2010 7:57 pm

Patryk82 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Malowanie skutera

pawel3200

1

12574

Śro Mar 07, 2012 9:42 pm

WorseBoy Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.045s | 20 Queries | GZIP : Off ]