Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 9:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 23, 2005 8:36 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Maj 16, 2005 7:20 pm
Posty: 205
Miejscowość: polska
tak czasem bywa ale co na to mozna poradzić!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 23, 2005 10:31 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
no i tacy ludzie jezdza na karetce a potem sie dziwic ze ilosc zgonow w polsce rosnie

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 24, 2005 6:53 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Maj 08, 2005 6:01 pm
Posty: 115
Miejscowość: Podkarpacie
hehehehe właśnie

_________________
NaJlEpSza ChWiLa PoRaNkA ,ObOk NoWa KoLeżaNkA(aktulnie przerabinA moja błyskawica hehehe)pzdr


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 7:15 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 8:48 am
Posty: 739
Miejscowość: Piekary Śląskie
Ja na moim motorku wywaliłem sie dwa razy, to był jakiś rok temu na polnej drodze - po prostu przednie koło wyjechało z koleiny, a drugie w niej zostało - no i glebnąłem... do błota :P Wstaje, sprawdzam motor, a tu na szczescie tylko skrzywiona kierownica. Odpalam, jade dalej, a tu znowu to samo, koleina i gleba - nie wiem czy miałem sie śmiać czy błakać, przynajmniej drugim razem nie do błota ale na żwir...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 8:36 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
heheh Dzis przebiłem sobie dentkę :D 3 kiloski od domku :) ale jakos poszło :) wsadziłem nową dentke i jest git :-) pozdrawiam/. ===========MazUrSkie LasY nA OGArKu PoKonUje==============
_HWDP_

[ Dodano: 4 Sierpień 2005, 21:41 ]
hmmmmmmmmmmm Dałem strasznie ciała pojechałem moto a zapomniałem sprawdzic benzyne kur... Pchałem go 4 kilosy do domu przez lasek ;/ Dopiero wruciłem i jestem wkur .

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 5:18 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 8:48 am
Posty: 739
Miejscowość: Piekary Śląskie
odbył sie mini zlot administracji :p tzn pojechałem do apollana... pogadalismy, pojeździliśmy (apollan, ile na oko km ?) zamieniliśmy sie maszynami, powymienialiśmy uwagi i pojechaliśmy do mnie... jakieś półtora kilometra od mojego domu apollan stwierdził że sprzegło mi szwankuje... po przyjeździe i odkręcaeniu dekla okazało się ze poszło jedno zabezpieczenie a sprężyna zrobiła mi ładny okrągły rowek w deklu <lol> dzieki Bogu wyciągnięcie zabezpieczenia i podkładki odbyło się bez rozpoławianai silnika :D ale i tak musze łańcuszek wymienić


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 5:48 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 2:33 pm
Posty: 2390
Miejscowość: Bytom/Lubliniec
Pojazd: VW Golf Mk3 1.9td '92,
3xMr01 Ryś'58,'59,'60 :]
Były ;( :
Romet Ogar 200'86 (223 70ccm),
Yamaha RD 350 YPVS '90
kolo 14 km no i ja wracam od marcina jade se popylam rowno elegancko juz bytom juz dojezdzam a moj uuu i zaczal przerywac. po chwili zapalil i zajechalem i robie se kolka kolo garaza i zas zgasl po chwili odpalil przejechalem i zas zgasl :( ale jutro to zrobie tylko jeszcze nie wiem co to <co?> Marcin zamów mi też lancuszek bedzie taniej na kosztach przesylki :D no i to tyle o 1 zlocie reszte napisal Marcin

_________________
There are two kinds of motorbikes: two strokes, and four jokes. taak

Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej pić wódkę. takk


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 8:38 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
no to powiem ze u was z tymi zlotami kiepsko. U nas byl jeden zajebisty zlot, niestety ja nie bylem tylko brat (starzy zabronili jechac), i jest z niego film. Z checia bym wam go pokazal, alenie mam nigdzie takiego ftpa, poza tym nie chce sie szukac :P Ale jak ktos koniecznie chce obejrzec to moze cos sie wymysli, film ma ok. 70mb (chyba, mowie z pamieci). A co doprzygod to ja sobie jechalem przez miasto, wolniutko, po prostu sie wozilem... No i wchodze w dosc ostry zakret, wyjezdzam z niego, patrze a tu paly stoja w drodze do ktorej mialem skrecac... No i wychodzi jeden i macha lizakiem, to ja do boku, i on ze nie mam swiatel, to ja sie kloce ze mam (a tobyl dzien) no i sie poklocilem chwilke, troche ciszy i pala do mnie powiedzial z takim smiesznym niedowierzaniem: A pokaz karte motorowerowa... No to ja mu dojebalem, prosze uprzejmie, tu jest karta, dowodzik i ubezpieczenie... On wywalil oczy, i poszedl do radiowozu... Po chwili kazal uruchomic silnik i pokazac swiatla, no i sie okazalo ze na serio nie bylo, ale powiedzialem ze sprobuje przelaczyc na krotkie, a tu pstryk i dzialaja, wytlumaczylem ze widocznie sie musial jeden zwoj spalic, bo jak wyjezdza;em, to byl... No i mnie puscil menda glupia... A wczesniej jak mnie trzymywal jakis miesiac, to sie czepial do wszystkiego pokolei, i nie mogl zlapac mnie na zle... Najlepsze bylo jak mamrotal ze on byl chyba kiedys czerwony, to ja mu dowodzik przed nos, i z textem ze tu nie pisze jaki on byl ani jaki on jest... No i znowu puscil.. Ech, u nas sa pojebane psy, kiedys to mozna bylo gume palic kolo komisariatu ityle ze by opierdolil i wygonil gliniarz jakis a teraz ;/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 9:47 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 8:48 am
Posty: 739
Miejscowość: Piekary Śląskie
już wszystko naprawiłem , tylko łańcuszek jest stary i luźny, ale po odpaleniu bez dekla widzialem jak sie podwija do góry, więc mi o nic nie szoruje... i tak go wymienię, ale narazie trzeba szaleć... apollan napisz mi na gg kiedy jedziemy do Grudziądza :D
no i Lubartowa of course :>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 6:28 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 2:33 pm
Posty: 2390
Miejscowość: Bytom/Lubliniec
Pojazd: VW Golf Mk3 1.9td '92,
3xMr01 Ryś'58,'59,'60 :]
Były ;( :
Romet Ogar 200'86 (223 70ccm),
Yamaha RD 350 YPVS '90
Jasna sprawa:D
TEMAT ZAMYKAM BO SIE ROBI ZA DLUGI I NIECZYTELNY, ZAKLAKDAM NOWY "PRZYGODA4" I MOZEMY TAM KONTUNUOWAC. Pozdrawiam-apollan

_________________
There are two kinds of motorbikes: two strokes, and four jokes. taak

Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej pić wódkę. takk


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.045s | 20 Queries | GZIP : Off ]