Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zimna Była Noc :)
PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 12:01 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
Czesc Ostatnio a mianowicie w poniedziałek wybrałem sie 30 km od swojego domu ;]( troche odwaznie ) ;D heee Pojechałem nad jeziorko na rybki Praktycznie dojechałem na miejsce szybko bo wciogu chyba 30 minutek.Rozłozyłem sprzet i zaczołem łowic na sniardwach gdyz mieszkam na mazurach to jezior mam ful i terenów do jazdy ale wracając do tematu ,gdy zaczeło sie sciemniac o godz 20 postanowiłem sie zbierac odpaliłem rumaka podjechałem 5 km ;o i moto zgasł prubowałem na kopa,na pych i nic sprawdziłem iskre i nic pomyslałem ze to swieca zmieniłem i co sie okazało ze to nie swieca :/ kur juz wtedy wiedziałem ze bede go pchał.Ja w strachu bo do ulicy miałęm jesczze 2 km a zgasł mi w lesie wiec jak najszybciej do asfaltu i prosto do domu.Było strasznie ciemno o godzinie 11 jeszcze brakowało mi tylko 12 km ;] az jezyk mi wyszedł jak zobaczyłęm napis Pisz 12 km :) zadowolony w podskokach zjechałem sobie z górki :) heheh ;] no i do domu wruciłem cos po 12. Na drugi dzien okazało sie ze kondensator dał ciała a ja schudłem pół kilo ;D. To moja przygoda aby jak najmniej takich przygód heheheh .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 7:35 am 
Offline
Site Admin
Site Admin

Rejestracja: Pią Wrz 23, 2005 7:40 pm
Posty: 236
Miejscowość: Lubartów[LUBELSKIE]
Pojazd: Daewoo Leganza 2.0 16V+LPG
Pisz... :) Ja w rudziszkach mam rodzinke :] No... kondensator moze napsuc wiele nerwow :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 9:08 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
To krzysiu wpadnij kiedys do Pisza :) hehe pojezdzimy sobie :D

[ Dodano: 30 Lipiec 2005, 10:06 ]
NIedawno na moich oczach wydazył sie wypadek, Goscie jezdzili na Scigaczach na 1 kole a akurat los chciał tak ze wjechali na siebie na czołowe jeden sie zagapił i nie zdozyli nic zrobic motory doszczetnie skasowane.Jeden z chłopaków niezyje drugi z mojego mista przezył ale ma uraz kregosłupa.Ale zyje.Panowie troche wiecej rozwagi bo kazdy głupi wyczyn moze sie skonczyc zle dla was co gorsza dla kogos.Postaram sie wzucic pare fotek.

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 1:22 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 8:48 am
Posty: 739
Miejscowość: Piekary Śląskie
morał z tego taki, zeby sie nie popisywać i jeździć rozważnie... a co do twojej przygody - hardcorowo :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 9:12 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 24, 2005 3:43 pm
Posty: 215
Miejscowość: Zabłocie
no bez kitu mozna sobie zycie popsuc na takiej maszynie... ale nas, ogarowców to raczej nie dotyczy :p


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 9:49 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
hehe jak to nie dotyczy jak ja swoim ogarkiem pujde z 75 to maluch przy taj predkosci na drzewie to sie gnie jak kartka co mówic motorek jak wiedziesz w drzewko :D to ooooooo nawet 50 starczy zeby wochac kwiatki od dołu :D pozdrawiam.

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:11 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
le zeby kwiatki wachac wystarczy stac jak jakis .......... szaleniec cie je...... walnie ktory jedzie z predkoscia 80 to i tak kaputt i nie ma szans wiec predkosc nie jest głowna wina wypadkow lecz wiadom jak ktos jedzie 75 i zaczyna sie kiwac albo jechac slalomem no to wiadomo ze nie ma szans i nie ujedzie daleko

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 8:50 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
marcin, nieprawda, ja nieraz sie kiwam przy wiekszych predkosciach,tylko ja to robie z wyczuciem i wiem kiedy mozna to robic. Po prostu jak cos sie robi to trzeba miec w tym wprawe, i wogle...ja jak jade to wiem kiedy moge sie pokiwac, kiedy moge cos innego... Ale to pewnie trzeba umiec jezdzic, no i ja trenowalem chyba dwie czy trzy zimy na lodzie i potrafie nawet wyprowadzic motorek z poslizgu i nieraz juz tak zrobilem.. A na polnych drogach ta umiejetnosc przydaje sie do efektownego wejscia w zakret ;] A zwlaszcza z kims, najpierw krzyk, pozniej podziw ;]

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 4:11 pm 
Offline

Rejestracja: Pon Paź 17, 2005 3:04 pm
Posty: 2
Miejscowość: z daleka :-D
Im większa prędkość tym lepszą równowagę idzie utrzymać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 5:12 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 8:48 am
Posty: 739
Miejscowość: Piekary Śląskie
ja raz miałem taka sytuację - padał deszcz a ja wracałem do domu, na skrzyżowaniu czerwone swiatło a przedemną samochód, no to ja wciskam hamulec a tu mi tylne koło lata na boki... opanowałem maszyne i wyhamowałem przed samochodem drugi raz - też mokra ulica, wciskam hamulec i znowu mi rzuca, tym razem też wyrobiłem ale prawa manetka minęła o kilka centymetrów słup przy drodze wiecie co ? nigdy nie trenowałem poślizgów na lodzie ani nic z tych rzeczy


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 5:17 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Lip 23, 2005 5:28 pm
Posty: 167
Miejscowość: SêpÃłlno
marcinpc napisał(a):
ja raz miałem taka sytuację - padał deszcz a ja wracałem do domu, na skrzyżowaniu czerwone swiatło a przedemną samochód, no to ja wciskam hamulec a tu mi tylne koło lata na boki... opanowałem maszyne i wyhamowałem przed samochodem drugi raz - też mokra ulica, wciskam hamulec i znowu mi rzuca, tym razem też wyrobiłem ale prawa manetka minęła o kilka centymetrów słup przy drodze wiecie co ? nigdy nie trenowałem poślizgów na lodzie ani nic z tych rzeczy
marcinpc koniecznie musisz sprobowac ja probowałem zeszlej zimy na zamarznietym stawie mojego kolegi to byl odjazd :D a nawet na zasniezonej lekko oblodzonej jezdni jest fajnie tylko trzeba bardzo uwazac bo o glebe nie trudno.... chociarz ja sie jeszcze nie wyłożyłem nigdy :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 5:47 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 11:55 am
Posty: 201
Miejscowość: Piekary Śl.
ojojoj poślizgi..... skąd ja to znam.... :D:D trzy gleby przez to zaliczyłem !!!! :D

_________________
..::: TuninG :::..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 6:42 am 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
poslizgi... eeeehh, na lodzie zdarzylo mi sie walnac glebe przez poslizg, ale tylko na rowerze... Motorem to nieraz wpadlem w poslizg, ale najczesciej to byly "poslizgi kontrolowane", z kazdego wyhodzilem calo i bez szwanku... Niestety u mnie przedni widelec po wypadku jest troche plastyczny i po kazdym poslizgu jest "delikatnie" zgiety :(

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.047s | 20 Queries | GZIP : Off ]