Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 5:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ogar 200 - niezniszczalny taran ;)
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 4:08 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lip 21, 2007 3:18 pm
Posty: 27
Miejscowość: ok. Warszawy
Na początku chciałbym sie przywitać bo jest to mój pierwszy post na tym forum :) A wiec witam wszystkich serdecznie.

Moja przygoda wydarzyła się jakies 4 lata temu, wybrałem się na przejażdzke z moim bratem ciotecznym. Miałem wpasc do niego w odwiedziny ale on po mnie wyjechał swoim sprzetem, i dalej jechalismy razem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze ja jechałem na moim kochanym Ogarku 200 a on na ścigaczu suzuki....

Ruszylismy... ja oczywiscie V-max czyli 60 km/h a on utrzymywał tą sama prędkośc i jechał przedemną...

Wtedy to się zdarzyło... on postanowił skręcić w boczna uliczke, i oczywiscie jego tarczowe hamulce zareagowały odrazu i wytracił prędkość prawie do zera w ciagu chwili.
Zachamował tak szybko że zdązyłem tylko wcisnąć swoje z całej siły... a te pusciły... w ułamku sekundy zdązyłem jeszcze troszeczke odbić i zawadziłem w nigo tylko kierownicą przewracając go. Sam natomiast przy tak duzej predkosci odrazu wywróciłem sie i przygnieciony Ogarem sunołem żywcem po asfalcie kilka metrów az do rowu. :/

To, że zyje zawdzięczam tylko jakimuś dziwnemu szczesciu (biorąc pod uwagę ze w chwili uderzenia byłem w krutkich spodenkach i bez kasku), na szczescie nie uderzyłem głowa o asfalt tylko trzymałem ją w powietrzu (nie wiem jak to zrobiłem), tylko kolano ostro doskwierało przez jakies 2-3 lata, no i blizny ale one podobno dodaja facetowi uroku hehehehe

A teraz przejdę do sedna, on na swoim super hiper ścigaczu tylko sie wywrócił przy predkosci zerowej ja natomiast sie rozpieprzy*** jak cholera... gdy sie juz jako tako pozbieralismy trzeba było podjechac do domu zeby mnie opatrzyć, mój odpalił odrazu... żadnych kłopotów tylko łańcuch spadł a jego wogóle nie chciał :) długo próbowalismy i nic... w końcu jakims cudem załapał i powolutku dojechalismy do domu, ale nadal miał puźniej jakies problemy techniczne.

Ta historia moze dowodzić, że nasze polskie ogarki są poprostu nie do zdarcia :) No i mam tą satysfakcje że jestem jednym z niewielu posiadaczy Ogara którzy dostapili tego zaszczytu aby zdeżyć sie ze ścigaczem:)

Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 6:38 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Lip 15, 2007 2:05 pm
Posty: 276
Miejscowość: Rybnik
hehe, no fajna historyjka i przygoda. Ja jak jezdzilem z kolegą on na skuterze a ja moim kadetem to musiałem 10 min czekać aż ten jełop odpali ten skuter poprzez rozrusznik nożny bo akumulator mu siadł :P

_________________
Tuning kadeta | | | | | | | | | | 85%
Do kupna
-Akumulator
-Neony

Walę kupno ogarka <lol>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:29 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Cze 08, 2007 8:19 pm
Posty: 244
Miejscowość: gdansk
przeciez karzdy wie ze ogar i karzdy polski motor oprucz kadeta jest nie do zdarcia(kadet ma slabą rame)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 7:07 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lip 21, 2007 3:18 pm
Posty: 27
Miejscowość: ok. Warszawy
No wlasnie a tak sie teraz zastanawiam. biorąc pod uwage , że mój sprzęt ma juz 20 lat i jest w słaby stanie technicznym to jak by działał taki nowy ogarek prosto z fabryki :) najgorsze jest to że teraz nie można ich nawet porządnie zrobic biorąc pod uwagę jakoś dostępnych cześci.... są one tragiczne. Ostatnio jak zaczołem go remontować to musiałem piłowac pilnikiem cewki aby dopasować je do reszty... bez komentarza :/ Ach gdyby tak miec dostep do nieużwyanych fabrycznych cześci z tamtych lat...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. heh kiedyś to był ogar

Grzechules

12

5316

Wto Lis 29, 2005 5:30 pm

tomekk Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Ogar=ZŁOM???!!!

HaYaBuSa

4

3487

Czw Wrz 21, 2006 6:01 pm

=XawiD= Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Ogar - kłopoty...

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

matemarek

18

7587

Nie Lip 08, 2007 9:57 pm

Piotr14 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Ogar 205 i gleba ;]

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

-awel-

20

8626

Czw Lip 03, 2008 11:05 am

dedaj4001 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów OGAR ZNOWU GORA

Ogarzysta

9

4346

Pon Lip 16, 2007 1:33 am

karol282 Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.059s | 20 Queries | GZIP : Off ]