Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 11:01 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: NIezapomniana wyprawa Przez Babrosty ;]
PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 8:00 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
Heee wczoraj jade sobie przez taka Wies Zwana Babrosty i smigam polna drogą i patrze sobie a tu krowy kawałek dalej łazą podrodze wiec ja jade dalej myslałem ze mi zejdą z drogi nabok kawałek dalej stało 2 rolników jakies 300 metrów .To ja jade przez te krowy a tu one sie wystraszyły i wlas spiepszyły to i ja wstrachu bo ci rolnicy wsiedli do ciągnika 30 i zaczeli zamną napiepszac. Ja nieznałęm tamtych terenó wiec nie wiedziałęm któredy spierdzielac . Ale jakos sie udało Tylko ze teraz boje sie tamtedy jezdzic. A zapomniałem jesczze dodac ze odkreciło mi sie kolanko pod cylindrem i tak głosno w strachu spierdzielałem ze nawet tego niezauwazyłem. Dopiero jakoes 3 kilosy dalej zatrzymałem sie zeby je przykrecic. Ale to był niezapomniany dzien.Gdyby oni mnie złapali to niewiem co by mi zrobili ;/ heeh niechcece nawet myslec.
-------------------------> Piszcie wasze przezycia na nieznaych dla was terenach<------------------------

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 11:53 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
ja jade kiedys z kolesiem ja na ogarku a on na krosie tez 50 ccm i jedziemy do ws ktora jest oddalona jakies 5 km od mojego miasta i pl drogi sie jedzie droga polna a drogie pol sie jedzie przez lake i po polu z ziemniakami tez kawaleczek NO I JEDZIEMY PO TE LACE i on mi mowi zeby szybciej bo to jest takiego goscia co tam obok cos kosi i ze on nas zaraz bedzie scigal no to ja na max gaz a tu mi moto nie chce jechac. nie wiem co mam robic no to swieca. Wymieniam odpalam i jedzie gaz max a tu ziomeczek z naprzeiwka nadciaga ciagnikiem (ktos inny niz ten co kosil tam) no to ja gaz na maxa obok ciagnika a on za nami no to juz zchiza a tu przed nami pole z ziemniakami i nie wim czy jechac czy co robic wiec zsiadlem z moto i mialem na jedynce i przejechalem i za ziemniakam znowy na moto a ciagnik przez pole 35 km/h i juz tuz tuz a ja z qmplem na polna gaz na maxa i ciagnik z tylu zostal to byl fux max jak dojechaismy do tej wsi to go chcialem zabic za to co mi8 zrobil chociaz nie wiem co mi zrobil ale bylem na niego max wkórw.... ale wszystko sie szczesliwie zakonczylo

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 2:13 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Lip 11, 2007 9:27 pm
Posty: 1914
Miejscowość: Oświęcim
Pojazd: Audi A4 B8 1.8 TFSI (217KM) 08'
Suzuki GSX-R 1000 K1
marcin, popraw ortografię. Co do przygody to niezła...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 11:47 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lip 21, 2007 3:18 pm
Posty: 27
Miejscowość: ok. Warszawy
No to i ja dorzuce swoją historyjke, jest dość krótka:
Otóz przejeżdzając przez nieznaną wieś grupa żuli spod sklepu obrzucała mnie nagle kamieniami i to takimi sporymi... szczęscie żaden nie trafił ale nie mam pojęcia co ich ugryzło.. :/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 8:03 am 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Kwi 02, 2007 3:35 pm
Posty: 351
Miejscowość: Nowa Dęba
ach.. te menele ;/ <hahaha>

_________________
R0MET_2O5_IS_C0MING
http://img528.imageshack.us/img528/707/kopiasygnawa4.jpg

| | | | | | | | | | 30% Do Romka


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 10:09 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Lip 11, 2007 9:27 pm
Posty: 1914
Miejscowość: Oświęcim
Pojazd: Audi A4 B8 1.8 TFSI (217KM) 08'
Suzuki GSX-R 1000 K1
Dokładnie. Ja jak widze kolesi co sie już naje.... pod sklepem to nawet nie jade. Bo zawsze jakieś wonty, albo właśnie kamyki w ruch...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 12:00 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Cze 08, 2007 8:19 pm
Posty: 244
Miejscowość: gdansk
głowy nie masz i rąk czlowiek pijany czlowiek przegrany taki zul to nie ma sily zeby cie uderzyc musisz byc szybszy :P:P ale przygody fajne


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 8:50 am 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Mar 20, 2007 1:59 pm
Posty: 390
Miejscowość: Sośnicowice
Ja mam gorzej,mam takich sąsiadów (na szczęście troszkę dalszych), że w jeden dzień rzucają kamieniami, leją wodą, a na następny przychodzą i pytają czy nie dam im karniaka.

Jedyny na nich sposób to niedziałający moplik i chyba dam gdzieś ukryty przełącznik (tylko jak go umieścić).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 1:07 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
ja mam koło siebie takiego gnoja zasranego, że jak jeszcze miałem kask bez szybki, dostałem kamieniem pod oko, poszedłem do jego matki bo jak go dorwę i nakopię to zaraz po psy zadzwoni, a 17latka sądzą już jak dorosłego i bym miał niezłe sr..e, ale znowu zaczął
coś szurać to w końcu dostał i jak na razie się nie odzywa :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 4:15 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 22, 2007 8:38 pm
Posty: 90
Miejscowość: Gdańsk
I co zrobiłeś jak poszedłeś do tej matki??

_________________
S51 Comfort - Produkowany od 1983 roku jest zmodernizowana wersja S51 B2-4, wyposażony w obrotomierz, podpórkę boczna, włącznik światła "stop" hamulca przedniego koła, lampkę kontroli światła drogowego oraz prawe lusterko wsteczne, opony o profilu K35 (poprawiają bezpieczeństwo w zakrętach na bruku i w koleinach).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 6:00 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
Simson napisał(a):
I co zrobiłeś jak poszedłeś do tej matki??

powiedziałem żeby do mnie nic nie miała jak któregoś razu wróci poturbowany do domu :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 11:17 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 08, 2007 11:08 pm
Posty: 65
Miejscowość: Polska
Cytuj:
głowy nie masz i rąk czlowiek pijany czlowiek przegrany taki zul to nie ma sily zeby cie uderzyc musisz byc szybszy :P :P ale przygody fajne


Dokładnie, kiedyś jak przechodziliśmy z kumplami koło sklepu to jeden żul do nas czy mamy jakieś pieniądze albo telefon (z dresiarskim akcentem) kumple już chcieli wyjmować komóry ale ja się zaczęłem z nich śmiać, żulowi się głupio zrobiło i wrócił do konsumpcji taniego wina, teraz zawsze pod sklepem jak mnie spotka to mówi "Witam kierownika" xD

A co do wyprawy przez jakąś wioche to na kolegi Jawce śmigałem kiedyś przez jakieś pole, postanowiłem wjechać w pole i zrobić tam bączka na tej jawencji tak żeby to wyglądało jak kręgi robione przez ufoli a tu nagle ktoś z łopatą biegnie, to gaz na full i koleś nie zdążył wejść na ciągnik, potem jeszcze w geście sympatii zrobiłem kilka bączków pod jego domem xD Gdybyście widzieli jego minę... i to na tych wakacjach było

_________________
Jah jest prezydentem.
Jah jest kierownikiem,
Jah,Jah jest trenerem, ja jestem jego zawodnikiem.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 8:05 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Lip 25, 2007 9:48 am
Posty: 91
Miejscowość: Sośnicowice
Pojazd: Simson sr50
Chart w trakcie tuningu :D
JA jak jechałem przez wieś to koles jechał naj****y traktorem.Więc ja kaz do dechy i
chce wymijać a on mnie do rowy spycha, zwolniłem i chciałem z innej strony i to samo
tak się wk*****em , że jak byliśmy na zakręcie to dałem gazu że zanim się zoriętował to byłem przed nim jee


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 9:38 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Lip 11, 2007 9:27 pm
Posty: 1914
Miejscowość: Oświęcim
Pojazd: Audi A4 B8 1.8 TFSI (217KM) 08'
Suzuki GSX-R 1000 K1
Jak 4 dni temu jeździłem we dwóch z kolegą na jego ogarze 205 to miałem taką przygode, że wjeżdżamy na polną droge (obok trawa rośnie i kukurydza :D ) jedziemy jedziemy bez kasku obydwoje i bez dokumentów, a tu jakiś koleś czerwonym oplem zawraca i zaczyna jechać za nami ze 200-300 metrów dalej. Ogar ledwo 30km/h po tych polach we dwóch bo na wykończeniu jest, a tu koleś nie przyspiesza tylko się lekko trzyma za nami. To skręcamy w taką uliczke co jej nie widać sama trawa, a koleś za nami no to my panika <hahaha> Jakiś koleś jeszcze chyba naje..... traktorem się nam wrąbał i nie chciał puścić i ogar zgasł. To my szybko na popych i nie pali, a ten koleś w tym czerwonym oplu nagle znowu zawraca i pojechał skąd przyjechał. Ogar nie jeździ nadal już całkiem siadł i teraz tłumaczymy sobie, że przez tego kolesia co nam traktorem wjechał i musieliśmy zwolić i ogar zgasł to się zepsuł. Ale nadal się zastanawiamy co ten koleś w tym oplu chciał, szyby miał przyciemnione więc nie było widać kto to...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Wyprawa w Rzeszów i niespodzianka ;]

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

CharcikX

26

9272

Nie Wrz 30, 2007 11:09 pm

Robcio Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wyprawa na zlot w okolice Monachium

Kevin93

2

13118

Śro Sty 27, 2010 8:50 pm

juhas99 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Rozwaliłem opone przez kobiete xD

MaciejH92

11

17868

Nie Sie 03, 2008 9:07 pm

Kakatoshi Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Piszcie gdzie , przez co ,jak zaliczyliscie gleby :D

[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 8, 9, 10 ]

Robert17

139

61534

Pią Kwi 20, 2012 7:22 pm

RazorXD Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.060s | 20 Queries | GZIP : Off ]