Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 3:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Urzedy i perypetie oraz absurdy zwiazane z nimi :):P
PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 11:22 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 09, 2007 11:15 pm
Posty: 13
Miejscowość: Żagań
Witam tematem topiku sa perypetie i absurdy jakich doswiadczyliscie we Wszelkich Urzedach przy rejstracji czy tez Ubezpieczaniu swoich jednosladow ... przyznam szczeze ze mi one sporo nerwow napsuly, wystalem sie jak glupi po mieso za PGRu i wogle istne pieklo CISZA ale dalem rade i mam juz uregulowane sprawy papierkowe :D No i oczywiscie po zalatwieniu wszystkich formalnosci (ufff) o wiele bardziej niz zwykle smakowalo kupione z tej okazji zimne piwko :D Pozdrawiam i zapraszam do podzielenia sie swoimi doswiadczeniami z Urzedami :P:P

_________________
Peugeot Rapido, pogromca simsonów,rometow itp. itd. ;)

V/max = 75 na liczniku, ile naprawde??? Nie wiem bo zawsze zamykam budzik i poprostu jade :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 2:27 pm 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Mar 20, 2007 1:59 pm
Posty: 390
Miejscowość: Sośnicowice
Starostwo (przerejestrowywanie)
Nie dość że trzeba przyjść co najmniej pół godziny przed zamknięciem to jeszcze się doczepili braku zgody rodziców po obu stronach i był mój rodzic przy przerejestrowaniu (o kolejkach nie wspominam). Ale się załatwiło i jest spokój.

Ubezpieczenie (PZU)
Zupełny dezorientowany byłem gdzie pójść i też kolejki.

Kilka godzin zajeło, tylko zostało, by wymienić na stały i tablicę wymienić.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 5:41 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 09, 2007 11:15 pm
Posty: 13
Miejscowość: Żagań
Co do ubezpieczenie to podpowiem wam wszystkim jedna rzecz ... ubezpieczajcie sie u malych albo srednich korporacji ktore wyszukaja wam najdogodniejsze warunki ubezpieczenia ... ja tak zrobilem jestem ubezpieczony w "HDI" gosciówka nie dosc ze uprzejma to i jeszcze skombinowala mi ze kiedys tam jakbym kupil samochod to bede mial normalnie znizki do ubezpieczenia (wiekszosc ubezpieczalni nie daje znizek jesli ubezpiecza sie skutery tzn. nie przechodza one w przyszlosci ew. na samochod osobowy np. PZU) malo tego zalatwienie tych formalnosci zajelo mi jakies max.20 min ... podsumowujac mila, szybka i fachowa obsluga dla ktorej klijent jest priorytetem i sie dba o niego :) brzmi nierealnie ale to prawda :D:D Pozdrawiam :)

_________________
Peugeot Rapido, pogromca simsonów,rometow itp. itd. ;)

V/max = 75 na liczniku, ile naprawde??? Nie wiem bo zawsze zamykam budzik i poprostu jade :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 5:56 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 19, 2006 8:18 pm
Posty: 2043
Miejscowość: TBG
Pojazd: MZ ETZ 250 83r
VFR 800Fi
U mnie największe cyrki były na przeglądzie :D Koleś sprawdził światła, numery, stan opon ale stwierdził że nie podbije bo nie mam tablicy rejstracyjnej... Tłumacze mu że tak kupiłem i to do niczego nie potrzebne... Ale on dalej swoje, wreszcie wqrwiłem się i mówie że co ma tablica do stanu technicznego i że on jest od tego aby sprawdzić stan i tyle... Kolo z wielkim grymasem wypisał papier że motor przeszedł badanie techniczne i powiedział, że będe miał problemy w UK... W komunikacji nie robiło im to problemu, napisałem tylko oświadczenie że tak kupiłem... Nawet w kolejkach nie stałem :D

_________________
emsi napisał(a):
Adamie co za ostre słowa płyną przez twój modem od neostrady :o


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Ale szczęscie oraz pech

Piotr14

11

3790

Wto Lut 26, 2008 6:19 pm

CharcikX Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.048s | 20 Queries | GZIP : Off ]