Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 5:29 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: meeeeeega czarna seria
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2005 9:55 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
Dzisiaj sobie z qpmlem wybralismy sie w trase, on mial jechac simkiem s51, ja ogarkiem... No i zaczelo sie, oczywiscie ogarek nie odpalil i nawalilo mu sprzeglo, jutro bedzie patrzone co i jak... No alejechac trzeba, wiec pozyczylem od brata simka sr50.. No i jedziemy, zajechalismy bez wiekszych problemow, posiedzielismy i bedziemysie zbierac do drugiego qmpla na chwilke i do domu.. Zapalilemsimka i podjechalismy do qmpla, tam pogadalismy i bedziemywracac, i zaczelo sie.. Ja na koppa nie moglem simka zapalic,wiec na pych, zrobilem dwa kolka na pych i chwycil, wiec czekam na qmpla... Wtedy on nie mogl zapalic, wiec zeby nie truc paliwa, zgasilem swojego i czekam... On zapalil, a ja nie moge.. Wiec znowupchne, pchnalem moze z kilometr, a on nic, wiec sprawdzamy swiece... Oczywiscie brak iskry i swieca byla zalana.. Dostalem od qmpla swiece, szybki test iskry, byla, wiec wkrecam, na kopa nie chcial, ale na pych zapalil, juz mamy jechac, a tu simek qmpla nie dziala... No to ja znowu zgasilem, i czekam az on zapali.. Zapalil, i czeka na mnie a moj nic... Ja mu kazalem swojego nie gasic, a qmpel polecial po kolejna swiece... Jak sie okazalo i kolejna byla zalana... Odpalilem od razu na pych i pojechalismy.. Zdecydowalismy ze pojedziemy nie prosto przez zwirowke, tylko zboczymy troche z trasy i bedziemy jechali asfaltem, a pozniej glowna droga przez swiatla na robotach drogowych.. No i dojechalem juz do skrzyzowania, patrze, a z tylu qmpla nie ma... Wiec wracam, a on stoi i macha.. Podjechalem, a on mowi ze biegi nie chodza, postawilem swojego na stopki, i patrze co jest, wrzucilem na bieg i on rzeczywiscie tylko trzeszczal i nic nie ciagnal. No to bedziemy holowac, znalezlismy sznurek i cigne go... Przejechalem kawalek, jak nagle moj simek zaczal strzelac, przychac i wyc.. Patrze na tlumik, a tutaj nie ma tlumika, patrze w tyl a tlumik toczy sie z tylu i qmpel probuje ominac... No to znowu stoimy, zerwalismy jakies zielsko zeby go podniesc isie nie oparzyc, przytknelismy do kolanka,z buta napchnelismy na kolankoi, ja tylko sznurkiem doramy przywiazalem i jedziemy dalej.. Przejechalismy kawalek, znowu wyje strzela iprzycha, patrze na tlumik, ale tlumik jest, patrze w tyl, a tu koncowka tlumik asie toczy.. No wiec koncowke tak samo, na sznurek, i jedziemy.. A w miedzyczasie qmpel zadzwonil po brata.. No i dojechalismy do zwirowki, przyjechala odsiecz na dwa wozy... I wyszlo tak, ze simkiem jedzie moj brat, zepsuty bedzie ciagniety... No i tak bylo, jeden samochod jechal powoli, a obok kierowca pierwszego na simku i trzymal sie najpierw drzwi a pozniej jakiegos paska czy czegos... No ale nie bylo komu kierowac drugim wozem, a ze to byla polna droga to ja im kierowalem.. No i jedziemy, najpierw woz z simkiem, pozniej brat na simku, a za nimi ja..Momentami to byl taki kurz, ze nie bylo nawet simka widac, ale dojechalismy do glownej drogi i kierowca wrocil, a simka moj brat kawalek podciagnal, a pozniej z nim pchnal,a mywozem do domu i szybkie przygotowanie sali operacyjnej dla simka... Zaraz i przyjechal simke, i jak sie okazalo, wybilo duuuzo oleju ze sprzegla dekielkami, byl zjechany caly frez przekazujacy z walu na kosz sprzeglowy (zapomnialem jak to sie nazywa <lol>) i bylo rozwalone lozysko na koszu sprzeglowym, tak ze caly kosz sie ruszal.. I to spowodowalo ze kosz sie ruszal i przeskakiwal na tym frezie, a jak olej zlecial to go zdzieral az do calkiem lysego.. W oleju co jeszcze byl w skrzni to bylo opilkow tyle ze hoho.. No i na tym sie skonczyla ta masakra...

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2005 10:40 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Cze 17, 2005 1:11 pm
Posty: 144
Miejscowość: Szczecin
No to jednym słowem mieliście szczęście <lol>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:31 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
Oj szczescie to chyba zbyt delikatne slowo... Ja sam nie wiem jak to nazwaqc, dzisiaj bedzie naprawa i mojego ogarka, simka brata i simka qmpla... Normalnie szok...

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 1:41 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Maj 16, 2005 7:20 pm
Posty: 205
Miejscowość: polska
współczuje ci ale czasem są takie dni


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 2:16 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
a brat ci nic nie zrobi ?? I nie obiążyl cie nawet kosztami chocby tłumika ????

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 7:55 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Śro Lip 27, 2005 9:09 pm
Posty: 25
Miejscowość: k. żor
no normalnie przjebane...
ale ja też ostatnio miałe czarne chwile ogarek sie popsuł 5km od domu potem drukarka sie sypła i gwarancja skończyła i jeszcze coś <gafa> ale to było straszne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2005 9:38 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
marcin, brat sie z tego smial, poza tym in jeszcze w tym dniu co go kupil zgubil ten tlumik... Dzisiaj juz to jest zrobione, on na razie bedzie tak jezdzil, a pozniej kupi sportowy... A niech by tylko sprobowal do mnie skakac <faja>

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 11:12 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 21, 2005 9:16 pm
Posty: 1086
Miejscowość: Ozorków
Pojazd: Opel Astra 1.4
Suzuki RG 80
jak bym widzial ze nie che zapalc to bym do domu pojechal i zaplon wyregulowal ale tak duzo razy musieliscie stawc wspolczuje

_________________
http://www.bikepics.com/members/conqeror/

SUZUKI RG 125 YPVS
Opel Astra 1.4 MPI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 11:48 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 26, 2005 4:04 pm
Posty: 85
Miejscowość: Strzyżów
Conqeror ale sie wybiłes skaczac do tematu z 5 września ;P
Nie zebym byl przeciw ale troszke to takie dziwne :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 12:30 am 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
Cyprus napisał(a):
Conqeror ale sie wybiłes skaczac do tematu z 5 września ;P
Nie zebym byl przeciw ale troszke to takie dziwne :)


wlasnie zastanawiam sie czy czytal regulamin, bo tam jest taki fajny wpis ze za podejmowanie starych tematow jest warning...

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Czarna seria ?

marcinpc

12

4433

Nie Sty 22, 2006 10:18 pm

gonzo500 Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.055s | 20 Queries | GZIP : Off ]