Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 6:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 2:09 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 18, 2007 3:30 pm
Posty: 842
Miejscowość: Nakło
Pojazd: GOLF III TDI , Polonez Caro 1.4GLI,
Simson SR50, WSK 125, Chart, CZ Cross 250
Pies też jest istotą żywą i nie wiem czy wiecie, ale on też czuje ból. Więc jak następnym razem będziecie chcieli kopnąć psa, to pomyślcie. Jak widzę, że ktoś przywiąże w lesie psa do drzewa, to myślę jedno: Upierdo**ć łeb i nasikać do szyi!!! Lepiej zabić takie zwierze, niech się nie męczy!!

_________________
Simson SR50 PolskaJazda.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 3:56 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 03, 2007 3:57 pm
Posty: 197
Miejscowość: Biskupice - Koszyce [KPR]
Pojazd: Obecnie:
Romet CRS 50
Były:
Simson s51 B1-4 '86
Romet Ogar 200 '87 bi-color
Romet Pony 301
Gilera Runner 50 DD
Motobi Killer
Kinroad Enduro (XT50-GY) '06
Ja bardzo lubię psy i jak wracałem ze szkoły to miałem kilka petard, wystrzeliłem 1 i nic nie musiałem robić. Sam mam psa wyrzutka i jest bardzo miły i towarzyski. ;]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 4:11 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 14, 2007 5:27 pm
Posty: 225
Miejscowość: Rzeszów-piastow STAL RZESZOW ZUZEL FAN
Pojazd: YAMAHA RD 80 LC II
no tak ale jak siedzę na jawce a on patrzy no ciebie i warczy to jestem trochu z dygany.

_________________
Rzeszów moim miastem, żużel moim życiem
Stal Rzeszów


mój ścigacz
Yamaha RD 80 LC II


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 4:27 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 03, 2007 3:57 pm
Posty: 197
Miejscowość: Biskupice - Koszyce [KPR]
Pojazd: Obecnie:
Romet CRS 50
Były:
Simson s51 B1-4 '86
Romet Ogar 200 '87 bi-color
Romet Pony 301
Gilera Runner 50 DD
Motobi Killer
Kinroad Enduro (XT50-GY) '06
Napisałem że wracałem ze szkoły tylko nie napisałem że piechotą. A z motoru chyba można strzelić z pistoletu startowego, jeśli się mylę to przepraszam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 5:21 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
wojterr napisał(a):
jak by mi ktoś kopnoł psa to ja bym sie za takim kolesiem przebiegł i chyba z turki metalowej bym je**** w ryj ( mówie na serio ) a jak by zdechł to koleś by miał przesrane , że by w szpiatlu leżał z rok ... ja nigdy się niebałem psów ... duże czy małe ... grożne czy nie i tak je lubie !! dlatego sa groźne bo ktos je tak szkoli ...

to trzeba pilnować!!!!
uważaj żeby tobie ktoś nie wyje


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 6:49 pm 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Mar 10, 2007 1:47 pm
Posty: 356
Miejscowość: London/Jwr
dokładnie ... jak pies biegnie za mną to można powiedzieć, że chce atakować więc kopną bym go tak, że by się odbił i na kilometr ode mnie odleciał :) a przesrane to bym miał właściciel, że nie pilnuje i mogę się założyć, że jak to na jakiejś wsi to pewnie nie szczepiony:) wtedy to by mu się dobrali do du***

_________________
Sprzedam duuuużo części do motorowerów :) Zapraszam serdecznie :)

http://moto.kirc.pl/sprzedam-f13/hlebomoto-nie-tylko-t17318.html

Kup coś ode mnie!! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 6:53 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 14, 2007 5:27 pm
Posty: 225
Miejscowość: Rzeszów-piastow STAL RZESZOW ZUZEL FAN
Pojazd: YAMAHA RD 80 LC II
a i jest prawo, że ileś tam metrów od najbliższych domostw pies się szwenda można go zastrzelić. Jak się ma psa powinno go się pilnować a nie straszyć ludzi na motorach ;)

_________________
Rzeszów moim miastem, żużel moim życiem
Stal Rzeszów


mój ścigacz
Yamaha RD 80 LC II


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 08, 2007 9:20 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Cze 02, 2007 7:10 pm
Posty: 887
Miejscowość: Wielkoposlka
vorbis, napisał uważaj żeby tobie ktoś nie wyje ... taaa jak mi ktoś wyj*b*e to oddam z chęcią ... nawet jak starszy to i tak a jak niebede miał już siły wstać to innym razem !! ... Ey rozumie was TROCHE jak pies cie goni to nie Qur*a go kopać z całej siły ...tylko wziąść kija i mu leką przyłożyć ale nie tak by zdechł !! ;0


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 1:55 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Cze 12, 2007 9:11 am
Posty: 110
Czytam, czytam i zal 4 litery ściska. Jak można kopnąć psa? I to jeszcze tak, żeby zdechł?! To może niech ktoś wam tak kopnie, zobaczycie czy to przyjemne... Tak jak mówił mikolaj211 Pies też czuje ból. Lepiej pomyślcie 2 razy zanim coś zrobicie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 4:09 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Cze 21, 2007 4:27 pm
Posty: 60
Miejscowość: Ciechanów
Ja chcialem dodac ze ten pies mnie zaatakowal, niby kundel ale chcial ugryzc. Dlatego oberwal. Ale nie chcialem tak zeby zdechl, poprostu zabraklo wyczucia. Ale jako ze moglem wybierac pobic psa/zostac pogryzionym wybralem pierwsze.

_________________
Ogar 205 - prawie ideal :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 5:07 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
wojterr napisał(a):
vorbis, napisał uważaj żeby tobie ktoś nie wyje ... taaa jak mi ktoś wyj*b*e to oddam z chęcią ... nawet jak starszy to i tak a jak niebede miał już siły wstać to innym razem !! ... Ey rozumie was TROCHE jak pies cie goni to nie Qur*a go kopać z całej siły ...tylko wziąść kija i mu leką przyłożyć ale nie tak by zdechł !! ;0

ło ło... kozaczku, bo się kiedyś oszukasz ;]
jak mnie goni pies to się bronię jak mogę i gów.o mnie to obchodzi czy zdechnie czy nie, ważne że mnie nie ugryzł
ja jeszcze żadnego psa nie zabiłem ale rozumiem ludzi którzy się o to wkurzają, bo ja nie mogłem przejechać bez zsiadania z roweru kolo jednego domu, bo taka mała menda ciągle chciała mnie ugryźć, ale zdechła w piz... i się bardzo z tego cieszę

[ Dodano: 11 Sierpień 2007, 18:08 ]
wojterr napisał(a):
vorbis, Ey rozumie was TROCHE jak pies cie goni to nie Qur*a go kopać z całej siły ...tylko wziąść kija i mu leką przyłożyć ale nie tak by zdechł !! ;0

hahahahaha lekko przyłożyć hahahahahaha, a on już w zebach bedzie trzymał twoje jaja
takie postępowanie tylko bardziej go rozwścieczy


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 9:10 pm 
Offline

Rejestracja: Pon Lip 30, 2007 1:30 pm
Posty: 1
Miejscowość: Sie dzieci biorą?
wojterr napisał(a):
jak by mi ktoś kopnoł psa to ja bym sie za takim kolesiem przebiegł i chyba z turki metalowej bym je**** w ryj ( mówie na serio ) a jak by zdechł to koleś by miał przesrane , że by w szpiatlu leżał z rok ... ja nigdy się niebałem psów ... duże czy małe ... grożne czy nie i tak je lubie !! dlatego sa groźne bo ktos je tak szkoli ...


Zgadzam sie takich ch** co psy kopia to bym na ziemie i sam z kopa nawalal respect dla ciebie...;P

Pomyslcie sobie co sobie taki pies mysli chce cie odgonic od wlasnego domu bronic gospodarza a tu jakas c... jedzie i mu z kopa zabilbym ;[


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:51 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 19, 2007 4:57 pm
Posty: 167
Miejscowość: się biorą dzieci ?
Pojazd: M06B3
Ej przeciez nie wkraczasz na jego prywatny teren nie ? To kogo ma bronic ? jestes daleko poza posesją 'gospodarza', nie wkraczasz na jego teren - podworko - czy tez cos innego, wiec kogo ten pies broni ?
Przeciez mam prawo jechac po drodze publicznej, po to one są ;] i zostaje zaatakowany bez najmiejszego powodu przez jakiegos nie upilnowanego psa i co nie mam prawa do wlasnej obrony ?
Ej no sory nic zlego nie robie a pies mnie atakuje wiec mam prawo sie bronic. Pilnujcie swoich czworonogów i tyle ;)
pzdr

_________________
[Złodziej zapalniczek]
"Przelecieć się nago po Placu Czerwonym Pokazać gołą d*pe Stanom Zjednoczonym"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 6:16 am 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Cze 21, 2007 4:27 pm
Posty: 60
Miejscowość: Ciechanów
Buby napisał(a):
Ej przeciez nie wkraczasz na jego prywatny teren nie ? To kogo ma bronic ? jestes daleko poza posesją 'gospodarza', nie wkraczasz na jego teren - podworko - czy tez cos innego, wiec kogo ten pies broni ?
Przeciez mam prawo jechac po drodze publicznej, po to one są ;] i zostaje zaatakowany bez najmiejszego powodu przez jakiegos nie upilnowanego psa i co nie mam prawa do wlasnej obrony ?
Ej no sory nic zlego nie robie a pies mnie atakuje wiec mam prawo sie bronic. Pilnujcie swoich czworonogów i tyle ;)
pzdr


Dokladnie. Jezeli pies jest dobrze wychowany to nie zaatakuje. Inna sprawa to jak ktos specjalnie psa robi 'groznego' zeby na sam widok czlowieka szczekal. Wtedy takie psy zdychaja, czy to skopane, czy to z nozem pod zebrem czy to otrute przez sasiadke ...

_________________
Ogar 205 - prawie ideal :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 2:21 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Cze 02, 2007 7:10 pm
Posty: 887
Miejscowość: Wielkoposlka
vorbis, Ty nieznasz mnie ... ja nieznam Cie ... i co wam bedę pisał , nic nieporadze , że z niektórych z was są sadyści ... będziecie robić co dalej robiliście ... zbooj, ma trochę racji bo pies jest taki na jakiego się szkoli ... NAjwiększą wine ponoszą właściciele tych psów bo niepilnują ich ... I sądze , że ci którzy tak postępują z psami jak niektórzy z was to moim zdaniem niemają psa i niemieli a jak będą mieć to chyba zmienią swoje postępowanie do nich ... Tyle


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.051s | 20 Queries | GZIP : Off ]