Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 6:47 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 2:30 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Cze 21, 2007 4:27 pm
Posty: 60
Miejscowość: Ciechanów
Wiem coś o tym bo mój sąsiad ma złomowisko, a tam 5 psów. Kiedyś wystarczyło do plota podejść i już byl hałas, a teraz ? 3 zdechły, 2 zostały ale jak sie tylko ktoś schyli dotknąć ziemi czy zawiązać buta to uciekają i mało się na zakrętach nie pozabijają ... Boja sie ludzi, bo z reguły jak kradli coś z tego złomu to obrywały ...

_________________
Ogar 205 - prawie ideal :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 4:04 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
wojterr napisał(a):
vorbisNAjwiększą wine ponoszą właściciele tych psów bo niepilnują ich ... I sądze , że ci którzy tak postępują z psami jak niektórzy z was to moim zdaniem niemają psa i niemieli a jak będą mieć to chyba zmienią swoje postępowanie do nich ... Tyle

to najlepiej kopnąć psa żeby odszedł i pozniej jeszcze właścicielowi nakopać? ;]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 6:34 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Cze 02, 2007 7:10 pm
Posty: 887
Miejscowość: Wielkoposlka
vorbis, mam się śmiać?? ha ha ha ... żałosne


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 11:43 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
wojterr napisał(a):
vorbis, mam się śmiać?? ha ha ha ... żałosne

sam powiedziałeś że to też wina właścicieli, zobaczymy jak ciebie zaatakuje jakiś wielki bydlak
walniesz go lekko patyczkiem? <brawo>
powodzenia <hahaha>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 9:36 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Cze 12, 2007 9:11 am
Posty: 110
A pomyślcie logicznie, kopniecie psa po pysku a jeśli jest to sporawy pies, to na pewno nie ucieknie z piskiem do domu tylko przy okazji złapie waszą stopkę w ząbki. Zobaczymy czy wtedy wam się odechce kopać psy.
Jak goni was mały kundelek to nogi na bak i rura..
A najlepiej to uciec od psa i powiadomić o takiej sytuacji właściciela.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 8:02 am 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Cze 21, 2007 4:27 pm
Posty: 60
Miejscowość: Ciechanów
Wlasnie uciekac jest najgorzej, bo nie wiem czy Ty wiesz ale pies biegnie duzo duzo szybciej niz czlowiek, ba nawet niektore psy sa w stanie dogonic czlowieka na rowerze wiec uciekanie to niezbyt dobra opcja.

Powinno sie wydawac pozwolenie na posiadanie psa po badaniach psychologicznych i jakis testach o wiedzy o psach. Koniecznie smycz i kaganiec, a bezpanskie psy do schroniska.

_________________
Ogar 205 - prawie ideal :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 3:19 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
[quote="MarCinek"]A pomyślcie logicznie, kopniecie psa po pysku a jeśli jest to sporawy pies, to na pewno nie ucieknie z piskiem do domu .[/quote
nie mów na pewno, bo znam sytuacje gdzie spier... jak głupi ;]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 8:26 pm 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Mar 10, 2007 1:47 pm
Posty: 356
Miejscowość: London/Jwr
wezcie zamknijcie ten temat, bo to już robi się żenujące....

_________________
Sprzedam duuuużo części do motorowerów :) Zapraszam serdecznie :)

http://moto.kirc.pl/sprzedam-f13/hlebomoto-nie-tylko-t17318.html

Kup coś ode mnie!! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 8:29 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 14, 2007 5:27 pm
Posty: 225
Miejscowość: Rzeszów-piastow STAL RZESZOW ZUZEL FAN
Pojazd: YAMAHA RD 80 LC II
w ogóle pies mnie gryzie a ja mam g nie kopnąć bo jakiemuś typowi z forum się to nie podoba...

_________________
Rzeszów moim miastem, żużel moim życiem
Stal Rzeszów


mój ścigacz
Yamaha RD 80 LC II


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 22, 2007 11:52 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Sie 20, 2007 5:37 pm
Posty: 158
Miejscowość: Olsztyn
Pojazd: Ogar 900
Dawniej Romet Ogar 205.
Ja jadę sobie a gościu psa nie trzymał na smyczy i pies mu wyleciał milimetry dzieliły mnie chyba od tego kundla ! od razu zawróciłem i gostkowi wygarnołem


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 9:05 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lip 21, 2007 3:18 pm
Posty: 27
Miejscowość: ok. Warszawy
Fakt, nieupilnowane psy są powaznym problemem. Osobiście znam przypadek gdy pewna osoba gwałtownie zachamowała gdy bezpański pies wybiegł jej pod samochód, wpadła w poślizg... i zabiła kobiete w ciąży. Te zwierzaki naprawde są problemem. Jest to oczywiscie spowodowane tym, że włascicele ich nie pilnuja a one wałęsaja sie po okolicy i nastręczają kłopotów.
Gdy jadę/idę publiczną drogą i atakuje mnie bezpański pies co mam robić?
Zazwyczaj staram sie go ignorowac i przemieszczac sie powoli dalej, ale co zrobić gdy pies cie atakuje? nie szczeka tylko próbuje cie pogryść?
W takim momencie w pełni rozumiem osoby które psa kopną. Też lubie zwierzaki i nie nawidze ludzi znęcających sie nad nimi. Gdy jednak znajdziemy się w sytuacji bez wyjscia czasem trzeba uzyc siły. Bo co mamy sie dać spokojnie pogryść? Wiadomo nie skopać czy zakatować, ale dac zwykłego kopa zeby pies uciekł i to powinno poskutkować. Mamy uciekać? Niestety psy reagują na ruch. Gdy ktoś ucieka moze to je jeszcze bardziej sprowokować. Miejmy tylko nadzieje że własciciele czworonogów wykażą sie wreszcie zdrowym rozsądkiem i bedą trzymać je na swoich posesjach a nie żeby wałęsały się po drogach i atakowały ludzi.

Proponuje aby sie nie kłucić, i nie obrzucać wyzwiskami kto by tu kogo napier***** bo jest to poprostu załosne, i nie przyjemnie sie czyta

Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 9:49 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 02, 2007 8:44 pm
Posty: 75
Miejscowość: Wodzisław śląski
Ja też bardzo lubię zwierzęta, ale czasami na prawdę trzeba użyć siły. Miałem kiedyś sytuację że podleciał do mnie jakiś kundel i zaczął mnie gryźć po nogach, Jak miałem sie bronić ? Kopnąłem go, i wtedy sie przestraszył i uciekł. Musimy sie jakoś bronić, a kopniak to chyba jedyne wyjście.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 10:06 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 19, 2006 8:18 pm
Posty: 2043
Miejscowość: TBG
Pojazd: MZ ETZ 250 83r
VFR 800Fi
Raz z kumplem mieliśmy taką akcje.

Jedziemy przez wieś 70-80km/h (ja pierwszy) zobaczyłem psa po lewej stronie na poboczu więc zwolniłem troche bo wiedziałem że może wyskoczyć. Gdy już go mijałem zobaczyłem jak zaczyna iść na prawą strone czyli pod koło kumpla, gdyby ostro nie zwolnił to by przydzwonił w psa ale to mało nie zakończyło się ostrym szlifem po asfalcie...

Inna sytłacja ale z udziałem auta...
Znajomy jechał przez wieś i przydzwonił w jakiegoś psa... zleciało się stado ludzi ale nikt nie chciał powiedzieć kogo to jest.. przyjechała policja ale nie doszli kogo to był pies a auto rozwalone...

_________________
emsi napisał(a):
Adamie co za ostre słowa płyną przez twój modem od neostrady :o


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 11:15 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 18, 2007 3:30 pm
Posty: 842
Miejscowość: Nakło
Pojazd: GOLF III TDI , Polonez Caro 1.4GLI,
Simson SR50, WSK 125, Chart, CZ Cross 250
Nigdy nie miałem przygód z psem, że mi wyleciał całkiem, czy coś. Jednak jest taki jeden pies, na trasie gdzie często jeżdżę i prawie zawsze szczeka na mnie. Kiedyś za to chciał wylecieć na drogę, ale dzieliły go krzaki ode mnie, więc zaczął biec wzdłuż tych krzaków. Ja sobie wolniutko jechałem, ale jak zobaczyłem co się dzieje, to gaz dechy. No i wygrałem z nim zarówno na przyśpieszenie, jak i na V-max :D. No i tak mi się kiedyś udało, ale był drugi raz, z tym samym psem, chyba przedwczoraj. Chciałem zrobić tak samo, więc daje gaz do dechy, a tu nie ma czym jechać... jechałem na czwórce z za małą prędkością i motor nie mógł wejść na obroty. Więc zanim wrzuciłem dwójkę, bo na trójce by też był za słaby, to pies wyleciał na drogę... jednak udało mi się go ominąć i nie musiałem go nawet kopać jakoś...

_________________
Simson SR50 PolskaJazda.pl


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 8:46 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Cze 02, 2007 7:10 pm
Posty: 887
Miejscowość: Wielkoposlka
Feldwebel, dobrze mowi :D > ale ja jak widze amlego kundla biegnącego za mną i próbującego ugryść to tylko na niego patrze i się śmieje :D ale np:jak mi wyskoczy owczarek niemiecki to już tak wesoło nie jest (lecz ich nie jest tak dużo bo ludzie reagują na wielkie psy by właścieiel je zamkął ) <Czytaj> ... i wtedy tylko robie wielki manewr i ajde tak szybko ile fabryka dała <Czytaj> czyli 60 a jeżeli pies zacznie biec za mną to się szybko zmęczy (jeżeli to niebędzie jakiś chart <Czytaj> )


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.050s | 20 Queries | GZIP : Off ]