Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:33 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 3:26 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Gru 05, 2005 8:14 pm
Posty: 128
Miejscowość: GLIWICE
mnie pare razy zatrzymali do kontroli ale zawsze jakoś obeszlo sie bez mandatu.Ostatnio sie do łysej opony przyczepili ale puścili:D

_________________
Szykują sie zmiany...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 5:11 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 18, 2006 8:37 pm
Posty: 1128
Miejscowość: Strzebiń
Pojazd: Ogar 200
Komar 2350
Mnie złapali tylko raz na simku ale nie mieli sie doczego przyczepić :D akurat w ten dzień naładowałem akku i kierunki mi działały(bo nie mam ładowania).Głupio im było jak cholera :P. Dodam tylko ze miałem niebieską diode na liczniku i neona pod simkiem ale nie miałem nic włonczone bo było w miare jasno
;]

_________________
200 powodów do dumy ;]

http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-200/17087


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:05 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Sob Kwi 01, 2006 11:30 am
Posty: 10
Miejscowość: CHINY :)
Ja jeżdżę już 6lat ogarem i mnie ani razu nie złapali 3 razy się mijałem bez kasku, papierów, świateł, dokumentów nie miałem zamiaru uciekać dopóki lizaka nie wystawia itp., ale ani razu tak nie było żadnej kontroli.

Ortografia-edytował simson-s51


Ostatnio edytowany przez RAPTOR OF CHINA Nie Lip 30, 2006 1:53 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 5:14 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 11, 2006 9:45 am
Posty: 26
Miejscowość: okolice Tarnowa
Ja kiedyś jechałem ogarem (miałem wszystko ok) nagle wyjeźdzam za zakrętu a tu policja. Jechali z naprzeciwka, zajechali mi droge i zaczeli sprawdzac karte, dowód i ubezpieczenie. W sumie to zatrzyamli mnie na zakręcie i nie dużo brakło a jakiś kolo autem wpiepszył by sie w radiowóz ale byli spoko. Drógi raz złapali mnie jak wiozłem sąsiada bez kasku złapali mnie i jak zaczołem sie tłumaczyć to powiedzieli że musieli mnie zatrzymać bo ludzie patrzyli i nie mogli inaczej... ale spoko byli obeszło sie bez mandatu


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 8:51 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 05, 2006 9:59 am
Posty: 62
Miejscowość: Sławoborze
Pojazd: Ogar 900
2 lata temu kiedy mechanik naprawiał mi komara to z kolegą sprawdzaliśmy czy jeźdżi! Wyjeżdżamy jedziemy drogą polną(obok ulicy) patrzę a tu policja skręca i jedzie za nami! Mówię do kolegi żeby się zatrzymał i tak zrobił! pierw się spytał czego jeżdzimy bez kasków to powiedzieliśmy że zapomnieliśmy, a potem ile mamy lat i czy kolega ma katre motorowerową to kolega powiedział że pani od techniki mu powiedżiała że można jeździć na karcie rowerowej! Skończyło się na tym że policjant spytał się o nasze nazwiska!

_________________
Zmiana motorka! :P:P Na WSK 125!!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 8:51 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Gru 10, 2005 3:53 pm
Posty: 219
Miejscowość: braÃŚ kase na paliwo?
Jeździć na karcie <lol2> Mógł lepiej powiedzieć tak jak ja kiedyś powiedziałem, że już zdałem ale pani jescze nie wydało albo że pani powiedziała że przed zdawaniem można trochę poćwiczyć na drogach mało uczęszczanych :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 2:18 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 20, 2006 3:04 pm
Posty: 640
Miejscowość: Łódź
Pojazd: Romet Chart 210:
A ja już zdałem karte motorowerową a musze czekać do września na wydanie ;(

_________________
Dawniej ChaRCik


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 1:37 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Sie 05, 2006 6:10 pm
Posty: 84
Miejscowość: RzgÃłw
Ej Panowie ale jak mnie nie spisali to nic nie robią?Bo nic koleś nie pisał tylko zapytałsie gdzie mieszkam i jak sie nazywam..


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 1:59 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 23, 2006 10:16 pm
Posty: 103
Miejscowość: Kłodzko
Ja kiedyś z kolegą na jego Mz 150 Ts wyjezdzamy na droge a tu psy nam wyskoczyły , kolega był bez kasku ja miałem . Policjant był jeden zajechał nam droge ( kumpel ze strachu luzu niemógł znaleść i zgasił moto na biegu) i się pyta gdzie kask a kumpel nato że my tylko tu kawałeczek jedziemy ja nic się nie odzywałem .powiedział (policjant) nie tu kawałek tylko w tył zwrot i do domu pchać moto . Dobrze że nie zapytał o papiery bo mz nawet tablicy nie ma . ;] ;] ;] ;] ;]

_________________
http://polskajazda.pl/Motocykle/WSK/175/4770


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:57 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 28, 2006 9:32 pm
Posty: 83
Miejscowość: Lêbork
Dzisiaj miałem bardzo smieszna sytuacje. Pojechałem se z kumplem za miasto zeby pojezdzic(Bez kart i bez OC a dowod ogarka byl wogole na kogos innego bo jeszcze go nie przejerestrowywałem) robilismy sobie rundki jakies okolo 1km. Jade tak sobie i nagle wypad mi pret z noznego hamulca no to sie zatrzymuje wsadzam pret bez wsadzania drucika i jade w strone kumpla, wiedziałem ze moge tylko raz uzyc hamulec bo mi wypadnie. Gdy tak dojechałem do kumpla pomyślałem zeby załatwic jakiś drut. Wiec podchodze do podbliskiego domu i sie pytam. Zaczełem mówic do czego nam i wogóle gosciu podeszedł ze mna do OgarQa i po chwili powiedział Ze sie na nas nieźle zdenerwował i ze mamy pecha bo on jest policjantem!! Byliśmy spekani jak nie wiem naszczescie nie poprosil o dokumenty ale zapytal sie czy mamy karty a my na to nie i kazał nam odprowadzac motorek do domQ


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 8:00 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Cze 19, 2006 8:52 pm
Posty: 299
Miejscowość: Opolskie
Stoję z kolegę przed jego domem, chcemy już odjeźdźać(jak się wybieramy na polne drogi to standardowo bez kasku), silniki odpalone, nagle sobie(kolega) przypomina, że czegoś zapomniał, ledwo wszedł do domu to już panowie w niebieskim wozie przejechali koło mnie.

Mnie by się mogli doczepić tylko kasku, a koledze braku karty, papierów i kasku.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 8:26 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 1:36 pm
Posty: 197
Miejscowość: Złocieniec
Pojazd: Romet ogar 205
mnie raz zatrzymali, policje wezwał do mojego osiedla dziadek mojego kolegi, bo kolega wpadł na drzewo cofając samochodem dziadka i dziadek wezwał policję zeby o tym pogadac nawet niewiem po co ale jego dziadek taki jest, ale wracając do tematu to mnie zatrzymali bo jeden został. No to się zapytał czemu nie mam włączonych świateł, (miałem włączone tylko ze wtedy miałem slabe) no to się polcjant schyla patrzy na lampe i mówi że przecież nie świecą to ja już prawie go wybrechałem i tłumaczę mu że musi byc włączony silnik by światła świeciły, no to jakoś chyba uwierzył to ja mu tlumaczylem że mam słabe światła i je próbuję cały czas naprawic(wtedy wymienilem cewki świetlne) no to podeszedł drugi wracajac od kolegi i się pyta co się stało to jeden drugiemu opowiedział w skrócie że mam słabe światła to ten drugi bardziej surowy powiedział żebym zaprowadził komarka do garażu i naprawił światła, wsiedli do samochodu to ja z kopa i rura i dalej se jeździłem po osiedlu hehe dzień później z tatą to naprawiłem że lepiej świecą no i tak zostało i mnie tylko raz zatrzymali


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 7:48 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Maj 29, 2006 7:25 pm
Posty: 226
Miejscowość: grÃłjec
mnie policja to jeszcze nie ele strarz wiejska tak kiedys wolna chata to pijemy z qumplem potem na miasto zajechalismy na hale patrzymy wiejskie kolega kierował moim ogarem my tam po murawie oberki itp potem na miasto patzrymy a oni na sygnale przed nami i nas gonia to kolega redulcja i buta no ale oni nam lizaka i zgasic silnik no i ziałem alkocholem ale nie wyczuli jakos ich ubłagałem juz po drogowke chcieli dzwonic ale sie udało powietrze spusciłem no i pcham <Y>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 30, 2006 1:24 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Śro Sie 30, 2006 9:39 am
Posty: 10
Miejscowość: RajgrÃłd
1.pierwszy raz zatrzymali mnie jak stałem na srodku drogi, sprawdzili tylko ubezpieczenie.
2.Drugi raz mnie zatrzymali jak jechałem z kumplem on był bez kasku zajechali nam droge policjant zaczą nas spisywać, dmuchalismy w alkomat i chciał wlepić mandat 50zł że wiozłem pasażera bez kasku a tu nagle jedzie jakis chłop Hondą Civic ze 130km/h w miescie. A policjant gada macie szczęscie;D Oni za Hondą a my do domu.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 3:46 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 31, 2006 7:51 pm
Posty: 2802
Miejscowość: Gdańsk
Pojazd: Ford Sierra 2.9 V6
Ford Sierra 2.0
Romet Ogar 200
Ja jezdze na moto od ok. 1,5 roku...
I w tym czasie ani razu policja mnie sie o nic nie czepiala :)
Ale pewnego dnia jezdzac na motorynie bylem w sklepie i spotkalem kumpla i spytal sie czy dam mu "karniaka".
Zgodzilem sie a on zaraz po wyjezdzie na droge (bez kasku,papierow,ubezpieczenia,tablicy) go policja czapnela i sie zaczelo... zaczol gadac o swoim synie w jego wieku (kumpla) i po sprawdzeniu wszystkiego schylil sie i wykrecil mi wentylki...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Przygody Zimowe z Motórami!!

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

rydzu NGK

15

19343

Nie Mar 21, 2010 11:53 pm

sabinka666 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wasze najlepsze przygody na motorach.

Adiyoshi

0

12590

Pią Lip 23, 2010 2:18 pm

Adiyoshi Zobacz ostatni post

Brak nowych postów MOJE PRZYGODY KOMAREM Z SILNIKIEM ROMETA!!! część 1

dj_bialy1988

3

14230

Pon Sty 12, 2009 10:34 am

dedaj4001 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów MOJE PRZYGODY KOMAREM Z SILNIKIEM ROMETA!!! część 2

dj_bialy1988

0

12688

Pią Gru 19, 2008 11:54 pm

dj_bialy1988 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Policja vs Motorynka

marzio

5

4609

Czw Lip 19, 2007 11:37 am

marzio Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.051s | 20 Queries | GZIP : Off ]