Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Trasa Wisła - Koniaków
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 1:32 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Cze 01, 2008 3:41 pm
Posty: 58
Miejscowość: Wisła
Pojazd: Simson S51 Electronic
Postanowiliśmy z kuzynem (MVVS'em) zrobić sobie wycieczkę do Koniakowa.


Przed wyjazdem porządnie się przygotowaliśmy, zaplanowaliśmy trasę i sprawdziliśmy motory. Na początku trasy MVVS jeszcze dotankował do fulla paliwka :D No i wyruszyliśmy. W połowie drogi zaczęło grzmieć i była mokra jezdnia, lecz nie padało. Myśleliśmy, że nas ominie. Ciągle jechałem za kuzynem i nagle spostrzegłem, że nie działa mu światło. Zjechaliśmy na pobocze - okazało się, że nie działają oba. Ściągnął siedzenie i bak szykając usterki, ale nic nie znalazł. Byliśmy już bliżej celu niż domu, więc nie będziemy przecież z powodu jakiegoś głupiego światła wracali :), szczególnie, że w Simsonie wszystko było OK. No to pojechaliśmy dalej, tym razem było lekko z górki. Najpierw zaczęło padać, a potem już kompletna ulewa. Mój kask z szybką był zalany i zaparowany, więc musiałem otworzyć. Wtedy okazało się, że jest gorzej - sypało gradem. Nie wiem, jak sobie radził mój kuzyn, ale ja już byłem przemoknięty do suchej nitki. Jeździło tam też pełno tirów (blisko granicy), więc chlapało straszliwie :| . Postanowiliśmy wrócić, a gdy przejechaliśmy kilometr, przestało padać. Więc znowu zawracamy - jedziemy dalej. Po przejechaniu paru kilometrów było gorzej niż poprzednio, a z nas się lało... W końcu ja się zatrzymałem - powiedziałem, że ja chcę wracać. No to wracaliśmy, inną drogą - przez las, obok zameczku prezydenckiego w Wiśle. Kuzyn bez świateł, ja bez kierunków w ulewie z gradem i piorunami :O.


Na szczęście dojechaliśmy do domu - nie osiągnęliśmy celu, ale przygoda była przednia :)

Nie mamy żadnych zdjęć z wyprawy z wiadomych celów spulany, ale mogę wam pokazać trasę naszej wyprawy :)

Image


A tu mapka terenu:
Image


[ Dodano: 01.07.08r. ]
<spoko> UDAŁO SIĘ DOJECHAĆ <piwo> (1.07.2008)

Wreszcie nam się udało, za 2-gim razem :) Jechaliśmy taką trasą, jaką zaplanowaliśmy poprzednim razem. Zdjęcia z wyprawy:
Image

Ostatnie 2 zdjęcia to zdjęcia z zameczku prezydenckiego w Wiśle-Czarnem.

Myślę, że się podobało :)

Image

_________________
Zaproszenia na http://www.lockerz.com - pisać swojego maila na gg 8911290 albo rabik01@interia.pl :)


Ostatnio edytowany przez mafios01 Wto Lip 01, 2008 3:41 pm, edytowano w sumie 7 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 2:29 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2007 8:20 am
Posty: 27
Miejscowość: Nidzica
Przygoda fajna tylko natura jest przeciwko wam :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Trasa Wisła - Koniaków
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 12:34 am 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Maj 11, 2007 10:25 pm
Posty: 1651
Miejscowość: Katowice
Pojazd: '89 Romet ETZ (Chart =D)
'95 Yamaha TZR 125 Belgarda

'89 Toyota Supra (MA70)
'00 BMW E46 328CI
'88 Toyota Corolla GT-i (AE92)

Pan profesor od śrubek ;D
Ale to dawno było :D Wtedy z tym światłem to szczerze nawet nie wiem co się stało :P Przez następny tydzień czasami działało a czasami nie, a potem już normalnie działa aż do dzisiaj :P Podejrzewam, że zalała się cewka świetlna i to ona numery robiła :P

_________________
2stroke 4ever!


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Najdłuższa trasa?

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

Volf 1

15

6222

Czw Lip 03, 2008 11:20 am

dedaj4001 Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.044s | 22 Queries | GZIP : Off ]