Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wycieczka
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 3:13 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Kwi 30, 2006 9:17 am
Posty: 142
Miejscowość: Korczyna
Wstałem około 10 ubrałem się i poszedłem robić sobie śniadanie. Usłyszałem dzwonek i przypomniałem sobie że umówiłem się na 10 z qmplami na wycieczkę motorkami. Oczywiście na starcie mnie opieprzyli zjadłem wziąłem papiery kask i pojechaliśmy. Wyjechaliśmy na główną i pomknęli do sąsiedniego miasta. skręciliśmy w boczną uliczkę i zaczęli zjeżdżać z górki mój romet jedzie ok 52 km/h a z tej górki rozpędziłem go do 70km/h jechałem na sprzęgle bo silnik na 2 hamował jechaliśmy prosto i qmple zaczęli mi uciekać (2 simsony [ale za rok skopie im tyłki]) skręcili w lewo w ostatniej chwili i ja musiałem ciąć zakręt bez hamowania wjechałem w ta uliczkę i był tam tak zwany "leżący glina" wyleciałem do góry i wylądowałem na piasku.. oczywiście dodałem gazu i... Gleba na szczęście mi się nic nie stało i motorkowi tez nie bardzo.. miał stary lakier więc mi nie było bardzo szkoda... al.. wpadł to włosy.. głębokiej na jakieś 2 m!!!!! Kto kopie takie fosy??!! nie daliśmy rady go wyciągnąć więc pomyślałem że zapniemy go sznurkiem do simsona ja zapale silnik i jakoś wyjdzie oczywiście udało się chociaż kolega na simsonem ciągną na 1 ile mógł i jak mój motto wyjechał na asfalt on myślał że jeszcze jest we wodzie i dalej 3mał manetkę na fula.. Simsona wyrwało na gumę i pociągną za sobą mojego ogarka!! :[ ujechał tak z 10 m palant! jakieś za 3mał mój motor walną w jego simsona..;/ Ale odpadł tylko chlapach z tylniego błotnika.. Pojechaliśmy dalej śmiejąc się.. potem wracając do domu przejeżdżaliśmy przez las.. i ja pojechałem pierwszy.. byłem wqrzony że tak mnie wtedy wyprowadzili i rozpędziłem sie a oni siedzieli mi na ogonie kolega który był ostatni zobaczył ze jaja a ten który był bezpośredni za mną chciał mnie wyprzedzić.. Dróżka nad rzeką i zakręt.. barierki z 4 belek drewna kolega na szczęcie trochę [przyhamował i tylko przednie koło i widelec wypadło za barierki podniósł simka i pojechaliśmy dalej jak wróciłem do domu okazało się że mam pęknięty schowek.

Jaja były nieziemskie.. ale wolał bym żeby następne wycieczki obyły sie bez taki numerów

Interpunkcja-simson_s51

_________________
I lOvE MoToCroSS & FmX


Ostatnio edytowany przez Grooh, Nie Sie 06, 2006 1:05 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 4:52 pm 
No fakt fosy trochę za głębokie ale przygoda fajna ;)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 6:13 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 04, 2005 2:55 pm
Posty: 1152
Miejscowość: Poznań
Pojazd: F20 Mpack
No ładnie! Nie szkoda Ci lakieru ale pomyśl, że potem dziury będzie trzeba zaszpachlować :/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 12:55 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Kwi 30, 2006 9:17 am
Posty: 142
Miejscowość: Korczyna
jakos dziór nie ma..:D znaczy jest jedna le jej nie widac i aktualniedaj moto do malowania koło środy :D

_________________
I lOvE MoToCroSS & FmX


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Wycieczka ogarem

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

mucha

18

8218

Wto Cze 19, 2007 8:15 pm

Dawideq Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wycieczka do rzeki

zochus15

5

14610

Czw Paź 30, 2008 7:39 pm

Driver Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.049s | 20 Queries | GZIP : Off ]