Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 1:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 9:25 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 04, 2006 10:40 pm
Posty: 2668
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Ogar 200
Audi A3 8L 1.9 TDI
Audi A3 8P 3.2 VR6
Właśnie o to chodzi, tam cię nie oszukają, co z tego, że zapłacisz troszkę więcej, masz pewność, ze dostaniesz to co chcesz, przeczytaj mój post co mi przysłali z agmotu, a i tak nie wszystko napisałem bo zapomniałem co jeszcze się nie zgadzało.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:18 pm 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Kwi 01, 2007 10:03 pm
Posty: 489
Miejscowość: Orłowo
ale ja chodzę osobiście do Polmozbytu i gości tęż się zna a teraz pytanie w motorpolu to części są nominalne czy rzemieślnicze ?

_________________
WSK - wiejski sprzęt kaskaderski :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 2:12 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 14, 2007 5:27 pm
Posty: 225
Miejscowość: Rzeszów-piastow STAL RZESZOW ZUZEL FAN
Pojazd: YAMAHA RD 80 LC II
jak do Polmozbytu?? to mają tam coś takiego??

_________________
Rzeszów moim miastem, żużel moim życiem
Stal Rzeszów


mój ścigacz
Yamaha RD 80 LC II


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 7:15 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 04, 2006 10:40 pm
Posty: 2668
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Ogar 200
Audi A3 8L 1.9 TDI
Audi A3 8P 3.2 VR6
Robcio, są takie i takie, ich strona nie jest skończona, ale wększość towarów ma napisanego producenta w opisie, dużo jest tajwańskich, ale czeskie też idzze spotkać, np. cewkę W/N można kupić czeską albo tajwańską.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 7:58 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 19, 2006 8:18 pm
Posty: 2043
Miejscowość: TBG
Pojazd: MZ ETZ 250 83r
VFR 800Fi
Osobiście planowałem wypad do Rzeszowa po części, ale jak sobie policzyłem ile zapłace w sklepie u siebie to wyszło mi niewiele drożej i zrezygnowałem z wyjazdu :D I na dodatek jako stały bywalec dostaje części owiele taniej niż inny :P

Mi przysłali pokrowiec siedzenia z ETZ 250 a miał być do 150... wyszłem na tym na równo bo sprzedałem na allegro po takiej samej cenie. Zamiast zaślepki delka z 150 dostałem zaślepke karteru z 250...

_________________
emsi napisał(a):
Adamie co za ostre słowa płyną przez twój modem od neostrady :o


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 9:34 am 
ja polecam motorpol tylko dlatego ze zamówilem 2 spręzyny zaqiwechy przedniej ktore okazaly się do motorynki bo sa za krotkie ale zamowilem w piatek a przyszlo w poniedzialek, na razie tylko z motorpolem mialem do czynienia, pisze u nich w ofercie ze 2 spręzyny do rometa a nie ma podanych wymiarow, piszesz meila to odpiszą "bedzie pasować" niemam zaufania do takich sklepow..


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 8:04 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 26, 2006 6:31 pm
Posty: 4554
Miejscowość: Czarnków
Pojazd: Peugeot XP6 '03, Simson sr50ddr.
A ja zamawiałem na ag-mot.pl i jestem... Zadowolony.

Po 1 dostałem lampę, którą szukałem dosłownie wszędzie...
Po 2 Łatwo można się do nich dodzwonić.
Po 3 Przyszło to, co zamawiałem.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 8:20 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lis 05, 2005 12:41 pm
Posty: 1212
Miejscowość: Leżajsk
Pojazd: OGAR 200
FZR 600
Volvo V70XC
agmot moze i był by dlamnie zjadliwy gdyby na stronie nie umieszczali produktów których nie maja aktualnie w ofercie


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 10:39 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Mar 19, 2006 8:18 pm
Posty: 2043
Miejscowość: TBG
Pojazd: MZ ETZ 250 83r
VFR 800Fi
Konrad mnie to spotkało jak byłem kupić u nich tłumik do ETZ. Wieczorem na stronie pisze że jest 105zł.... rano przychodze do nich i mówie co mi potrzeba a koleś mi na to że tłumików nie ma :/ Ale polazłem kilka ulic dalej i tam kupiłem tylko że za 115zł... a tego samego dnia wieczorem na stronie było że cały czas jest na składzie...

_________________
emsi napisał(a):
Adamie co za ostre słowa płyną przez twój modem od neostrady :o


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:18 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 28, 2007 7:50 pm
Posty: 186
Miejscowość: Bydgoszcz
ja kiedyś zamawiałem u nich części, to wszystko było ok, nawet naklejkę dostałem gratis :) ale teraz zmienili minimalna kwotę zamówienia na 80zł wiec już raczej nie będę zamawiał, bo takie rzeczy jak tłok czy cylinder, to słyszałem ze maja jakieś kiepskie podróby, a tak to nic nie potrzebuje powyżej 80zł wiec na razie mam ich gdzieś. :D

_________________
Bronek z Cześkiem się poczubił. Czesiu rzeźbione buty zgubił. Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry. Już zajechał motór wielki, czarny tłumik i frędzelki...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 6:35 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Czw Mar 30, 2006 8:29 pm
Posty: 605
Miejscowość: Lublin
Pojazd: Ogarojawosim
ogar_bydgoszcz! napisał(a):
ja kiedyś zamawiałem u nich części, to wszystko było ok, nawet naklejkę dostałem gratis ale teraz zmienili minimalna kwotę zamówienia na 80zł wiec już raczej nie będę zamawiał, bo takie rzeczy jak tłok czy cylinder, to słyszałem ze maja jakieś kiepskie podróby, a tak to nic nie potrzebuje powyżej 80zł wiec na razie mam ich gdzieś.


A ja słyszałem, że bardzo dobre te almot


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:32 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sie 04, 2006 10:40 pm
Posty: 2668
Miejscowość: Jaworzno
Pojazd: Ogar 200
Audi A3 8L 1.9 TDI
Audi A3 8P 3.2 VR6
Almot to firma produkująca czesci do motocyklów i motorowerów, a agmot to sklep z częściami w Rzeszowie.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:06 am 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 28, 2007 7:50 pm
Posty: 186
Miejscowość: Bydgoszcz
Olo, w tym motorpolu maja kosmiczne ceny, np: gaźnik producent - Tajwan cena: 145zł, u mnie w sklepie za tyle są czeskie gaźniki a nie tajwańskie. (mówimy tu oczywiście o częściach do jawki)

_________________
Bronek z Cześkiem się poczubił. Czesiu rzeźbione buty zgubił. Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry. Już zajechał motór wielki, czarny tłumik i frędzelki...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:29 pm 
Jeżeli wam niepasuje obsługa w Ag-Mocie, to kupujcie na allegro, a powrócicie szybko do decyzji czekania na paczkę 3 tyg :]. Ag-Mot to nie sklep internetowy, tylko poprostu mały sklep w Rzeszowie, który prowadzony jest przez dwie osoby, no sory 3, bo teraz doszedł nowy pracownik, który nabiera praktyki. Jeżeli ktokolwiek był tam, to wie, że od poniedziałku do soboty jest taki ruch, że w kolejce trzeba stać nieraz 15 min, bo : "panie, mnie ten drucik się obluzowoł (...) ale to panie drożysko, jo nie wiem czy to warte ?! ". Szanuję tą firmę, bo, gdyby porównywać ceny i poziom kultury sprzedawców innych sklepów motocyklowych, każdy w Rzeszowie się kładzie ;]. Nie jest to sklep spożywczy, tylko sklep z rzeczami, które w dzisiejszych czasach mają miejsce na złomie, toteż tłumaczy to trudny dostęp do zastępczych części, które są sprowadzane z Bułgarii, Chorwacji, Japonii, Niemiec itd... (pytałem właściciela) i to może tłumaczyć długi czas oczekiwania. Ja np. kiedyś czekałem 2 mies na tarcze do etz 250, kiedy w końcu się doczekałem, sprzedawca rozpakowywał przy mnie paczkę i powiedział :"oto dla ciebie, prosto z Taiwanu ;]". A zażalenia drodzy koledzy, kierujcie pod adres Ag-Mot, w przypadku braku odezwy, można myśleć nad sensem tego tematu ;]


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:33 pm 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 28, 2007 7:57 pm
Posty: 1390
Miejscowość: Sterkowiec / Tarnów
Pojazd: Ogar 2OO

Golf IV !
Gościu zapraszamy do rejestracji... Po 2 na odzew zazalenia trzeba pewnie czekac pol roku :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.054s | 20 Queries | GZIP : Off ]