Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:09 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Stunt i inne :D
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 11:02 am 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 17, 2007 7:38 pm
Posty: 2231
Miejscowość: Oświecim-Gorzów
Pojazd: :
- VW Bora
- Husqvarna 125 SM
No to tak na simsonku raz stuncilem zawsze na 1 biegu a raz mnie wzielo zeby na 2b stuncic no to tak sobie 5m-10m gora no to raz wieczorem jezdziem na moto z 2 kuzynami i kolegom :D
simson simson ogar200 skuter

Mysle co mi tam zastunce na 1b ale tak sobie mysle no to 2b i tak slabo bylo :/ wkurzylem sie rozpedzielm sie do ponad 30-35 prawie ze 40 i z calej sily simka w gore :D pojechalem z 2-3m simson odjechal a ja zostałęm na ziemi :] widzialem tylko jak uderza w kolege ktory stał z swoim ogarem :D Hmm skutki : blotnik wgniecony, male wgniecienie na baku, rozwalona bloka kierownicy :] obecnie wszystko naprawione itd procz baku <lol>

Drugie hmm :D Stuncilem z Yazimoo jak przyjeachal do mnie same poczatki :] ja tak jade a on za mna no to przejechalem kawalek i mi simak spadł zakrecilem sobie i on podbil charta na kolo i zaraz przedemna spadł i prosto w moje koło :D mi sie nic nie stało ale on jak dobil to mu tył podnioslo jak by stoppie zrobił :D

I jeszcze jedna wpadka :] Jechalem moze 15km/h albo 10/5 i kuzyn kiblem kolomnie a ja mysle co jest kur.wa nie dam sie a skrecalem po trawie akurat i gaz :D przednie kolo ujechalo i sie sypłem nic sie nie stało :D bo jedna reka jechałem po trawia a druga simaka ratowałem :]

Jeszcze byl jeden incydent :] ale to nic powaznego :] simonek mial tylko tlumik lekko skrzywiony i tyle ;] naprawiło sie i po sprawie

Od tamtej pory bardziej uwazam i lajt :D :D

_________________
https://www.bikepics.com/members/bebak/
saalutuj


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Stunt i inne :D
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 11:52 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 10, 2007 7:13 pm
Posty: 1123
Miejscowość: Rydy
Pojazd: Romet 50t-1 027 7UN!NG
Romet Komar
Romet Chart 210
Hehe Bebak
To ja jechałem raz do lasu z kumplami a mi światłą przeszły (jeszcze silnik komara wtedy xD ) I tak jedziemy zaje.bisty tor no to ja po gazie 1 2 i nie zauważyłem ze na ziemi są obcięte drzewa motorek chwyciło za nóżki kierowcy a ja przeleciałem może z 4m. ;/ Wtedy to motorek niezle poobijany i nóżki na złom poszły też już od tamtej chwili szanuje motorek ja już to w błotko sie wjedzie xD


A no i stunt ja próbowałem jechałem może z 5m i tak spadłem i nie wyrobiłem na zakręcie i do kumpla Łosia wjechałem uszkodzenia to takie że urwałem mu błotnik i stopkę <hahaha> a ja na 1 jechałem <hahaha>

Pozdrawiam
Daniel

_________________
Bike Pics
http://www.bikepics.com/members/djdanieloo1/" target="_blank

Simson Extreme Tuning:
[][][][][][][][][]

105ccm/8/2 Membran LC Nicasil
Zapłon Romet Chart
Gaznik 21mm
Skrzynia 4b (będzie 5b)
Dyfuzor 11 000RPM
Kosz S70

Bo liczy się REZO ^ ^


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Stunt i inne :D
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 2:34 pm 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 2:33 pm
Posty: 2394
Miejscowość: Bytom/Lubliniec
Pojazd: VW Golf Mk3 1.9td '92,
3xMr01 Ryś'58,'59,'60 :]
Były ;( :
Romet Ogar 200'86 (223 70ccm),
Yamaha RD 350 YPVS '90
Też miałem parę śmiesznych wypadków na początku nauki.

_________________
There are two kinds of motorbikes: two strokes, and four jokes. taak

Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej pić wódkę. takk


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Stunt i inne :D
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 4:00 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 17, 2007 7:38 pm
Posty: 2231
Miejscowość: Oświecim-Gorzów
Pojazd: :
- VW Bora
- Husqvarna 125 SM
Teraz jak stunciłem na 1 biegu to jak mnie na plecy giba to skacze na nogi i simka trzymam spuszczajac z gazu :D i ogolnie lajt :]

Kiedys mialem jedna wysypke na komarze xD w 2-3 klasie podstawowki :] i raz jak mialem w te wakacje nowego komarka co kupilem za grosze to przystuncilem na nim i kuzynowi w skuter uderzylem xD

_________________
https://www.bikepics.com/members/bebak/
saalutuj


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Stunt i inne :D
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 4:33 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Mar 11, 2007 1:35 pm
Posty: 1313
Miejscowość: Gdańsk
Pojazd: Romet Chart 210 89r
Ja miałem tylko jedną glebę od początku mojej nauki ze stuntem a mianowicie wbijałem z gazu na koło i ręce mi się poślizgnęły i puściłem, moto pojechało a ja na dwóch nogach sobie stałem <faja>

_________________
Kupię Romet Chart


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Stunt i inne :D
PostWysłany: Śro Gru 24, 2008 7:52 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Lut 29, 2008 9:13 pm
Posty: 135
Miejscowość: Sobolew
Pojazd: Yamaha DT 80 LCII i Romet Kadet
Kiedy wziąłem Sima na koło, akurat rolgaz się zaciął i w tym samym momencie spadł <stiupid> ale jakoś się wyratowałem tyle że cała łapa w smarze <stiupid>

_________________
Simek sprzedany ;(
http://bikepics.com/members/szisz/86s51enduro/
Nowe moto: DT 80 LCII http://www.bikepics.com/members/Szisz/92dt80/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Stunt i inne :D
PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 9:38 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Lip 11, 2007 9:27 pm
Posty: 1914
Miejscowość: Oświęcim
Pojazd: Audi A4 B8 1.8 TFSI (217KM) 08'
Suzuki GSX-R 1000 K1
BEBAK napisał(a):
Drugie hmm :D Stuncilem z Yazimoo jak przyjechał do mnie same początki :] ja tak jadę, a on za mną no to przejechałem kawałek i mi simak spadł zakręciłem sobie i on podbił charta na kolo i zaraz przede mną spadł i prosto w moje koło :D mi się nic nie stało ale on jak dobił to mu tył podniosło jak by stoppie zrobił :D


No aż mi się lagi skręciły, koło było krzywo jak nie wiem. Ale charcik nie zgasł :D

Ja przy stuncie to miałem to co wyżej i jeszcze raz jak mi tak super zaczęło iść, mówię może jeszcze lepiej pójdzie, tak go mocno wybiłem, że bez gazu przejechałem w pionie tak z 2-3m i mi uciekł, zaryłem błotnikiem i go dogoniłem i w ostatniej chwili złapałem bo by się wyrąbał na asfalt. Nie zgasł <hahaha> Kawałeczek błotnika mi tylko się urąbało, ale skleiłem i nawet nie widać :D

Jeśli chodzi o normalne przewrócenie się to jedynie raz jak się sam wywrócił i mi kierunek urąbało ;/ I raz jak jechałem po dość takim mrozie i na rondo wjechałem dość szybko i mi przednie koło uciekło ale udało mi się go opanować i na podnóżku się tylko wsparł więc nic się nie stało.

A i jeszcze raz w miejscu się wyrąbałem, całkiem, że chart na ziemie poleciał, ale nic się nie stało. Tego mi się nie chce opowiadać, bebak wie o co chodzi widział to <hahaha> Może on opowie :D


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.048s | 24 Queries | GZIP : Off ]