Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Piszcie gdzie , przez co ,jak zaliczyliscie gleby :D
PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 8:46 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
heheheh ja tylko raz lezałem kiedy to jadąc asfaltem samochód przedemna zaczoł ostro chamowac,to i ja po chamulach , i tak mnie zuciło ze wyladowałem w rowie :D hehehe W motorku troche błotnik sie pogioł ,naszczescie nic wiecej sie nie stało, wyglądało to naprawde strasznie co by było zeby mnie zuciło w drugą strone i tir by z naprzeciwka nadjezdzał ( motorka bym juz wtedy nie dosiadł bo pewnie bym odniego czesci nie znalazł ) :P heheheh :D piszcie wasze przygody. <lol> <rotfl> <lol>

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 8:58 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 11:55 am
Posty: 201
Miejscowość: Piekary Śl.
raz jechalem i patrzalem sie do tylu i glebłem o krawęznik. drugi raz było po deszczu i jechałem rozpędzony i kolega mi wyskoczył na droge więc ja po hamplach i gleba. trzeci raz to było jak jechałem kadetem i wyskoczyłem z krawężnik ze sie złamał w pół. czwart raz jak nacisłem hamulec na piasku ale to jeszcze było na starym ogarku [niebieskim]. a wczoraj bym walnął jeszcze raz bo hamulcem zachaczyłem o droge

_________________
..::: TuninG :::..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:54 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
oooooooooooooooooooooooo <hmm> to miełes tych wrazen eheheh :) Moze Pozdrawiam :)

[ Dodano: 31 Lipiec 2005, 09:56 ]
a jesczze jedno z tym kadetem to pewnie miałęs troche spawania co :) :> czy opchnełes go w takim stanie ?? :]

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 1:36 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
ja jestem mlodym urzytkownikiem sprzetu bo dopiero jakies 3miechy i do tej pory ani razu nie udalo mi sie lezec choc jezdzilem w roznych warunkach pogodowych i na roznych podłazach. Nie uwrzam sie za dobrego kierowce lecz jezdze duzo rowerem i to jakos ulatwia mi kontakt z motorkiem

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 9:51 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
hehe jak ktos kedys powiedział jesli sie nie wywalisz to sie nie nauczysz :D hehehehe :) wiec kiedys trzeba sprubowac.

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 8:26 am 
Offline
Loża Szyderców
Loża Szyderców

Rejestracja: Czw Maj 05, 2005 2:33 pm
Posty: 2394
Miejscowość: Bytom/Lubliniec
Pojazd: VW Golf Mk3 1.9td '92,
3xMr01 Ryś'58,'59,'60 :]
Były ;( :
Romet Ogar 200'86 (223 70ccm),
Yamaha RD 350 YPVS '90
ja kiedys zima biore motorynke i jade se kolo garazu po sniegu, kuzyn mie wola wiec odwracam leb i jeb juz mnie motorynka cioagnie(ja trzymam rece na kierownicy a nogami z tyłu po ziemi) po tym ja sprzedałem bo doszedłem do wniosku ze za duzy na to jestem (192cm) drugi raz jechałem z kumplem na ogarze z ostrej popijawy i on mowi kurw moja stara na rowerze jedzie i caly zestrachanay byl no to ja chciałem w droge polna skrecic i do rowu wjechałem <rotfl>

_________________
There are two kinds of motorbikes: two strokes, and four jokes. taak

Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej pić wódkę. takk


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 9:37 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 11:55 am
Posty: 201
Miejscowość: Piekary Śl.
kadeta pospawał mi tata i teraz stoi bo nie ma biegów

_________________
..::: TuninG :::..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:03 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
no jest takie przyslowie ze jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz ja juz w zasadzie umiem ale jak sie przewroce to bedzie ze wlasnie nie umiem i to bedzie zapewne z mojej glopty wiec narazie spokojnie staram sie jezdzic przeciw temu porzekadle :P

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 03, 2005 10:22 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Lip 23, 2005 5:28 pm
Posty: 167
Miejscowość: SêpÃłlno
a ja tam sobie czasem lubie poszalec ( no czesto mi sie zdaza "to czasem" ) jeżdze od 3 lat (tzn sie od 3 lat na ogarze bo na innym maszynach to juz sie wczesniej jezdzilo ) i jeszcze nigdy sie nie wyglebilem ani nie mialem wypadku z mojej winy no raz taki "kumpel" mi sie wjebał w tyłek ale zdazylem lekko odbic i tylko tłumik mi pogiął! oprocz tego jeszcze nigdy nie mialem innego wypadku no i ani jednej gleby - ale jak to mowią kiedys musi byc ten pierwszy raz co nie :) mam nadzieje jednak ze sie on nie zdazy :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 9:34 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pią Lip 29, 2005 9:42 am
Posty: 33
Miejscowość: Pisz
hehehehehehe :D było go zaten tłumik obciązyc kosztami :D bys se wymienił na nowy :] heheh ;D jak mi gosciu scentrował koło to kazałem mu kupic nowe jak nie to powiedziałem ze mu televizor wyniose i po 3 tygodniach miałęm nowe koło. :D

_________________
======/OgAr 200 TunInG v.max,75 km/========


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 1:31 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Lip 23, 2005 5:28 pm
Posty: 167
Miejscowość: SêpÃłlno
no obciazylem :D kupił mi nowiutki tłumiczek!! a poza tym po samym zdarzeniu mnie troche poniosło i zbiłęm mu przednią ( no i oberwał troszke bo jeszcze mial do mien pretensje :P ) lampe młotkiem ktorym prostowałem tłumik :P ale nie chcial ode mnie nowej :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 2:13 pm 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Śro Cze 08, 2005 6:13 pm
Posty: 69
Miejscowość: pochodzisz?
Ja kiedyś jade w polu <dresik> i zjechałem sobie na trawę gdzieś 20 cm, jechalem sobie tak z 20km/h i nie było widać koleiny. Ja przednim kołem w nią i przelecialem przez kiere <stiupid> . Motorek się troche podrapał bo wpadł spowrotem na kamienistą droge a ja wleciałem na trawe, ale nic mi się nie stalo(na szczęście) :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 3:10 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 5:05 pm
Posty: 258
Miejscowość: konin
ja jechalem kiedys z qmplem ja na ogim 200 a on na suzuki 50 krosie i on zjezdza a polna droge z gorki a potem z polnej na łake i nie zna terenu sadzi jakies 35-40 i wjechal w dzióre 0.5na0.5 metrai tak samo gleboka. Widzialem tylko jak polecial przez kieownice i sie w noge uderzyl. On nie ma pojecia o takiej jezdzie kompletnie. Nawet maszynki nie potrafil wyjac z dziory tylko mu musialem to zrobic. No normalnie masakra!!!!!!! <lol>

_________________
O lol:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 11:46 am 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
Ja tam nigdy nie miałem wypadku na moim Ogierze, ale on sam miał, raz dałem dla qmpla sie przejechać po podwórku, on mi dał jakiegoś rometa, ja swojego ogiera. No i ja jeżdziłem spokojnie, zresztą szybciej bym nie mógł tym jego złomem :D aon zaczął szaleć, no i nie wyrobił zakrętu i poszedł na czołówke z paczką desek przy prędkości jakieś 30km... Cały przedni widelec miałem do wymiany i kapturek pękł, nic więcej (dzięki bogu) A ostatnio jechałem po mieście i z górki chciałem go troszkę odmulić, bo był na dotarciu już dość długo, no i rozpędziłem go do 40, jak nagle coś nie trzaśnie, podjechałem kawałek, zjechałem na pobocze, i patrzę co się dzieje, a tu łańcucha nie ma, cały tył wygląda jak po dachowaniu, lakier (nowiutki, świerzo położony) cały podrapany.... :( Okazało się że pękł łańcuch i się nawinął na tylną zębatke i niszczył mojego pięknego ogiera....

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 12:30 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 30, 2005 11:55 am
Posty: 201
Miejscowość: Piekary Śl.
jaaaaaa skąd ja to znam... :D:D:D jak mi pękł raz łańcuch to musiałem po niego iść chyba ze 150 metrów a za drugim razem mi sie nawinął na mocowanie amorka pod siedzeniem

_________________
..::: TuninG :::..


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów NIezapomniana wyprawa Przez Babrosty ;]

Robert17

13

5490

Nie Lip 29, 2007 9:38 pm

yazimoo Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Rozwaliłem opone przez kobiete xD

MaciejH92

11

17805

Nie Sie 03, 2008 9:07 pm

Kakatoshi Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.050s | 24 Queries | GZIP : Off ]