Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przygody z policją
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 12:52 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Śro Maj 17, 2006 2:36 pm
Posty: 19
Miejscowość: słomniki
Czy mieliscie jakies przygody z policją jesli tak to piszcie:::p////

_________________
volf/00423::)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 11:23 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
3 osoby na motorynie ucieczka w łąki pozniej w las i tyle nas widzieli ;]


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 21, 2006 6:01 am 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
ja ze znajomym na mz, wyskakuje policja, znajomy zaslania czapka rejestracje a my w las :D W lesie w krzaki i cisza :D

btw, obaj jechalismy bez kaskow :P

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 21, 2006 12:55 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Wto Maj 16, 2006 4:28 pm
Posty: 618
Miejscowość: WaWa
my na początku jechaliśmy po asfalcie jakieś 500m a oni za nami i nam machał zeby sie zatrzymać

naiwniak <hahaha>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 21, 2006 4:05 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Gru 05, 2005 8:14 pm
Posty: 128
Miejscowość: GLIWICE
Ja jade na Ts350, bez kasku ,bez papierów.Nagle mija mnie polonez i zajeżdza mi droge.ja patrze a to policja.myśle o kur***bedzie przewalone.ja szybko na pichy nawrót i na maxa grzalem chyba ze 100 po takiej zwyklej drodze a potem pzrez pola do domu....uffffciesze sie ze mnie neizatrzymali,bo by było przedupczone..

_________________
Szykują sie zmiany...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 5:24 pm 
Offline

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 9:52 am
Posty: 6
Miejscowość: ww
ja mialem przygode ale samochodem.jechalem sobie po brata fiutem uno 1.0 (nie mam prawka:P) zatrzymalem sie sie na swiatlach...spokojnei przejechalem patrze a tu drogowka...troche zpanikowalem i mysle zmienie pas...i chyba przez to chcieli mneis ciagnac...a moze dlatego ze wiekszosc osob w tym rejonie jezdiz na krzywca bez prawka...ziomek macha lizaczkiem do mnie...a ja nie zastanawiajac sie wcisnolem gaz do dechy...500m dalej byl wczesniej znany mi sklep za ktorym schowalem sie mojm samochodem:) off...udalo sie....w sumie jak tam zcekalem to minelo z 40-60 sek zanim smerfy minely moje meijsce ukrycia...hehe to sie nazywa jazda samochodem:D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 12:39 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 18, 2006 3:29 pm
Posty: 12
Miejscowość: Białogard City
Ja nie mam papierów, karty motorowerowej, jechałem bez kasku a jakby ktoś sie chciał przyczepić to nie mialem jeszcze lusterka i klaksonu, oraz właczonych świateł... Jechałem sobie po mojej ulicy bzykiem, patrzę a tu radiowóz, więc zwolniłem, w pewnej chwili koleś wyskakuje i macha ręką żebym się zatrzymał, niestety nie skojarzyłem w pierwszej chwili i pojechałem dalej, pała już wsiadała do radiowozu, gotowa na pościg ze mną, na szczeście zatrzymałem sie pare metrów dalej. Kolo sie wypytuje o dokumenty,a ja matacze ze to nie moj motor ze go wzialem bez wiedzy wujka i on moze miec papiery i wogóle... A potem wyskakuje mój starszy rozbawiony i śmieje sie do rozpuku... okazało się że namówił kolęgę z policji <mój starszy jest byłym policjantem> żeby zrobił mi dowcip :D i żebym dzięki temu ostrożniej jeździł bo nie wiadomo co kogo czeka... Myślałem że dostanę ataku serca...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 10:37 am 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 28, 2006 9:14 pm
Posty: 227
Miejscowość: Kraków
Pojazd: Suzuki RG 80 :*
Ja miałem wczoraj taką przygode. Byłem u kumpla i ten mnie poprosił o to żebym go podwiózł kawałeczek. Nie miałem 2 kasków więc on jechał bez. No i pech chciał że akurat zobaczyła nas policja (2 na motorach) i za nami. No i do mnie wrzeszczy jeden żebym się zatrzymał. Droga prosta...nie było gdzie spieprzać..oni na motorach...Lipa. No to się zatrzymałem no i się zaczęło. "Dlaczego kolega nie ma kasku?"..."Dokumęty prosze". No to dałem (mam wszystko karte, dowód,ubezpieczenia) No i koleś popatrzył i niestety dopatrzył się (i się nie mylił) że mam niecałe 15 lat. No to zaczoł straszyć sondem rodzinnym.(ochh jak ja kocham Krakowską policję). No ale razem z kumplem zaczeliśmy przepraszać i takie tam no i po krótkim czasie i namowie z 2 pałą, koleś oddał mi dokumęty. Zkończyło się na upomnieniu i na tym że kazali kumplowi na nogach popieprzać...No cóż....mogło być gorzej. (Dodam że podczas jazdy z kumplem nie wiem jakim cudem mój ogar wyciągną 55 km/h we 2 osoby i to nie był maxx)

_________________
Teraz czas na RG 80 ;) SuuuuuuuZuuuuuuuuuKiiiiiiii......


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 8:57 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Nie Lip 31, 2005 10:58 am
Posty: 1182
Miejscowość: Gniezno
Pojazd: Ogar 200
Kawasaki KLF 300
Audi A4 Avant 1,9 TDI

był:
Renault Scenic 1,9 dti
bierzcie przykład ze mnie - jeżdżę już prawie 3,5 roku i ANI razu mnie nawet nie zatrzymali do kontroli <faja>

_________________
[quote="Dawideq"]kurwa spac nie mogiem brak alko we krwi jednak skzodzi :([/quote]

lachvj


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 11:29 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Nie Lip 09, 2006 4:54 pm
Posty: 41
Miejscowość: Predom Dezamet
Mnie złapali rok temu. Wyjeżdżałem z podwórka, bez kasku, bez dokumentów a oni podjeżdżają nieoznakowanym radiowozem. Na początku myślałem, że to zwykłe kolesie ale, kiedy mnie sie spytali o kask, dokumenty. Wtedy zorientowałem się, że to misiaczki! <zniesmaczony> . No i zaczeli się pytać jak się nazywam, gdzie mieszkam itd. No i straszyli mnie sądem.

P.S. Macie jakieś sposoby na policję w takich sytuacjach ??


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 12:54 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Cze 06, 2006 3:45 pm
Posty: 39
Miejscowość: Gliwice
1. Ja pamiętam, kiedyś staliśmy sobie z kolegami. Był wieczór. Ja i kolega bez papierów. Dwóch innych na simkach z papierami. Nagle podejedza policja. Kolega powiedział: "kur**, Psy." Pech chciał, że mieli otwarte okno. Ktoś rzucił pomysł "ucieczka". Kolega odpala swój. Ja myślę "jak teraz zacznę uciekać to pomyślą, że mam coś do kurycia", więc bez niczego, stoję dalej i romawiam, jak gdyby nic się nie stało. Policja postała koło nas z 2 minuty. Pojechali. Uff, ale ulga. Potem pamiętam zwiewaliśmy o 10 w nocy, polnymi drogami bez świateł do domu.

2. Jechaliśmy sobie z kolegą na Ogarku we dwóch. Każdy w kasku, ale bez papierów. Wyjeżdżamy sobie spokojnie ze skrzyżowania, aż tu nagle policja. Kolega kierował. Gaz do dechy (policja jechała w przeciwnym kierunku). Przejechali. Ulga. Jedziemy dalej. Kolejne skrzyżowanie (300 m dalej) - znów policja. Nerwowo spoglądamy za siebie. Gaz, na maxa. Przejechali. Skręcamy w polną drogę. Ściągamy kaski. Powolutku toczymy się w kierunku domu. Spoglądam za siebie. Policja. Serce w gardle. Co robić? Zatrzymujemy się i udajemy, że o czymś rozmawiamy. Przejechali. Wsiadamy na Ogarka. Policja - wsteczny - wracają.
Okazało się, że szukali spalonego samochodu, który stał pod lasem.

Tyle mnie policja widziała. Teraz się już bujam z wszystkimi papierami, kaskiem na sprawnym w 100% motorowerze.

Pozdrawiam
M.

_________________
Yamaha DT 50 & Romet Ogar 205


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 6:50 pm 
Artizzz, ja też, jeżdżę już 3 lata na Ogarku i jeździłem po takiej drodze co dziennie może przejechać średnio ok. 1000 samochodów i ani razu mnie palicja nie złapała nawet do kontroli a jeździłem mając 11 lat i bez karty ale teraz już się nie boje i mam krate


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 3:04 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 29, 2005 6:03 pm
Posty: 481
Miejscowość: Warszawa
Pojazd: Mazda 626 2.0
Mnie pierwszy raz sprawdzili z tydzień temu :D ale tylko karte.

_________________
Dzieciom neostrady mowimy nie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 5:05 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 13, 2005 3:58 pm
Posty: 187
Miejscowość: Niedzieliska
ja niemam tablic, i raz jak stalem na poboszu u kolegi to pały powiezialy ze jak wyjade na szose to mandat (ale po chwili jak odjechali juz gnalem szosą) drugi raz jechaem sobie w bratem ja w kasku on bez, bez tablic to nagle wyjezdza zza zakrętu suka(radiowóz) ja sobie myśle "kur**, no to mamy problem", ale przejechali kolo nas i nic :D

_________________
www.motorowers.xt.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 8:52 am 
Offline
I stopień wtajemniczenia
I stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 24, 2006 1:18 pm
Posty: 50
Miejscowość: okolice Białegostoku
jakiś miesiąc temu stałem na szosie z kumplem ja ogarem (jeszcze chodził) a kumpel motorynką obaj bez papierów i kasków, bez blach. kumpel chciał uciekać ale go zatrzymałem. policja podjechałe do nas (* muślałem ze mi pikawa wyskoczy) a kumpel prawie płakał (12lat). na szczęście zapytali czy niewiemy gdzie mieszka pewien gośc. gdy tylko odjechali odpaliliśmy rumaki i pojechaliśmy na skruty do domów.

_________________
silnik od wsk 125 w ogarze??? co wy na to?? piszcie na PW


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Przygody Zimowe z Motórami!!

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

rydzu NGK

15

19338

Nie Mar 21, 2010 11:53 pm

sabinka666 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wasze najlepsze przygody na motorach.

Adiyoshi

0

12585

Pią Lip 23, 2010 2:18 pm

Adiyoshi Zobacz ostatni post

Brak nowych postów MOJE PRZYGODY KOMAREM Z SILNIKIEM ROMETA!!! część 1

dj_bialy1988

3

14225

Pon Sty 12, 2009 10:34 am

dedaj4001 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów MOJE PRZYGODY KOMAREM Z SILNIKIEM ROMETA!!! część 2

dj_bialy1988

0

12681

Pią Gru 19, 2008 11:54 pm

dj_bialy1988 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Policja vs Motorynka

marzio

5

4608

Czw Lip 19, 2007 11:37 am

marzio Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.051s | 24 Queries | GZIP : Off ]