Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Albo opisanie swoich wypadków na ogarze
PostWysłany: Nie Paź 02, 2005 10:50 am 
Offline

Rejestracja: Sob Wrz 10, 2005 11:34 am
Posty: 6
Miejscowość: Frampol
---------- 10:46 02.10.2005 ---------- Jaki mialeś wypadek na swoim rumaku.napisz ---------- 10:50 ---------- np:Ja jechalem z kumplem motorami ja ogarem 200 a on ogarem 205 tak jak blisko jechaliśmy że zaczepił o mnie swoim rumakiem i tak rozćiołem sobie nogę do kości i się na dodatek poparzyłem,Ale nadal Jeżdzimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <dresik>


Ostatnio edytowany przez Owen, Pon Kwi 30, 2007 5:20 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 02, 2005 12:00 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Sie 08, 2005 6:09 pm
Posty: 1173
Miejscowość: Rybnik-Śląskie
Pojazd: Romet 50T1
Ja raz jechałem z kumplami ja na komarze jeden na ogarze 200 drugi na simsonie jechaliśmy na boisko a z boiska do kolegi to mówie teraz mówie do kumpła na krzyżówce zkręcamy w prawo no to jedziemy dochodzi do krzyżówki ja pierwszy a on zamnom no to ja na chamulec i skręcam i on patrzy to dodał gazu i sru do bagu mi wjechał on leciał 40 na godz a ja 20 bo to zakręt trzeba zwolnić sru mi do baku wjechał motorki wyleciały na metr w powietrze a my na zoli motorki na mnie leżą a on a on rozmyśla co zrobić co on powie rodzicą drugi kolega ogarem jechał za nami i wszystko widział mój motorek cały nic mu się niestało pancerna bryka a on podnóżek złamany nóżka z biegów zkrzywiona lampa pęknięta klakson zkrzywiony i to wszystko nam się nic niestało na szczęście piszcie wasze wypadki pozdr.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 6:47 am 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pon Sie 01, 2005 10:06 pm
Posty: 47
Miejscowość: Grudziądz
Ja raz dałam braciszkowi pojeździć... była zima, pełno sniegu a młody (8 lat) siedział przede mną i kręcił kierownicą...:) Niestey nie zauwazył zaspy sniegu i wjechał w nią- w zasadzie wjechaliśmy- we dwoje... Mojego braciszka przygniotło:( Tak bardzo sie o Niego bałam, że już mu nie pozwalam "kierować" :(

_________________
Bowiem tak jak myślimy, tak też się dzieje:)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 10:14 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Sie 08, 2005 6:09 pm
Posty: 1173
Miejscowość: Rybnik-Śląskie
Pojazd: Romet 50T1
troche zejde z tematu ENTUZJA ty masz ogara?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 2:44 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Pon Sie 01, 2005 10:06 pm
Posty: 47
Miejscowość: Grudziądz
Teraz ja zejde z tematu :D A po co miałabym siedzieć na tym forum, gdybym nie miała? :D

_________________
Bowiem tak jak myślimy, tak też się dzieje:)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 2:49 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
Kamil17 napisał(a):
troche zejde z tematu ENTUZJA ty masz ogara?
ehehe ROTFL <hahaha> Dopiero sie o tym dowiedziales? :D Przeciez przez to forum przeszla masa postow i topicow z zawartoscia informacji o Ogarze Entuzji :D Pozdro i gratki za spostrzegawczość <spoko>

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 11:26 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Sie 08, 2005 6:09 pm
Posty: 1173
Miejscowość: Rybnik-Śląskie
Pojazd: Romet 50T1
niewiedziałem ani nie widziałem żadnego postu o informacjach o ogarze ENTUZJI


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 6:15 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Sob Sie 06, 2005 10:40 am
Posty: 1064
Miejscowość: Sztabin
popatrz dobrze :)

_________________
YEAH HELLS BELLS!!! :'D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 7:57 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Pią Wrz 16, 2005 1:20 pm
Posty: 351
Miejscowość: Gorzów
A taka przygoda W ułamku sekundy z v-max do zera bo przednia stara letnia opona poszła się je***
Kierowca przez kierowwnice prosto w asfalt - na szczęście mam dobry kask i gnaty mocne - a i tak przez m-c chodziłem jak połamany...
A jeszcze dodam ze do domu 18 km...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 5:08 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 24, 2005 3:43 pm
Posty: 215
Miejscowość: Zabłocie
mój brat cioteczny ma skuter i tak sobie często jeździmy ja ogarem a on skuterem. pewnego słonecznego dnia jeszcze w wakacje wlasnie jechalismy sobie tak ze 40km/h no i próbowałem go wyprzedzić na zakręcie a on zajechał mi droge i sie wywalilem bo zbyt gwałtownie skręciłem. mialem duzo szczęscia (tylko kilka guzów i zadrapań) bo nie jechałem w kasku. był to (odpukać!!!) jak dotąd jedyny wypadek na motorze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 6:24 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 13, 2005 3:58 pm
Posty: 187
Miejscowość: Niedzieliska
Mi przydażyła się wywrotka tylko raz :) , i to nie na moim moto tylko na motorynce kolegi. Mi się nic nie stało <cfaniak> , ale w motorynce zgięła się obejma lampy (ta chromowana) <faja> <slonko>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 7:56 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:31 pm
Posty: 28
Miejscowość: grojec
ja to kolegi simkem to w busa bok bym zaje... bo zajechal mi droge jechalem z 80 km h a ten skreca to byla noc .a na starej jawce jezdzilem bez powietrza w przednim kole wjechalem na kamien wyjeb... mnie z moto do gory ale spadlem na cztery lapy a takto tera na ogarze to taki wolne po blocie po piach a ha jeszcze na zwirowni jechalismy ja ogarem kolo simkem jechalismy ze 60 bo z gurki wyskoczyc chcielismy ja zara zanim a temu debi... do oka mucha wpadla i po chamulcach a ja na niego myslalem ze go za lakier uutopie ale nic sie ni porysowalo pozdro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 8:15 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lis 03, 2005 5:48 pm
Posty: 238
Miejscowość: Sępólno Kraj.
ja miałem tylko jedną "stłuczke" przez mojego inteligentnego kumpla. Jechaliśmy do kogoś ja jechałem przed nim od 40m zatrzymałem się patrze w lusterko i widze ze on (kolega na simplu SR50) patrzy się w bok i jeszcze się rozpędza zdązyłem zapiąc 1 i ruszyć 4-6m i wtedy było buuummm wjechał we mnie z ok 40km/h bo zdazył troszke zwolnić na zblokowanych kołach. Straty: moje nerwy :D wachacz lekko winkiel i błotnik polamany

_________________
http://images20.fotosik.pl/337/8c14299dad178859.jpg
Tuning, Naprawa, Remonty, Elektryka


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:38 pm 
Offline
III stopień wtajemniczenia
III stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 30, 2006 7:22 pm
Posty: 136
Miejscowość: Gorzkowice
Ja troche tych wypadków miałem. Najbardziej przesrane miałem jak zderzyłem się z maluchem. Jechałem sobie prosto rozpedzony na maxa z górki a z przeciwka jechała facetka maluchem, chciała skręcić w boczną droge i nie ustąpiła mi pierszeństwa no i BUM! przednie koło ogara znalazło sie pod silnikiem, akumulator mi wypadł ze schowka (showek popekał a akumulator ktos gwiznoł) ja wleciałem na malucha nogą rozbiłem mu szybe, kask buty mi pospadały i wylądowałem za maluchem. Potem policja, dmuchanie, karetka i prześwietlenia ale nic sobie nie złamałem rozwaliłem sobie kolano chyba przez 2 tygodnie nie mogłem chodzić i 1 miech zwolnienia z w-f'u. Ogar wylądował na komisariacie bo był bez papierów dopiero po kilku miesiącach przywiozłem go na wózku bo nawet pchać się go nie dało... do tej pory mam blizne na lewym kolanie :)

Jeszcze kiedyś potrąciła mnie nyska i miałbym wypadek z dużym fiatem, sam wielokrotnie sie przewracam a na dodatek kiedyś silnik mi się zapalił ale już niechce mi się pisać bo kto to bedzie czytał :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 8:34 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pon Sie 08, 2005 6:09 pm
Posty: 1173
Miejscowość: Rybnik-Śląskie
Pojazd: Romet 50T1
Miałers problem ze spowodowałes wypadek a małes ogara bez papierów a miałes karte>


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Opis waszych trików na Romecie albo Ogrze 200 lub 205

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

Michal

26

12701

Czw Wrz 28, 2006 8:23 pm

bekonik Zobacz ostatni post

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Szaleństwo na ogarze.

[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 9, 10, 11 ]

irosz123

164

61324

Czw Cze 28, 2007 8:08 am

apollan Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Załącznik(i) Stunt na ogarze 205

sfX

1

11385

Pon Paź 25, 2010 8:57 pm

Lolz Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Załącznik(i) Tarczówka w komarku Ogarze [HB]

rzasik

5

13697

Śro Sty 19, 2011 9:57 pm

BEBAK Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.059s | 24 Queries | GZIP : Off ]