Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:20 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [motobi] 4t ogólny problem ze światłami i ładowaniem
PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 5:39 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 08, 2008 3:22 pm
Posty: 1235
Miejscowość: Łowin
Pojazd: Romet chart 210
Golf IV 1.9 tdi AHF
Siemka :D Otóż do pewnego czasu po kupnie wszystko działało, aż spaliła się żarówka z tyłu i z przodu, więc kupiłem, ale znów się spaliła :D więc jeździłem na długich światłach (wytrzymały trochę dłużej) ale wyobraźcie sobie żaróweczka od długich świateł (ta przy liczniku) tak mocno świeciła że nie szło wytrzymać w nocy i rozświetlała całą szybke w kasku. Wkońcu wszystko padło tj wszelkie żarówki podświetlenie i ładowanie, podłączyłem to jakoś ze były słabiutkie światła (dla porównania komar na wolnych obrotach ma takie) a ładowania brak, przede mną była tam napewno osoba (mowa o szperaniu w elektryce) ponieważ nie było kostki przy regulatorze... jak już musiałem jeździć w nocy to zrobiłem tak- pod dwa kabelki podłączyłem regulator z malucha <lol> i światła działały ale tylko wtedy gdy miałem włączone 3żarówki (z przodu długie światła 2 żarówki po 35w i z tyłu 21wstop ciągle włączony) podłączyłem regulator z kumpla ogara 900 (w ogarze ładowanie było itd) regler z ogara - http://www.google.pl/imgres?q=instalacj ... 9,r:5,s:57
mój- http://allegro.pl/regulator-napiecia-sk ... 10346.html
wszelkie potrzebne Wam pomiary moge wykonać ale musicie mi opisać jak :D posiadam multimetr ;]
Aha normalnie napięcie na klemach akum bez podłączonego akumulatora wynosi mniej więcej 9v na max obrotach a minimum niecałe 6 u mnie na minimalnych obrotach też jest niecałe6 ale w miare szybszych obrotów rośnie do około 17... coś potrzeba to moge odpowiedzieć, pomierzyć zrobić zdjęcie nagrać film <lol> gdybym nie potrzebował akumulatora to moje wyjście z reglerem z malucha mi pasowało, ale nie chce oślepiać innych i potrzebuje ładowanie.. Pozdro ;D

Aha tak pozatematem na schemacie tego regulatora, jest wyjście 'regler' i że to jest zasilanie światła, ze skutera wychodzą 2 kable biały i żółty z każdego wychodzi prąd tylko nie pamiętam parametrów z jednego bardzo duży a z drugiego znikomy, no to są 2 kable reszta w regulatorze to masa i akumulator, więc gdzie jest wyjście z regulatora na światła żeby prąd nie był zbyt duży bo nie ogarniam :D

_________________
Cytuj:
23:04 apollan
bierz mnie jeszcze ogierze

lokurva


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Problemy z ładowaniem

kuba1810

1

13767

Wto Cze 25, 2013 9:52 pm

Artizzz Zobacz ostatni post

Brak nowych postów PROBLEM ZE ŚWIECĄ...

bartess199

4

14423

Wto Sie 10, 2010 11:42 am

Szczygieł Zobacz ostatni post

Brak nowych postów jawa 20---problem świateł

heavy

4

13912

Śro Mar 14, 2012 3:17 pm

heavy Zobacz ostatni post

Brak nowych postów [Skuter] Problem z xenonem

Przemo140

6

6019

Czw Kwi 02, 2009 2:42 pm

przetw Zobacz ostatni post

Brak nowych postów [Honda 125] Problem z iskra.

Sluzer

0

2890

Nie Kwi 19, 2009 12:14 pm

Sluzer Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.061s | 24 Queries | GZIP : Off ]