Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 10:25 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Pią Lip 10, 2009 6:21 pm
Posty: 917
Pojazd: .
Pewnie cykora mieli jak nie wiem <rotfl> a pewnie ktoś mrugnął światłami żeby lepiej dojrzeć czy ktoś idzie. <rotfl>


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 3:18 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Maj 18, 2010 7:41 pm
Posty: 106
Pojazd: brak
Wczoraj jadąc z rodzicami A4 widziałem policję ładującą skuter na lawetę.Skuter na autostradzie!!! Kibli nie szkoda.

_________________
Image


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 5:40 am 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 24, 2010 9:59 am
Posty: 90
Miejscowość: Lubaczów
Pojazd: ***
Może chciał zobaczyc ile wyciaga tym chinczykiem

_________________
Yeaa Blue petrol Yeaaa
Yeaa 78 octane Yeaaa

Już wkrótce Ogar 200


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 7:57 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Nie Maj 31, 2009 10:06 pm
Posty: 33
Pojazd: Romet Chart 210
W sobotę jechałem do mojej panny motorem Aprilia Tuareg Rally. Nie jest przerejestrowany jeszcze włoskie papiery bez tabuli i bez prawka bez oc bez wszystkiego. Stałem na światłach kierunkowskaz wszystko malina;p. Spoglądam w lusterko a tu policja za mną i już myślę po mnie.... podjeżdżają obok mnie otwiera szybę i się pyta: Gdzie ma pan tablice? a ja: ukradli mi i w poniedziałek jadę do wydziału komunikacji aby wyrobili mi nowa. A policjant czy chce prowadzić motor? A ja: ze nie w poniedziałek jadę to załatwić a on no ok. Zielone i wio prosta.. Wystraszyłem się jak nigdy gdyby mi kazał zjechać na pobocze niema szans bym musiał uciekać...Musze się wziąść za te papiery ryzyko straszne


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 10:58 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony

Rejestracja: Wto Lis 03, 2009 7:01 pm
Posty: 34
Pojazd: Romet kadet m781,komar,polo
1
Jadę do biedronki na skuterze po chipsy:D:D i wyjeżdżam już z parkingu no i KITA! :D jakieś 200m jadę i dup! policjant na pełnym sprincie wylatuje na ulice i mnie zatrzymuje, no i tam:
-dobry
- dzień dobry, wie pan jaki był powód zatrzymania ( myślałem żę prędkość ale mówię)
- NIe
- Światła nie były włączone, sprawdził dokumenty powiedział kto mi kupił skuter itp no i jeszcze czemu tablica zagięta a ja mówię nie wiem :D no i powiedział że załączyć sprawdził czy działają i puścił .

2. Jadę do kumpla skuterem bez błotnika i tablica z boku taki tjuning:D no i tylko wyjechałem z mojej ulicy to psyjaciele za mną przez 1,5km w końcu zatrąbili żebym się zatrzymał to staje no i się zaczyna :
Tablica brudna, kierunkowskazy nie widoczne, błotnika nie ma. sprawdził dokum jeszcze coś tam posapał i mówi że mam ciś do domu i jak mnie zobaczą że jadę to mi dowód wezmą bo skuter nie jest sprawny no to dobra pojechali ja stoje 2 min i myślę jakie jest prawdopodobieństwo że znowu mnie chwycą i siadam i jadę i dup przejechałem 100m i jadą ci sami i o kur.. znowu posapał chciał mi dowód wziąć ale nie wziął i już cisłem a oni koło mnie jechali XD
3. Kupiłem charta jeździłem cały dzień (matka ani nie wiedziała że kupiłem sobie następny motorek) i już było może 22 jadę bez świateł z kolegą a tu dup psy ja po hamulcach i na pobocze ci wyjeżdżają z parkingu i stają na ulicy w poprzek i podjechali do mnie i mówią co kombinujecie i jo godom no nie wiem tak se stoimy a on godo to co tak zahamowaliście nagle i kumpel godo hamulec się popsuł a on tak nagle się popsuł? jo no a on no to co kombinujesz a jo no dobra światłą nie działają a on się patrzy i godo dej karta motorowerowo daja sprawdzają się śmieją i godają dobra to jedź (ciemno i mnie puścili bez świateł spoko byli) .
4 . Jadę z kumplem na skuterze może tydzień po tym jak mnie złapali na charcie bez światła z tyłu i bez dokumentów bo nie wziołek z domu i jadymy przez las a tu dup psy ale w tyj lodówie i jo se zjeżdżam na pobocze i niby że ktoś dzwoni a ci stajom i wysiadają i padają jo wiem że nikt nie dzwoni hah jo odkładom fona XD i godo czemu się zatrzymałeś a jo tak se a on dej dokumenty a jo godom jak wezna z chałpy to je dom a on godo to tymu stanąłeś a jo no i tam czemu nie wziąłeś a jo że zapomniołek i godo kaj miszkosz i tam a tam i sie okazało że jest z moij wsi no i se potym ino jaja robili z mnie, śmiali się oglądali skuter i godajom czymu przednio opona jest łyso a jo przeca ona jest nowo z tyłu mom spolono a nie z przodu:D dobra idzie dalij i czymu tablica pogieto za dużo na filmy sie naoglądołęś czy sie w ścigacza bawisz a jo godom w ścigacza a on to jeszcze se linka do kierownicy i na szyja dej a jo sie śmieja i godo ooooo 80km/h ale podupio. Potym godo ale byś dostołwpierdol jakby cie TWÓJ STARY zoboczył żę policja chyciła a jo no a on potym tam mi dowalo tówj stary cały czos a jo sie śmieja i godo a my cie już chyba chycili ino żę na innym motorku a jo godom no a on i to tyżwtedy dokumentów nie miołęśa jo mu godom nie wtedy miołek wtedy to światełnie miołek oni sie śmiejąi jo i godają to jedz po dokumenty ale jak cie jeszcze roz chyca to ci pałą wyszczylą i sie śmieja i tam dzinki dowidzynia ( ale spoko byli pośmioli sie jajca porobili.)
5 pora razy jak jechołek bez świateł to ino mi pomrugali długimi.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 8:44 pm 
Offline
IV stopień wtajemniczenia
IV stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sie 11, 2009 1:34 pm
Posty: 227
Miejscowość: Kadłubiec/Opolskie
Pojazd: Romet Chart 210 '91
Jo bych to se ino chopie poczytoł, ale bez interpunkcyji to ni dom rady... <facepalm> A, nołstympnym razym pisz po polskiemu, bo tu nie som same hanysy... <facepalm> ;D

@topic: Miałem ostatnio fuksa, bo jade sobie maluszkiem (nie mam prawa jazdy) na Orlen, a tam sobie stoi Policja. Nie wiedziałem w sumie co zrobić, ale wiechałem i tankowałem jakby nigdy nic. Na szczęście się nie przyczepił. ;)

_________________
Zarabiaj ze mną w internecie:
http://www.clixsense.com/?10623716


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Śro Paź 20, 2010 5:24 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 05, 2009 3:38 pm
Posty: 16
Pojazd: Narazie niczym
Taka akcję pamiętam: kumpel nas podwiózł do domu na swoim skuterze, a że w trójke jesteśmy to na jednym zaginamy jakimiś nieuczęszczanymi uliczkami. Jajca jak berety jak w trzech na jednym skuterze się jeździ. Haha.. No i gwóźdź programu jedziemy a za nami straż miejska tak gdzieś 100 metrów za nami, dosyć że na trzech był tylko jeden kask =] , ok no to za zakrętem kurna pierwsza debilna myśl, do rowu takiego zarośniętego przez jakieś haszcze wjeżdżamy, spodnie całe zielone, rama wygięta, wszyscy na glebie, ale poskutkowało straż miejska przejechała i kitramy to do domu kumpla, tyle że już na piechote.. Hehe Adrenalina w takich sytuacjach działa.

_________________
Moto pasja


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Sob Sie 27, 2011 1:37 pm 
Offline

Rejestracja: Pią Paź 29, 2010 9:11 pm
Posty: 3
Pojazd: Szukam Rometa charta 210
Panowie tak nawiasem mówiąc czytując tn temat to wgl macie pojęcie o jeżdzie ? Przeciez jazda w kasku to wasze bezpieczenstwo kolegów też . Postawcie się nawet w sytuacji kierowcy samochodu jeżeli wy bedziecie po "wiosce" jezdzic bez kasku i wylecisz mu pod koła nie daj boże i zabije Ciebie . Bedzie żył ze swiadomoscia że zabił człowieka po krótce przez waszą głupote bo wam się nie chce kasku załozyc . Tak samo jak z kolegą jedziesz to bierzesz na siebie jego odpowiedzialnosc cos mu się stanie i Cb biorą za jaja .

Jazda w kasku to nasze bezpieczenstwo !!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Sob Sie 27, 2011 8:30 pm 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 13, 2009 1:11 pm
Posty: 109
Miejscowość: Bądkowo
Pojazd: Romet Kadet , Kingway Coliber Classic ;)
Jadę sobie colibrem żużlówką tak z 40 km/h, dojeżdżam do szosy i patrzę jedzie samochód wolno no to po hamulcach i czekam aż przejedzie, patrzę, a to policja radiowozem kulturalnie :)
Już miałem stracha, bo opona z tyłu łysa jak kolano.. Zatrzymują się ze 3 metry od żużlówki, a ja ich wyprzedziłem i jadę dalej 45 km/h jak na skuter przystało :D Patrzę w lusterko, oni za mną, wyprzedzili mnie i pokazali palcem, żeby zjechać.
Zjeżdżam, zgasiłem moto, zdejmuję kask, a pan policjant: Co tak ostro hamowałeś, a ja : no ustąpić pierwszeństwa chciałem, a on : no dobra. Pokaż dokumenty, sprawdza, wszystko ok, ale mówi, że muszę przegląd zrobić, bo nowy przepis wszedł, a ja : no ok.
I jeszcze pytali czy coś piłem, gdzie jadę, bo akurat 10 zeta było w dokumentach, a ja mówię, że jadę do CPN-u, a on : aha, to wszystko, można jechać, a ja : dziękuję do widzenia.

Drugi raz.. Jadę sobie z kościoła, opona nadal łysa, na zakręcie jakieś 65 km/h patrzę policja stoi, no to ja po hamulcach i zwolniłem do 45 / 50 km/h, zatrzymują mnie. Dokumenty do kontroli, widzieliśmy się już kiedyś ? odpowiadam: nie.
aha, piwko piłeś? Nie. No dobra możesz jechać, a jak odjeżdżałem to patrzyli właśnie na oponę, bo ciocia jechała rowerem i widziała jak się patrzyli :P

_________________
Trzeba ciąć metal i krzesać iskry :D

Urwis -> Project In Progress <-


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Sob Sie 27, 2011 10:04 pm 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 04, 2009 8:10 pm
Posty: 2984
Miejscowość: Mińsk Maz.
Pojazd: Fiat Maluch Town
Fiat Regata 1.7D
Wartburg 1.3
Innocenti Elba
Ford Cougar 2.0
Jak Ci ręką machali to po cholerę sie zatrzymywałeś ? ;P Lizakiem jakby pomachali to wtedy musisz to zrobić, ale nie ręką heh


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Sob Sie 27, 2011 10:10 pm 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: Nie Lis 21, 2010 11:22 am
Posty: 758
Pojazd: corolla e11 1.4 kurwa stens luj gnuj w chuj monster enerdżi
amico
No tak, na pewno byś pojechał dalej bez zawahania skoro policja obok pokazuje ci jakikolwiek znak.

_________________
MOTORI MINARELLI taak
DEZAMET taak


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 12:01 am 
Offline
VI stopień wtajemniczenia
VI stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 04, 2009 8:10 pm
Posty: 2984
Miejscowość: Mińsk Maz.
Pojazd: Fiat Maluch Town
Fiat Regata 1.7D
Wartburg 1.3
Innocenti Elba
Ford Cougar 2.0
Napewno pojechałbym dalej bo wiem co mi wolno i kiedy muszę sie zatrzymać :]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 11:32 am 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 13, 2009 1:11 pm
Posty: 109
Miejscowość: Bądkowo
Pojazd: Romet Kadet , Kingway Coliber Classic ;)
Cinuz To była moja pierwsza kontrola :)
A po za tym zajeżdżali drogę i wskazywał palcem na pobocze :)

_________________
Trzeba ciąć metal i krzesać iskry :D

Urwis -> Project In Progress <-


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 9:16 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 20, 2012 3:28 pm
Posty: 31
Pojazd: Jawa 50
ja pamiętam jak 1 raz jechałem do mojej babci na motorynce (od 7km od mojego domu) jadą za mną pały (ja bez kasku papierów karty )naszczęście niedaleko był las odwracam sie pacze a tam lizakiem mi macha a ja pełna pizda i w las pojechałem jakieś 500m motor zgasiłem patrze ci idą w strone lasu później jednak zrezygnowali i pojechali. po jakiś 10 min stania w lesie podszedłem do drogi zobaczyć czy nie ma... i to sie nazywa spier*****nie na motorynce ;pp

_________________
To uzależnia bardziej, niż sex czy narkotyki !
Przez motocykle bracie, ja mam nerwowe tiki!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Przygody z policją
PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 8:56 pm 
Offline
V stopień wtajemniczenia
V stopień wtajemniczenia
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Kwi 26, 2010 2:29 pm
Posty: 423
Pojazd: APRILIA RS 50
WSK 125
Mnie niedawno zatrzymali w celach rutynowej kontroli. Ledwo wyruszyłam ze stacji już mi machali lizakiem. Zatrzymałam się nieco zdenerwowana, ale jedyne do czego mogli się czepić to słuchawki w kasku. Jednakże młody policjant poprosił tylko o dokumenty i uprawnienia na moto. Dałam dowód, a on z lekkim szokiem spytał czy to 50ccm. Odpowiedziałam, że tak. Policjant spytał kiedy zrobię A, odpowiedziałam, że za 3 lata. Spytał czemu. Ja na to, że mam 21 a teraz prawko na moto jest od 24l. Spojrzał na mnie ze zdziwieniem i powiedział, że nie wiedział o tym. Wytłumaczyłam mu, że teraz porobili tych kategorii na jednoślady jakby chcieli załatać dziurę budżetową na kursantach. Pokiwał głową i stwierdził, że cieszy się iż mógł się załapać na stare zasady. Puścił mnie wolno. Taki młody, a taki nie doinformowany <sciana> . Ale za to spoko, bo niczego się nie czepił <spoko> .

_________________
Per aspera ad astra

http://apriliars.mojemoto.pl/ - Moja Aprilia - http://www.bikepics.com/members/dora1012/95rs80/

https://www.facebook.com/EkstremalniFani?ref=tn_tnmn - Stronka fanów RS-ki


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Przygody Zimowe z Motórami!!

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

rydzu NGK

15

19341

Nie Mar 21, 2010 11:53 pm

sabinka666 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Wasze najlepsze przygody na motorach.

Adiyoshi

0

12590

Pią Lip 23, 2010 2:18 pm

Adiyoshi Zobacz ostatni post

Brak nowych postów MOJE PRZYGODY KOMAREM Z SILNIKIEM ROMETA!!! część 1

dj_bialy1988

3

14230

Pon Sty 12, 2009 10:34 am

dedaj4001 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów MOJE PRZYGODY KOMAREM Z SILNIKIEM ROMETA!!! część 2

dj_bialy1988

0

12685

Pią Gru 19, 2008 11:54 pm

dj_bialy1988 Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Policja vs Motorynka

marzio

5

4609

Czw Lip 19, 2007 11:37 am

marzio Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.049s | 21 Queries | GZIP : Off ]