Forum motoryzacyjne motokirc.pl

Motorowery, motocykle, skutery, samochody...
Witaj Drogi Gościu!

Zapraszamy do logowania lub rejestracji

Obecny czas: Nie Maj 05, 2024 9:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pomoc przy motorynce 2
PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 9:01 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 04, 2011 9:56 pm
Posty: 17
Miejscowość: Radomsko
Pojazd: Romet Pony 301
Hehe to było dobre :) opowiedz mi więcej o twej Mandarynce i jej kradzieży i wlaniu temu peda*owi


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomoc przy motorynce 2
PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 10:44 am 
Offline
II stopień wtajemniczenia
II stopień wtajemniczenia

Rejestracja: Sob Lis 27, 2010 6:48 pm
Posty: 83
Miejscowość: Bielsko-Biała [SB]
Pojazd: Romet Pony M-2 (1980r.) ''HAYABURZA''
A więc było to tak.
Pewnego letniego dnia, nie pamiętam już daty, mój motur grzał się już od rana na słoneczku ;>
Zapowiadał się ciekawy dzień, bo mój kolega przyjechał na Jawce, więc mogliśmy razem pośmigać.
Na podczepkę załapał się mój drugi kolega, ale ten już nie umiał jeździć. Zaczęła się nauka jazdy. Wyobrażacie sobie jak to było <lol> Kopa, sprzęgło, bieg, gaz, gleba, i tak ze 30 razy. Wkońcu się udało. Jako tako ruszał. więc postanowiliśmy zjechać na taką pobliską uliczkę, gdzie można fajnie pojeździć. A tam jak zwykle, była cała hodowla dzieciaków :/
A jak są dzieciaki, to są kłopoty ;[
zaczęliśmy nasz Moto Day od driftu itp. Mi już dość ładnie wychodziło. No i tak jeżdżąc pół dnia zachciało mi się ****. Więc musiałem odcedzić kartofelki. Pozostawiłem motorynkę na poboczu, i wskoczyłem za drzewo przy drodze, i ulllgaaaaa! :D No i podczas tej czynności usłyszałem tylko dźwięk silnika i odjazd, i krzyki bachorów, które uciekły. Nie zdążyłem się nawet dobrze wylać, pobiegłem, ale mojej bestii z tym kretynem nie dogoniłem, ale szybko się domyśliłem kto mi ją ukradł, i 2 dni później dowiedziałem się gdzie mieszka. nikt jej nie uratował, bo koledzy pojechali na obiad, czy coś tam, a te bachory były razem z tym poj***sem. ;[ ;[ ;[

Po tych 2 dniach mojej rozpaczy i ku***cy razem ze swoim dobrym kolesiem wywnioskowaliśmy kto mi ją ukradł. No to w drogę ;[ ;[ ;[

Tak więc dotarliśmy do tego O*s*a*ca, no i jeden z bachorów z osiedla go zawołał, i na powitanie z drzwi dostał solidnego partzanta, potem całą salwę ciosów moich pięści, i jeszcze mój kolega mu doje*ał. Od razu mu powiedziałęm, ze motorynka ma być za pół godziny na wyznaczonym miejscu, albo mu nie radzę, no i miał szczęście, ze przyprowadził moją zniszczoną motorynkę, inaczej zeskrobywali by go żyletkami z asfaltu <lol> I tak pokazał, ze go zęby swędzą, i ze mu za gęsto wyrosły, ale nie będę rozpisywał szczegółów, bo to nie jest forum SFD, ani coś w tym stylu, tylko forum dla MOTO MANIAKÓW :D

Teraz czas na was Motorynkowcy <jupi>

Kiedyś napiszę jeszcze o przygodami z policją, ale nie dziś, bo mi się śpieszy do mojej kochanej Margaryny :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Oski, teraz ty, bo wiem że masz Mandarynę :D :D :D :D saalutuj

_________________
HAYABURZA PROJECT - COMING SOON


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pomoc przy motorynce 2
PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 5:18 pm 
Offline
niewtajemniczony
niewtajemniczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 04, 2011 9:56 pm
Posty: 17
Miejscowość: Radomsko
Pojazd: Romet Pony 301
A więc tak wszytko zaczęło się słonecznego pięknego, lipcowego 2009 roku dnia kiedy jadąc do sklepu BMX myślałem o margarynie z allegro... kilka telefonów do taty i git pojechaliśmy po rynkę. Mój tata jest specem w targowani tak więc motorynka kosztowała 400 zł z 700zł. Koleś pogięty bo chciał tyle za nią, nie mam karty moto bez papierów. Tak więc zawieźliśmy ją do mojej babci na wsi i następnego dnia rano przyjechałem z dziadkiem ,który kiedyś miał emzete. No chwila prawdy (moto wyprowadzony ze stodoły wężyk do paliwa zrobiony. KOP!!!! DRYN DRYN DRYN ... tak więc dałem mu w dawki do gaźnika, noi na wysokie obroty nie zbiera się. No dobra po chwili ruszyłem moja pierwsza jazda no zakręcami linka sprzęgła zerwała się hehe , urlop w sklepie z linkami do rometków szlak trafił krew nagła zalała piorun trafił. Zrozpaczony wracam do domu i przemyślałem wszytko mały czas bez linki do sprzęgła (jeździłem) Kilka tygodni później motorynka zarżnięta bo części kruche, Był to listopad. W kwietniu przechodząc na maj odebrałem motorynke z mojego diagnotransu i rura dotarcie ale jazda przewiozłem do domu urobiłem ojca aby była w mieście w prywatnym moim domku :). Po wyzywał ale została. dobra tygodnie za tygodniami naprawa za naprawami ale kij zapłon później itp itp .. Jazda bez końca i 2 gumy w kosz bo spaliłem :). Motorynka od listopada 2009 roku zepsuta sprzęgło zepsute ale nic. Styczeń tego roku motorynka sprzęgło ma zrobione. Przed chwilą szedłem specjalnie 5 km w 2 strony aby kupić :
-Stożka carbonowego
- Lux 10
- linke sprzęgła bo tydzień temu mi walła przy próbach naprawy
- maść do pancerzyka linek:)

Od listopada 2010 roku do 4 Grudnia tego roku stała ale od 4 do 7 grudnia motorynka staje na koła .................. Teraz idę założyć części .... KOCHAM CIĘ MOJA MARGARYNKO :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Podobne tematy
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetleń   Ostatni post 
Brak nowych postów Pomoc przy motorynce

[ Idź do stronyIdź do strony: 1, 2 ]

Han95

20

4921

Nie Sty 02, 2011 1:18 pm

PrzemixLewix Zobacz ostatni post

Brak nowych postów aa mam aku przy motorynce i nie wiem jakie zrobić ładowanie

moskit31

0

1425

Sob Lip 10, 2010 9:36 pm

moskit31 Zobacz ostatni post

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Obrotomierz w motorynce...

K@mil

14

5587

Nie Gru 10, 2006 1:55 pm

=XawiD= Zobacz ostatni post

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. Szybkościomierz w motorynce

Jaogonek

3

1808

Czw Lip 05, 2007 10:07 am

=XawiD= Zobacz ostatni post

Brak nowych postów Akumulator 12V w motorynce

matek893

3

1856

Sob Lip 21, 2007 5:34 pm

Jacek-J129 Zobacz ostatni post

 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list

Moje Moto


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

phpBB SEO
[ Time : 0.052s | 20 Queries | GZIP : Off ]